Цела Македонија
                   
746 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Апартман во центар Охрид

Се издава Апартман во центар на Охрид, клима, француски лежаи, интерн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:32Промовирано

Се издава апартман во Љубаништа

Се издава апaртман во Љубаништа комплет спална , детска плус дневна...


1 МКД
или предлог цена
- 96 % Попуст
25 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 11:10Промовирано

Apartman finesi

Se izdava nov i kompletno ureden apartman na bulevar turisticka: -So...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 јун 23:54Промовирано

Апартман Нико - Крушево

Нов апартман во центарот на градот веднаш до црквата св.Никола


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

Денес 12:16Se izdava apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:13Apartmani studia sobi vo Ohrid

Се издаваат апартмани, студиo и соби кај градската болница, на ул. Мо...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:01Се издаваат апартмани во Охрид во близина на плажа

Се издаваат студија во Долно Коњско


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:21Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:18Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
Охрид

Апартмани

Денес 11:13Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:03Apartmani vo Ohrid, Peshtani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:5744 Villa - апартмани во центарот на Охрид, сопствен паркинг

Специјални цени - Во тивка, пријатна и мирна околина, 44 ВИЛА е лоцир...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:54Издавам стан

APARTMAN SO DVE SPALNI DNEVEN PRESTOI KUNJA TERASA WFI KAB.TV.PARKING...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:48Издaвaм aпaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид

Апaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид дo Oпштинaтa, нa 100 метри oд езерo...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:44SMESTUVANJE I ODMOR VO MAKEDONIJA I NADVOR OD NEA

Ponudi i predlozi za odmor vo Makedonija, Crna Gora, Hrvatska, Bugari...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:14REZERVACII I SMESTUVANJE VO HOTELI, SOBI, APARTMANI..

Posetete ja web stranata: WWW.SMESTUVANJE.COM Razgledajte mnogu...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Денес 10:14SMESTUVANJE I REZERVACII VO ALBANIJA, GRCIJA, BUGARIJA, MK..

Letuvanje i odmor odmor vo Makedonija, Crna Gora, Hrvatska, Bugarija,...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апартмани

Денес 10:13Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" s. PESTANI Ohrid vi nudi odlicen i prekrasen smestaj A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:06Apartmani "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi novi opremeni Studia (sobi) koi raspo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:05Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani vi nudi novi Apartmani i Stud...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:05Sobi so kupatilo, terasa i pogled na ezero Ohrid

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/ Студ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:58Ohrid,Pestani,apartmani Naum 075-840-272

Izdavam apartani vo Ohrid-Pestani Naum 075-840-272


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:29Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:57Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:56Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:43Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOV...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:43Охрид- издавам студија AMIGO во центарот на градот

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно к...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:39****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:23Vrshkovski Apartment vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva luksuzen apartman vo strogiot centar na gradot Ohrid., ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Охрид

Апартмани

Денес 07:02  НОВ ОГЛАС

APARTMANI STUDIJA PALOSKI

Izdavam dobro uredeni apartmani studija. Raspolagam so 2 trokrevetni...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:01Apartmani Ohrid

Se izdavaat aparmani vo Ohrid vo nov objekt komplet opremeni so zaseb...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 06:21Se izdava vikendica vo pretor

Se izdava vikendica vo pretor za letniot period,kompletno opremena i ...


1.600 МКД
или предлог цена
Ресен

Апартмани

Денес 06:18APARTMAN TRPEJCA

apartmanot se naogja vo centarot na seloto na samiot parking raspolag...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 23:29APARTMANI-TRIFUNOVSKI

Izdavam tri studija ...sopstveno kupatili..kujna..parking..wi-fi... ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:20STUDIA VO OHRID

Ve molime barajte na 077447671 (Olga) Se izdavaat dve trokrevetni s...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:36Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:12Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:12Darki Apartment 3

Комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер локација во с...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:12ELEN KAMEN - VILLA EROS

Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ELEN KAMEN vo ...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
Струга

Апартмани

Вчера 19:11Apartman vo Trpejca pokraj ezero

Se izdava apartman vo Trpejca prv red pokraj ezero. Apartmanot raspo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:03APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani do ezero,opremeni so kunja,kabelska tv,wi fi,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:03Изнајмувам студија AMIGO во центарот на Охрид

Изнајмувам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебн...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:50  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам