238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
23 авг 19:07Masinka za secenje plocki

Solidna


1.000 МКД
или предлог цена
23 авг 15:36POLNAC PARKSIDE 20V

za 20V 2ah baterii Serija x team Nov ne koristen Prakam po kargo


800 МКД
или предлог цена
22 авг 11:38Батер. Пила-Сабјарка 20v PARKSIDE

Батериската пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 2...


5.500 МКД
или предлог цена
19 авг 12:38Flex izolator od napon

Se prodava Flex izolator od struja za onie koj rabotat so brusalica i...


250 €
или предлог цена
18 авг 13:50MAKITA Bormashina Meshalka

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god ...


135 €
или предлог цена
18 авг 13:50Hilti Shtemaci

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE...


80 €
или предлог цена
18 авг 13:50Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
18 авг 13:50Freza-Cirkular

Germanska Freza-Cirkular marka STUTZ za secenje na Kamen,Bekaton,Blo...


1.500 €
или предлог цена
18 авг 13:50UNIOR

Se prodava novi kleshti UNIOR i HOGERT cvicangli za Elektricari


800 МКД
или предлог цена
18 авг 13:49Letkum za lemenje kalaj

Se prodavaat dva Letkumi za kalaj vo mnogu dobra sostojba orginalni o...


60 €
или предлог цена
18 авг 13:49Montolit za Plocki

Se prodava kako nova Mashinka za secenje na Plocki ORGINAL Montolit ...


370 €
или предлог цена
18 авг 13:49Collmix Meshalka

Se prodava Orginal Collmix Meshalka za lepak Meshalkata e vo mnogu do...


100 €
или предлог цена
18 авг 13:49SKIL bormasina ispravna

Orginal Skil bormasina ispravna


1.500 МКД
или предлог цена
18 авг 08:00Svajc aparat Koncar 140 Ameri 380-220 volt

Svajc Aparat Koncar 140 ameri Raboti na 380 i 220 volti


1 МКД
или предлог цена
16 авг 08:24OTRKRIVANJE NA PODZEMNA VODA ZA BUNARI I PUMPI

DIMOVSKI KOMPANI DM dooel Bitola SO NAJSOVREMENA OPREMA VRSIME DET...


1 €
или предлог цена
15 авг 21:04Kluc 47mm - profesionalen

Se prodava kluc 47mm so ekstra kvalitet profesionalen alat. Klucot e ...


111.111.111 МКД
или предлог цена
14 авг 10:14TIG заварување - Керамички гасни млазници

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни г...


380 МКД
или предлог цена
13 авг 16:08Bater. Pila-Sabjarka 20v PARKSIDE

Bateriskata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2...


5.500 МКД
или предлог цена
11 авг 12:13PARKSIDE HILT 800w

Parkside hammer drill 800w Nov nekoristen Cena po dogovor 070269561


1 МКД
или предлог цена
07 авг 17:24Nov pneumatski odvrtuvac pistol 1/2 BERNER

Nov pneumatski pistol berner 1600 nm extra silen posilen nema na paza...


13.000 €
или предлог цена
02 авг 09:44Pila za cirkular 185mm

Се продава пила видија за циркулар ,Graphite произведена во Полска уп...


500 МКД
или предлог цена
27 јул 14:37PRESA ZA RALICNI DEJNOSTI

poveke informaci na tel;075 207 925


1 €
или предлог цена
25 јул 17:30Inventar za kafic

Se prodava inventar za kafic vo super sostojba -SHANK SO VGRADEN FRI...


5 €
или предлог цена
23 јул 23:59Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
21 јул 12:19Specialni klucevi - Alat specialen

Se prodavat specialni klucevi. Klucevite se novi i ne se koristeni. M...


111.111.111 €
или предлог цена
09 јул 18:37Rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C

Prodavam rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C - NOV, kupen po greska.


1.000 МКД
или предлог цена
05 јул 19:16Polirka masina za poliranje

MAKITA Mn malku koristena vo odlicna sostojba Prakam i po kargo


50 €
или предлог цена
29 јун 19:53Ostrilka za lanci PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


3.500 МКД
или предлог цена
16 јун 12:30Kluc za filteri

Se prodava nov profesionalen Germanski alat t.e kluc za filteri za ma...


111.111.111 €
или предлог цена
11 јун 17:15ЦНЦ рутер, ГоБа М1 ПРО CNC Ruter

Произведено во Македонија! Секогаш тука за сервис и резервни делови!...


3.500 €
или предлог цена
10 јун 13:00Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:38Lemilica 48w PARKSIDE

Lemilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 48 wati...


2.800 МКД
или предлог цена
05 јун 12:26Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
05 јун 12:23Mazalica za mast

Se prodavaat mazalici za podmackuvanje za mast. Modelot e prikazan na...


111.111.111 €
или предлог цена
03 јун 20:00Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 мај 13:22PARKSIDE

Novi Podmackuvac za pnevmatski alat Prakam po kargo Cena 250 denar...


250 МКД
или предлог цена
29 мај 12:04Strafilica 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мај 13:10Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 13:06Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
20 мај 11:37Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам