Цела Македонија
                   
583 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosiped BMX

Bmx velosiped


4.500 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Останато

Вчера 23:53Ролери/ Roleri, zenski, br 40 , Fila

Се продаваат скоро некористени женски ролери Фила, бр 40,5 ( одговара...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 15:13  НОВ ОГЛАС

Velosiped велосипед road bike tocak

Se prodava road bike Capriolo Firebird V2 full oprema koska. SPECIFI...


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 13:15Velosiped Buster BC

Prodavam velosiped buster BC vo odlicna sostojba, donesen od Svajcari...


6.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 13:00SVETLA SVETLO ZA VELOSIPED LED LASER 50000LM

Комплет нови моќни светла со држачи, најнова LED технологија, водоотп...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 12:43metal detektor za zlato do 2 metri dlabocina

TEKPOINT metal detektor digitalen so led ekran DO 2m dlabocina za si...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 11:41Slusalki za radiostanici walkie talkie

novi slusalki za radiostanici walkie talkie


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

05 јул 22:38Specialized sirrus elite 2019- Golemina M/29

Specialized sirrus elite alloy , najdobrata verzija Bez nikakva man...


32.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 МКД
Карпош / Скопје

Останато

05 јул 21:46Prodavam MTB FOCUS

Prodavam MTB Focus Velosipedot ne e vozen poveke od 10 pati. Kupen e...


36.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 јул 21:33Prodavam velosiped

Prodavam velosiped cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

05 јул 21:13Prodavam rog velosiped

Prodavam rog velosiped cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

05 јул 21:12Prodavam Pony velosiped cena po dogovor

Prodavam Pony velosiped cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

05 јул 21:10Dresovi

Se prodavat dresovi od RK Vardar od marka Hummel ( dresovite se novi)...


2.500 МКД
или предлог цена
Дебар

Останато

05 јул 21:06Tocak

Tocak za deca


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

05 јул 17:50Dusek na Pumpanje!

Nov,Neraspakuvan Dusek so Vgradena Pumpa, Dusek so odelna...


20 €
или предлог цена
Штип

Останато

05 јул 17:47DECKI VELOSIPED MAX

Vo odlicna sostojba mnogu malce koristen !


100 €
или предлог цена
Струга

Останато

05 јул 17:07lokator detector za zlato metal detektor nov cena 250ey

nov metal detektor digitalen so led ekran domet 2metra dlabocina za...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

05 јул 16:56Prodazba na velosiped

Se prodava velosiped vo ispravna sostojba


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 јул 15:26Iznajmuvanje na rekviziti za deca, masi konjopoi stolcinja

Iznajmuvam detcki rekviziti dusek za skokanje, elektronski kos klacka...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 јул 15:25CRVENO SVETLO ZA VELOSIPED LED + LASER VODOOTPORNI

100% Нови LED/LASER светла со повеќе модови на работа. Водоотпорни на...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

05 јул 13:24KOLEKCIJA NA ZNAMENCA NA RAKOMETNI FEDERACII

prodavam kolekcija znamenca inf na tel 075 887 992


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

05 јул 10:34DIGITALEN KOMPAS MULTIFUNKCIONALEN 8 VO 1 ALTMETAR BAROMETAR

- PRODAVAM DIGITALEN MULTIFUNKCIONALEN 8 VO 1 COMPAS BAROMETAR TERMOM...


1.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

05 јул 07:53Velosiped

Velosiped vo ispravna sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 јул 23:24Vreka za boks eftinoo nova

Vrekata e nova. Ne e koristena voopsto.


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

04 јул 19:53Kombilizon

Se prodava kombilizon GILL engleski


50 €
или предлог цена
Тетово

Останато

04 јул 16:57Кацига за велосипед “KROSS”

Кацигата е нова, не е постара од еден месец, само два пати користена....


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

04 јул 13:52cresscent

071361935


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Гази Баба / Скопје

Останато

04 јул 13:34Половни велосипеди

Се продаваат два велосипеди од марката РОГ-ПОНИ цена 3000ден. и детск...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

04 јул 13:109mm .35 JSB dijaboili pcp vozdusna

Imam dijaboli 9mm .35 ; 5.25g/81.02gr ; 100 парчина 1450ден.


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

04 јул 13:01POLICE---- METALNA PALKA--- NA IZVLEKUVANJE ZA SAMOODBRANA--

TRODELNA METALNA PALKA ZA SAMOZASTITA SO GUMENA RACKA I ZASTITNA F...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

04 јул 10:31Bmx originalen

Originalen bmx mnogu malce koristen komplet ispraven


75 €
или предлог цена
Битола

Останато

03 јул 08:09Двоглед

Продавам двоглед


5 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Останато

03 јул 02:05NOV! Zelen laser pokazuvac so tocka - se polni baterijata

Нов зелен ласер кој покажува линија со точка... иума батерија која се...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јул 00:08Zrvena zastava 7,65

Se prodava pistol cz 7,65 isklucivo na lica so dokument za naba ka za...


200 €
или предлог цена
Куманово

Останато

02 јул 21:45POLICE---- METALNA PALKA--- NA IZVLEKUVANJE ZA SAMOODBRANA

POLICE---- METALNA PALKA--- NA IZVLEKUVANJE ZA SAMOODBRANA


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

02 јул 17:08ВЕЛОСИПЕД

Се продава велосипед одлично сочуван 26 висина марка СЕМПЕРИТ


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

02 јул 16:35Prodavam velosiped

Prodavam velosiped 26ka socuvan ispraven, servisiran, prv sopstvenik....


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

02 јул 12:36Naocari Alpina CERAMIC MIRROR novi

Naocari Alpina CERAMIC MIRROR novi,kupeni od NOMAD.idealni za velosip...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

02 јул 12:27Prodavam stem

Dobro socuvan. Stemot e 100mm dolg so dijametar 31.8mm.


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

02 јул 10:36Велосипед Waimanly со нови тркала 24", 10 брзини

Велосипед Waimanly десеттобрзинец, со нови 24" тркала, нови бандажи, ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 јул 19:25Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам