Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bokserska vreka

Se prodava nova bokserska vreka izrabotena od kvalitetno platno. Cena...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Боречки спортови / Останато

03 јан 00:12боксерски вреќи

Се продаваат професионални боксерски вреќи комплет со алки,синџири и ...


2.700 €
или предлог цена
24 дек 15:57MMA ring

Se prodava profesionalen ring za MMA So vasa demontaza i vas prevoz


5.000 €
или предлог цена
11 дек 12:56Kimona detski

Prodavam dva para kimona za deca do 11 do 14 godini.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Останато

11 окт 15:53Se prodava vreka

Se prodava vreka 4000mkd tel 078441617


4.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Боречки спортови / Останато

30 сеп 13:44Bokserski rakavici

Ednas koristeni rakavici Ringhorn 12oz


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Останато

16 сеп 17:41Stitnici za noze kick box

Prodavam stitnici za noze cevanica i stapalo za kick box. Ne se voops...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Останато

25 јул 17:06Kick box rakavici lionsgate

Prodavam rakavici za box i kick box lionsgate ne koristeni voopsto no...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Останато

25 јул 17:05Ajkido aikido bokken jo

Prodavam cisto novi bokken i jo za Aikido .


1 €
или предлог цена
20 апр 00:33ADIDAS BOXING- KICK BOXING- KARATE- TAEKWONDO- JUDO- FITNESS

VI JA PRETSTAVUVAME NAJNOVATA LINIJA NA OPREMA I OBLEKA ZA BORECKI SP...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Останато

07 апр 21:06Vreka za boks ..

Vreka za boks nova Dolzina 145 sm.tezina 55 kg ..lanci za vreka . P...


6.500 МКД
или предлог цена
02 апр 13:25STITNICI ZA PODKOLENO

VO ODLCNA SOSTOJBA


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Останато

27 ное 19:11BOB Amerika

Se prodava ORIGINAL BOB KUKLA ZA UDIRANJE, donesen od AMERIKA


550 €
или предлог цена
03 ное 22:49Venum Contender black Kimono za jiu jiutsu/judo

Кимоно за бразилско џиу џитсу/џудо од фирмата Venum,модел:Contender 2...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Останато

30 мај 13:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам