Цела Македонија
                   
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM STARO RADIO

Za kolekcioneri, radioto e staro okolu 60 godini. Za cenata ke se dog...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 01:44Стари алатки

Ножици Хефталица Шублер


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 10:29lokator detektor skener locator AKS

lokator aks so dve anteni domet 1km vo pravec 15metri dlabocina so di...


13.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 10:02Се продава машина за шиење Singer

Се продава одлично сочувана и функционална машина за шиење од марката...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

29 мај 19:45Фотоапарат Киев со блиц Максвел - Fotoaparat Kiev + blic

Во исправна состојба, многу сочуван, како нов, користен многу малку с...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

29 мај 13:21RETRO MASINA ZA KUCAJNE ISPRAVNA

Vo ispravna sostojba .


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 12:19FOTO APARAT ERABOX ZEISS IKON 1937g.

Specifikacii dostapni na internet, zacuvan, minimalni ostetuvanja na ...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
29 мај 10:54Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Simplex + WHP

Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + Slusalki 2.4GHz s...


450 €
или предлог цена
28 мај 11:32Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY update verzija so l...


2.200 МКД
или предлог цена
28 мај 11:32Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + 2023

Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + Najdobriot metal...


350 €
или предлог цена
28 мај 11:20Se prodava nov GP Pinpointer metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer metal detektor SHRXY , nov , so 3 modeli na ...


1.200 МКД
или предлог цена
28 мај 11:20Se prodava staro radio

Staro radio


3.500 МКД
или предлог цена
26 мај 19:03gp pointer detektor za zlato i metali orginalen

GP POINTER model so pojacan domet DETEKTOR ZA ZLATO I METALI SIGNALI...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

25 мај 20:53Singer masina za sienje

Stara masina za sienje singer vo ispravna sostojba. Poveke info na te...


9.500 МКД
или предлог цена
25 мај 19:27Retro Calculator (kalkulator/digitron)

Se prodava ispraven calculator "Unitrex Mini 8" proizveden 1974 god. ...


900 МКД
или предлог цена
25 мај 14:01Се продава машина за шиење MERRITT

Се продава одлично сочувана, функционална ,употреблива машина за шиењ...


350 €
или предлог цена
22 мај 20:56Fotoaparat Zorki 4

Zorki 4,ispraven,1972godina,za kolekcioneri


50 €
или предлог цена
22 мај 05:43Masina za sienje BAGAT Jadranka

Se prodava masina za sienje BAGAT Jadranka, odlicno socuvana i odrzuv...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

21 мај 22:45Грамофонски плочи

Дует: Васка Илиева и Александар Сариевски, Македонски ора, Добри Став...


600 МКД
или предлог цена
20 мај 22:36Mašina za pišuvanje

OMEGA lux masina za pisuvanje vo kufer, kirilica, ispravna, kupena 19...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

19 мај 20:47VAGA "TITAN" meri do 5kg

Vaga TITAN i dva tega, meri do 5kg. stara preku 50 godini, ispravna, ...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

19 мај 20:46Retro tv televizor vintage portabl ruski antikvitet

Prv sopstvenik. Mal retro crno bel tv,ispraven, rusko proizvodstvo. D...


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Технологија и опрема

18 мај 20:01Бакарни казани од 80 и 120 литри

Продавам бакарни казани со ногарки, неоштетени, калаисани, домашно /м...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

18 мај 14:43Radio Gramofon iskra portoroz

Prodavam Radio Gramofon ISKRA Portoroz.Neznam dali e ispravno mnogu v...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мај 01:16Detektor Lokator - Detector Locator

LRL lokator so anteni, so frekfencii za blagorodni metali i minerali ...


350 МКД
или предлог цена
- 86 % Попуст
2.500 МКД
Чешиново / Кочани

Технологија и опрема

17 мај 19:29машина за пишување / masina za pisuvanje

Машина за пишување скоро нова - кирилица, индиго и хартија.


3.500 МКД
или предлог цена
16 мај 20:20Relick Striker

Se prodava detektor Relic Striker so najgolemata sonda 53x43 cm domet...


900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Технологија и опрема

15 мај 11:27Pentaka

Se prodava pentaka kamera so film od1952 God.


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Технологија и опрема

14 мај 20:21Машина за пишување

Стара 50 години,исправна целосно,дигитрон бује


1.500 МКД
или предлог цена
14 мај 14:50Prodavam tapetarska masina za sienje

Prodavam tapetarska masina za sienje.


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

12 мај 10:58Detektor

Golem izbor na novi detektori od markata Wave i Terminator so garanc...


400 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Технологија и опрема

11 мај 12:13Metal detector Gold detector Tragac za zlato nakit metali

Terminator PULSE HUNTER - poveke info na linkot podolu - domet 1. 5m ...


400 €
или предлог цена
11 мај 12:12Gramofon Stereosuperfon

Gramofon koj e odlicno sacuvan,na lampi (mu fali edna 501) mnogu ret...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

11 мај 11:58Ретро машина за шиење

Се продава ретро машина за шиење во исправна и зачувана состојба. За ...


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
10 мај 18:05Филмска Камера 16мм

Аматерска филмска камера 16мм, модел Спорт-2, руско производство, ор...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 14:35Фотоапарат Зенит Е

Фотоапарат Зенит Е во оригинална состојба, сосема сочуван, оригинална...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 14:35Радио RR340

Радио во безпрекорна состојба за годините за ценители


450 €
или предлог цена
10 мај 13:08Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
09 мај 12:50Mashina za kucanje-Olimpija

Hitno prodavam mashina za kucanje, ispravna, bukvi latinica.


3.100 МКД
или предлог цена
09 мај 11:00Retro tv ruski

Se prodava 1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 03:33Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам