33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Esspreso kafemat profesionalen

Kako novi,so edna I so dve grupi se prodavaat poradi zatvaranje na ka...


350 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
450 €
Вчера 17:17Melnica za kafe profesionalna

Emonec profesionalna melnica za kafe so shtelovanje na granulacija, b...


350 €
или предлог цена
26 јун 20:41Pecka za pica Fortis na plin

Pecka na plin kapacitet 5 pici,rabotna masa,umivalnik so dva otvori o...


По Договор
или предлог цена
23 јун 10:24Elektricen industriski sporet i friteza.

Fritezata e 20litarska funkcionira perfektno Sporetot e so 4 toki ko...


1 €
или предлог цена
22 јун 11:32OPREMA ZA SENDVICARA

Skara-400evra Toster-100 evra Baraka - 3200 evra Ima i pomosna ros...


400 €
или предлог цена
21 јун 11:34Invertar za sendvicara

Se prodava celosen invertar za sendvicara. Kontakt: 077 897 141


1 €
или предлог цена
20 јун 13:30Mašina za sladoled

Se prodava mašina za sladoled Caprigiani vo odlična sostojba, ...


По Договор
или предлог цена
19 јун 18:27Vitrina za sladoled

Se prodava vitrina na sladoled po dogovor 075 301 302 075 301 302 ...


По Договор
или предлог цена
19 јун 16:32Se prodava podvizen kiosk na trkala so kuka

Se prodava podvizen kiosk za hrana , palacinki , pica na parce , i dr...


1 МКД
или предлог цена
19 јун 09:30FRISIDERI, VITRINI ,TENDI,SKARA,-I drugi elementi za restor

SE PRODAVAT-FRIZIDERI,MASI,STOLICI,SEPAREA,SKARA,, VITRINA,TENDI. S...


1 €
или предлог цена
19 јун 08:42Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
15 јун 13:00грил за печење пилиња - плин

грил за 18 пилиња со целосно направена конструкција за поставување п...


450 €
или предлог цена
13 јун 12:14SKARA NA ZAR

SE PRODAVA- SKARA NA ZAR GOLEMA, MALKU KORISTENA SFE ISPRAVNO, MOZE D...


4.000 МКД
или предлог цена
12 јун 10:38SKARA NA PLIN i NA STRUJA,SO RABOTNA MASA SFE ROSFRAJNO

SE PRODAVA SKARA NA PLIN I NA STRUJA, SO RABOTNA MASA SFE ROSFRAJNO ...


5 €
или предлог цена
12 јун 10:38VITRINA ZA DRZANJE ,(CUVANJE) TOPLA HRANA

SE PRODAVA ROSFRAJNA VITRINA ZA DRZANJE TOPLA HRANA (SUPI ,GULAS IDR...


400 €
или предлог цена
12 јун 10:38Restoranski stolovi i masi

Koristeni stolovi 350 den parce Masi 80×80 900 den


300 МКД
или предлог цена
03 јун 10:24Пекарска опрема

Печка дувалка со 4 плехови, комора за ферментација и миксер спирален....


1 €
или предлог цена
30 мај 14:48Se prodava toplo ladna komora

Se prodava toplo ladna komora


1 €
или предлог цена
30 мај 09:52Centrifugalen aspirator trofazen x3

BROJ ZA KONTAKT : 075 451 635 ZORAN


По Договор
или предлог цена
07 апр 20:35Laminator Astra Turri

Се продава ламинатор Astra Turri, производство Италија. Телефон за к...


По Договор
или предлог цена
09 мар 22:53masina za melenje meso

se prodava profesionalna masina za melenje meso zvonete na ovaj broj...


200 €
или предлог цена
19 фев 16:35Melnica za kafe

Se prodava melnica za kafe za ugostitelska objekti


260 €
или предлог цена
07 фев 15:38GAJBI KOKA KOLA/SKOPSKO

SE PRODAVA NOVI 20 GAJBI KOMPLET SO SISINJA OT KOKA KOLA I SKOPSKO, ...


250 МКД
или предлог цена
19 дек 16:10Oprema za slatkara i pekara - cena po dogovor

Se prodavaat pecka, mikseri, masi, pakerka, vaga, industriski mivalni...


1 €
или предлог цена
21 јул 20:49Elektrolux plotna nova

Nova plotna Elektrolux , 2 na struja , dve na plin, drzaci od lieno z...


10.000 МКД
или предлог цена
24 мај 15:50Oprema za pekara i slatkara HITNO!

Friteza Remta nova Vertikalni vitrini za slatki Frizider za odrzava...


1 €
или предлог цена
07 апр 13:00Mikser i masina za tulumbi

Mikser Empero 60lt najnov model so 4 elementi (nov) Avtomatska masin...


11 €
или предлог цена
24 мар 14:53Oprema za pekarstvo i slatkarstvo Hitno!

Laminator Seweer 60 cm Avtomatska masina za krofni so stasuvalka Ma...


2 €
или предлог цена
23 мар 23:06Solingen nozevi germanski

Se prodavaat nozevi Solingen, novi, germansko proizvodstvo


1.500 МКД
или предлог цена
14 дек 18:19Melenje seker vo prav

Melam seker vo prav 5mkd/kg ili 33den/kg so moj seker (srpski).


5 МКД
или предлог цена
12 ное 21:58Професионален плински шпорет НОВ!!!!

Се продава нов професионален плински шпорет, поврзан со бакарни жици.


350 €
или предлог цена
25 јун 22:01Elektricna trodelna pecka

Povekje informacii na 071/231-161 -Goce


1 €
или предлог цена
17 апр 22:56se prodava masina za kafe

Se prodava dobro odrzana masina za kafe, cena oi dogovor. tel.za kon...


1 €
или предлог цена
29 јан 00:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам