Скопје
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dehidrator za hrana Gorenje

Se prodava dehidrator za hrana(za susenje) Gorenje.Moze da se korist...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

16 авг 17:44SE IZDAVA RESTORAN VO CARSIJA

se izdava renoviran i opremen Restoran vo stara skopska carsija cena ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 авг 15:47ТЕГЛИ 650 - 750 gr.

Prodavam 100 prazni tegli od 650 - 750 gr. - izmieni i so kapak po ce...


5 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

16 авг 10:01Гајби за леб

Гајби за леб како нови користени малку време 15 парчиња


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

15 авг 18:30fast food oprema , skara , friteza , pecka za pica

se prodava nov nekoristen profesionalen set za fast food,skara/pecka ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 авг 16:22Depurator omeknuvac

Prodavam (omeknuvac)12 l nov nekorusten


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

15 авг 15:12се продаваат домашни кокошкини јајца

за повеќе информации тел :078318818


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

14 авг 21:53Se bara rabotnik za vo kujna na topol del

Za podetalni informacii javete se


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

14 авг 18:02NOV KUJNSKI SATAR

NOV KUJNSKI SATAR CENA 800 DEN. 075-248-405 075-248-405


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

13 авг 13:37Ketering GRILL 21 (50% popust)

Odlicen izbor na hrana i pijalok Povelete javete se za vasite prosl...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

12 авг 16:10TERMO TORBA ZA DOSTAVA NA HRANA

Se prodava termo torba za dostava na hrana koristena 3 meseci Tel za...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

11 авг 13:01Продавам јачмен

Продавам квалитетен јачмен од Долно Лисиче за 20 ден од килограм . Т...


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

08 авг 18:39Prasinja, Pecenje na Prasinja, Furna

Prodavam Zivi, Ocisteni i Pecheni Prasinja Za Sekakvi Prigodi.... il...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

08 авг 14:17PRODAVAM RAKIJA OD MODRI SLIVI

Prodavam domasna cista rakija od modri slivi,stara 3 godini 53 stepeni


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 авг 21:17VacSy Zepter

VacSy Zepter Set za vakumiranje na hrana ili ovosje.


100 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Останато

05 авг 11:44VICKO GOTVAC NA PAREA POD PRITISOK

Експрес Лонец - Големина 10 л. Здрава исхрана -STAINLESS STEEL НОВ ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

05 авг 09:12Prodavam Anason extra

prodavam anason extra kvalitet ovogodisen. Ima kolicina 3 tona


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

04 авг 16:51Bazglutensko brasno

Prodavam Bezglutensko brasno Mix B


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

03 авг 10:23Aluminski folii, PVC(strec) folii, salfeti

Prodazba na aluminski folii(folija),strec folija za hrana(kujna) - A...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 авг 10:35kosulica

Mestime kosulica ramnime so helikopter isto taka i vadimestari ostetn...


100 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Останато

27 јул 19:42Slow cooker

Slow cooker sc-320 Nov ednas uklucen. Kupen 5000den, go prodacame 3...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

27 јул 07:55Шерпа од 30 литри

Продавам шерпа од 30 литри со капак, користена една година. Шепата е ...


15.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 јул 20:09Продавам јачмен

Продавам квалитетен јачмен од Долно Лисиче за 20 ден од килограм . Т...


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

21 јул 10:52продавам домашни кокошкини јајца

повеќе информации на тел :078318818


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

11 јул 13:32продавам домашни јајца

се продаваат домашни кокошкини јајца, кокошките се хранети со домашна...


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

11 јул 13:23prodavam jajca od japonski prepelici

prodavam domasni jajca od japonski prepelici 077556215


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 јул 14:32Meckin luk

Prodavam meckin luk sremus vo maslinovo ladno cedeno maslo 078 256 551


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

29 јун 07:03ПРОДАВАМ ЈАЈЦА!!!

🌿Јајцата се домашни, селски 🌿 🥚 Јајце - > 10 денари 🥚


10 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

21 јун 14:31Продавам Тостер, погоден за правење вафли,крофни итн

Продавам Тостер, погоден за правење вафли,крофни итн. Тостерот е нов...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

20 јун 14:49Serviranje hrana Сервирање на храна

Сервирање на храна за сите свечености Салати Ордевери Похованици Ск...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

18 јун 14:36DOMASNI JAJCA

Prodavam domasni jajca, kolicinata e ogranicena. Lokacija-s.Mralino-O...


10 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

16 јун 06:51Шекер-угостителски 5гр

Производство-печатење и пакување на Универзален и брендиран шекер со ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 јун 08:14Nov pekac tendere

Ne koristen ni ednas Moze na viber


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

10 јун 12:03Jajca od prepelici

Prodavam jajca od japonski prepelici. Moze da se podignat vo Trubar...


6 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 јун 01:34Prodavam cresi sorta Sambers crna

Vrtete tuka 075260252 Ljupco Prodavam cresi Sambers crni Za skopsk...


70 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

05 јун 15:51Pribor za jadenje

Pribor za jadenje za 12 lugje nov ne koristen


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

04 јун 22:43Rakija prepecenica

Prodavam domasna rakija prepecenica Zolta i bela 200den-litar Za...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

04 јун 17:09DETELINA

Se prodava Detelina Tel 072-260-517 Tel 072-260-518


По Договор
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Останато

29 мај 14:23Tava za otvoren prostor

Tava za gotvenje na Tronozes na drva i na Plin


45 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

25 мај 20:57Kupuvam brasno tp 950

itno baram brasno tip 950


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

24 мај 10:47Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам