776 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ugostitelska oprema, skari,pecki,sporeti,masi,kujni,inoks

"Прометал" роизведува професионална опрема за угостителство: - плин...


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:15Промовирано

Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


250.000 €
или предлог цена
11 авг 10:44Промовирано

Homogenizator za mleko 2000 lit/cas

Homogenizatorot raboti so pritisok do 200 bari,el.motor 15 kw,vo odli...


1 €
или предлог цена
05 авг 20:32Planetaren Mikser za slatkarstvo!!!

Planetaren mikser so 2 perki dupli kazan brener za greenje na vodata!...


920 €
или предлог цена
05 авг 15:57Refraktometar za sekerni edinici BRIX, Antifriz, med

www.unimer.mk Novi refraktometri za sekerni edinici, opseg od 0 do...


По Договор
или предлог цена
05 авг 11:54CENTRIFUGA ZA MED NA EL. STRUJA 220V

IZRABOTKA NA NOVI ROSFAJTNI CENTRIFUGI ZA MED,NA STRUJA 270 eu.racni ...


300 €
или предлог цена
05 авг 08:54MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
04 авг 20:26Lageri od poznati svetski brendovi

Golem izbor na lageri SKF/FAG/TIMKEN/KOYO/NTN/ZKL/GPZ ITN.


1 €
или предлог цена
04 авг 13:58ПЛАСТИКА/ПОЛИАМИД/ПОЛИЕТИЛЕН/POLYAMIDE

ПЛАСТИКА ЗА ОБРАБОТКА ВО ШИПКИ И ЦЕВКИ РАЗНИ ДИМЕНЗИИ ОД ЛАГЕР. POLYA...


1.111 МКД
или предлог цена
04 авг 13:58DANIVO DOOEL VRSI ODKUP I PRODAZBA NA KOCANSKI ORIZ

VRSIME PRODAZBA NA KOCANSKI ORIZ NA GOLEMO I MALO NIZ CELA MKD,VRSI...


По Договор
или предлог цена
04 авг 08:20Pakerica

Pakerica Made in Italy Vnatresni dimenzi na pakuvanje ---- 53cm ...


1 €
или предлог цена
03 авг 12:44STANC MASINA ZA HARTIJA, DRVO, LIM

Se prodava stanc masina. Upotrebuvana za proizvodstvo na hartieni hro...


4.500 €
или предлог цена
03 авг 10:10Мембрански боци AQUASYSTEM

Мембрански боци од програмата на AQUASYSTEM - Italy 24 литри (верт...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 07:25Servo brushless motori komplet so drajveri

Vo top sostojba


5 €
или предлог цена
02 авг 21:40Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто

Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто воопшто не корис...


По Договор
или предлог цена
02 авг 19:34Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


250 €
или предлог цена
02 авг 12:01PAKERKI DOZERI POLZAVESTI TRAKASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
02 авг 11:18Pecka za vo kujna

Производство на иноксни електрични печки трофазна 6 грејачи - 7.5kW,...


38.000 €
или предлог цена
01 авг 18:14ELEKTROMOTORI AEG 1.48kW x2

Prodavam 2 Germanski elektromotiri AEG vo ispravna sostojba. Elektrom...


100 €
или предлог цена
01 авг 16:26SE PRODAVA Masina za slak od 6L cena po dogovor za ozbilni

SE PRODAVA Masina za slak od 6L cena po dogovor za ozbilni kupci. mn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

01 авг 12:21Se prodava susac za vozduh ispraven

Susac za vozduh


350 €
или предлог цена
01 авг 10:58Masina za vitkanje na kroasani

Masina za vitkanje na kroasani


700 €
или предлог цена
01 авг 09:19Masina za ambalaza za jajca

Se prodava kompletna tehnoloska linija za proizvodstvo za ambalaza za...


111.111 €
или предлог цена
31 јул 23:55Laminator i industriska pecka

Se prodava laminator i industriska pecka ne mnogu koristeni vo isprav...


1 €
или предлог цена
31 јул 21:16PESKARA

INDUSTRISKA PESKARA PROIZVODSTVO SOP KRSKO VO PERFEKTNA SOSTOJBA IMA ...


1 €
или предлог цена
31 јул 20:24Inoks, Inox Armatura i Fitinzi , Инокс

Нова и половна арматура и фитинзи од инокс, сервисирани, проверени , ...


1 €
или предлог цена
31 јул 16:25Klip od fap kiper orginal

Se prodava klip od fap kiper so jabucici gore i dole na tri strani ki...


320 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Производство и Индустриска Опрема

31 јул 09:17Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
31 јул 09:00Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
31 јул 09:00Pumpa za zapallivi tecnosti pumpu пумпа пумпи

Пумпа за бензин или нафта извадена од пумпа за бензин на макпетрол


100 €
или предлог цена
31 јул 09:00Meki paknovi i glodala

Novi


1 €
или предлог цена
31 јул 09:00Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
31 јул 09:00Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
31 јул 09:00Vakum pumpi pumpa вакум пумпи

Вакумски пимпи 2 2 кв мотор


300 €
или предлог цена
31 јул 09:00Пумпа пумпи pumpa pumpi

Запчеста иноксна пумпа за густи течности во прехрана зо 3 кв редуктор


600 €
или предлог цена
31 јул 09:00Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka

Zavojni niskopritisni kompresori za transportiranje na praskasti mate...


5 €
или предлог цена
31 јул 08:59Кран витло врапче kran vitlo vrapce

Исправно комплет со мачката за движење и даљинско. Со еднаш пустена с...


500 €
или предлог цена
31 јул 08:59Pumpi pumpa пумпа

Одлична


5.000 МКД
или предлог цена
31 јул 08:59Zapcesti pumpu pumpa пумпа пумпи

Во одлина состојба со капацитет користени за транспорт на моторно и р...


1 €
или предлог цена
31 јул 08:59LAGER - LAGERI

PRODAVAM NOVI LAGERI: ROMANIA 22320 CK - CENA 250 EVRA; RUSKI 11 GP...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 21:53INDUSTRISKI VENTILATOR / ВЕНТИЛАТОР

СЕ ПРОДАВААТ ИНДУСТРИСКИ ВЕНТИЛАТОРИ ПО МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА! #Германск...


По Договор
или предлог цена
30 јул 13:59masina za pakuvanje, dozerka - pakerka, folija so kompresor

masina za doziranje i pakuvanje na prasak za alista, elekronska kontr...


12.399 €
или предлог цена
30 јул 11:02Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам