Охрид
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM KAMP VO GRADISTE

Se izdava kamp vo Gradiste opremen so kijna i tus.sloboden do 17 juli...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 04:50  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM KAMP VO GRADISTE

Izdavam kamp do ezero vo najubaviot kamp na Ohridskoto ezero Gradiste...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 04:40  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE

se izdava kamp prikolka vo gradiste kompletno opremena.. ima sopstven...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 20:54Prikolka vo Gradiste

Dve kamp prikolki vo gradiste, celosno opremeni so posebno wc tus tel...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 јун 18:06Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 јун 11:46Кампови за АПИТЕРАПИЈА и Пчелна инхалацина

Се продаваат комплетно припремени камп приколки со пчелни семејства к...


2 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Кампинг

26 јун 21:19Продавам,издавам камп Елешец

Издавам камп Елешец од 15 јуни до 25 јули


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

25 јун 12:35Kamp

Prodavam kamp vo Ohrid izvidnicki centar. Moze da se vidi koga sakate...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

25 јун 11:08SE IZDAVA KAMP VO GRADISTE

Se izdava i prodava kamp kompletno opremen vo noviot del vo gradiste....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

23 јун 13:28Преубав камп во Градиште!

Се продава еден од 10-те најубави кампови во Градиште-Охрид ! Камп пр...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

22 јун 21:17Se izdava kamp vo Gradiste

Kampot e super i e namenet za 6 vozrasni. Ima se sto vi e potrebno za...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

20 јун 17:47Iznajmuvam kamp prikolka vo Gradishte - Ohrid

Се издава камп приколка комплетно опремена во Авто Камп - Градиште, О...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

18 јун 12:00Gradiste izdavam prikolka

Izdavam prikolka vo Gradishte stariot del Cenata zavisi od periodot....


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

16 јун 13:03Se izdava kamp vo Gradiste-Ohrid

Се издава камп во новиот дел во автокамп Градиште со капацитет за 6-7...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

15 јун 20:42Камп приколка во Градиште/Kamp prikolka vo Gradiste

Се издава камп приколка во Градиште, Охрид во која може комотно да се...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

13 јун 01:34Se izdava kamp prikolka Partizan

Se izdava kamp prikolka vo Partizan. Zagradena so 30m2 dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

12 јун 14:33Izdavam Kamp vo Gradiste

Kampot e vo stariot del na Gradishte. Opremen so TV. Frizider podviz...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

12 јун 14:30Se izdava Kamp

Kompletno opremen i renoviran kamp vo avto kamp As struga se izdava ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

09 јун 21:16Gradiste - se izdava nova baraka na prva linija

Barakata e opremena so kujna, bracen krevet, TV, dneven prestoj, dvor...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

09 јун 16:56Се издава/продава камп приколка во Градиште

Екстра цена за до 15 септември. Се издава камп приколка во Градишт...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

30 јун 14:36ИЗДАВАМ ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ-ОХРИД

Издавам приколка во Градиште - Охрид која поседува: - целосно опреме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

17 јун 13:00Se prodava Kamp

Se prodava Kamp na Gradiste Kontakt 070210962


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

04 јун 19:47Izdavam prodavam prikolki vo gradiste

Se izdavaat povolno prikolki vo Gradiste Ohrid,prikolkite se komplet ...


4.000 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

24 мај 16:36Парцели за камп приколки

Извиднички Центар Охрид нуди можност за поставување на сопствена камп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

04 мар 12:50Se izdavaat prikolki vo ohrid

Se izdavaat dve kompletno namesteni prokolki vo ohrid so sopstveno ku...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

31 јул 08:54Se izdava-Prodava Kamp vo Ohrid Gradiste

RELAKSIRAJTE SE -ZAKAZETE GO VASIOT ODMOR NAVREME ! Se izdava kamp v...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

09 јул 13:00СЕ ИЗДАВА /ПРОДАВА КАМП ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ

Се издава /продава камп приколак во градиште во стариот дел на 50м од...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

08 јул 01:10Se iznajmuva prikolka vo prv red Ohrid

Se iznajmuva prikolka za leten odmor vo prv red vednas do ezeroto vo ...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

20 јул 10:00SE IZDAVA KAMP VO OHRID-GRADISTE

RELAKSIRAJTE SE -ZAKAZETE GO VASIOT ODMOR NAVREME ! Vo stariot del ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

21 мај 02:10PRIKOLKI VO GRADISTE

SE PRODAVAAT 3 LUKSUZNI PRIKOLKI NA EDEN PLAC OD 120M2, DOLGI 7.20M N...


20.000 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

14 мај 10:06СЕ ПРОДАВА ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА ПРИКОЛКА ВО “ГРАДИШТЕ” – ОХРИД

Продавам приколка во Градиште - Охрид која поседува: - целосно опрем...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

06 апр 21:25СЕ ПРОДАВА ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА ПРИКОЛКА ВО “ГРАДИШТЕ” – ОХРИД

Продавам приколка во Градиште - Охрид која поседува: - целосно опрем...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

06 апр 21:24Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам