Цела Македонија
                   
1293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Рафтови за дуќан со лед осветлување

4 Raftovi 180cm sirina 210cm visina 35cm dlabocina Mediapan 2 raftov...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Бутел / Скопје

Дукани и опрема

24 мај 13:19Промовирано

Отстапувам опремен локал за fast food и останато

Отстапувам опремен локал комплет, со целокупна опрема, фирма, елабора...


2.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 11:01Промовирано

ПРОДАВАМ НОВ ПРОФЕСИОНАЛЕН ТОСТЕР

Продавам нов професионален тостер од најдобрата Турска фирма за профе...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:15ПРОДАВАМ НЕКОРИСТЕНА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ

ПРОДАВАМ НЕКОРИСТЕНА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ БАГАТ-ДАНИЦА ЕЛЕКТРОНИК ПЛУС Ц...


220 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:15ПРОДАВАМ СКАРА/САЧ ЗА ЃОЗЛЕМЕ

Продавам нова скара која се користи истовремено и како САЧ за ѓозлеме...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:14Reklama 200x80

Svetlecka reklama so sensor 200x80


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:11Pica пица pastrmajlija пастрмајлија pecka печка pecki печки

Dve pecki za shtipska pastrmajlija orginal>Peckite se so rostfrajno c...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:02Shporet Sporeti Шпорет Шпорети

Sporet 90x60x90xprofesionalen italijanski so sest gorilnika na plin s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:00Shank frizider Hauba Шанк фрижидер Хауба

Hauba Hacap so eko filtri 300x90x50 inoks neonsko osvetluvanje cista ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 22:58RAFT - RAFTOVI STALAZA

PRODAVAM TRI METRA RAFTOVI. RAFTOVITE SE TIE STO SE NA SLIKITE. CENA ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:45Продавам фискален и нефискален принтер

Најиздржливите - Фискален Synergy PF550 од Аccent и EPSON T88 во одл...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:01Бојлер / Bojler Тинг, 120 литатски

Користен, исправен, во одлична состојба, Со Инокс казан (внатре бојле...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:01Високи шанк маси/коњопои

Димензии 120х45 цм 200х50 цм Висина 110 цм Извонредна состојба и пово...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:01Маси ресторански 90×120,

Масите се во одлична состојба, а димензијата е 90х130


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:00Клима/сплит систем за каналско ладење/греење

INVENTOR ULT-60, инверторска клима за каналски систем. Многу малку ко...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:00Професионален комбиниран шпорет

2 плински рингли 4 ел. рингли споени(цела плотна) 1 голема рерна дим....


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:00Плински греалки / Plinski grealki

Комада 2, како нови...италијанско производство. Italkero, model Falo....


29.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 20:59Masini za lupenje kompiri

Prodavam dve masini za lupenje kompiri.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 17:38Aparat/fontana za limonada borovnica boza 28 litri

Prodavam aparat za limonada borovnica boza ili sto sakate 28 litri Ap...


200 €
или предлог цена
Вчера 16:11Svetlosna reklama - dvostrana

Dvostrana setlecka reklama 57x40cm - 3.000 denari. Print po Vas izbor...


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:59Svetlosna reklama

Se prodava dvostrana svetlosna reklama. Precnik na krug 50 sm - 3.400...


3.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:58Svetlecka reklama

Dvostrana svetlecka reklama 50cm - 3.500 den. Print po Vas izbor. Kon...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:56Inox cisterna

Prodavam inox cisterna 3,5t idea;na za vino,voda i razni tecnosti.


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:16Oprema za market .Kako nova!!!!

Se prodavaat metalni stalazi (gongola dvostranicna od frigotehnika di...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:05Oprema za market!!!

Se prodavaat metalni stalazi od 1m i od 1,25m zemeni od frigotehnika,...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:05Se prodavaat oprema za market vo odlicna sostojba!

Se prodavaat pult kasa + cash kasa cena 250 evra,Metalni stalazi 90e...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:05Frizider

Friziderot e vo perfektna sostojba mnogu malku koristen zatoa sto ne ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:00TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 13:58Prodavam ventilator fuego so vodena prskalica

Prodavam ventilator fuego so vodena prskalica i voden rezervoar


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 13:22Prodavam kujnska oprema

Prodavam 2× 5 litarska elektricna friteza so dva posebni srekera za s...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 13:22Nadvoresna reklama

Reklama za montaza nad deloven prostor. Dimenzii 90cm x 66 cm i se si...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 13:07nastresnica

nastresnica alimunium/pvc mehanizami ramka, so vinyl.


300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Gradezni matriali Stiropor Lepaci

Gradezni matriali suvo gradba


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 12:20Se prodava Digitalna Vaga

Digitalna Vaga e samo 1 godina koristena,se prodava zaradi zatvaranje...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:21Se iznajmuva razraboten biznis vo Star Dojran

Se iznajmuva razraboten Pica-Restorant vo centarot na Star Dojran,klu...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дукани и опрема

Вчера 11:07Отстапувам опремен локал за fast food и останато

Отстапувам опремен локал комплет, со целокупна опрема, фирма, елабора...


2.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 11:01Raft,raftovi,stalaza,stalazi (рафт,рафтови,сталажа,сталажи)

Stalazite se novi,neotpakuvani,proizvedeni vo Belgija,pocinkuvani,so ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 10:55Ventilator

Ispraven so tri brzini


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39Espreso masina

Prodavam espreso masina so melnica


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 10:32Mashini za sladolet

Se prodava masini za sladoet caprigian


2.500 €
или предлог цена
Вчера 10:23Vitrina za sladoled DE Ranieri

NOVICA - 078308802 Vitrina za sladoled vo extra sostojba kako nova...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:53Dukjan vo blizina na avtobuska stanica

Prodavam dukjan 22m2 vo blzina na avtobuska stanica (Zelesnizka stani...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 09:49Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам