Цела Македонија
                   
169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamp masicka nova

Nova nekoristena Aluminiumska kamping masicka visina 70cm, 80x60x3cm...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

Денес 01:00Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

23 мај 12:32Se iznajmuva kamp vo AS Struga

Se iznajmuva kamp prikolka vo kompleks AS Struga. Spremna za smestuva...


По Договор
или предлог цена
Струга

Кампинг

23 мај 11:07SE PRODAVA, ZAMENUVA I IZDAVA

nudam kamp-priolka vo auto - kamp-Krani,prikolkata e celosno opremen...


1 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

23 мај 07:49SE IZDAVA KAMP VO GRADISTE

Se izdava kamp kompletno opremen vo noviot del vo gradiste. Kampot se...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

22 мај 15:43KAMP PRIKOLKA

Se prodava kamp prikolka T 380 ( podvizna) LOCIRANA VO AVTOKAMP KRAN...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Ресен

Кампинг

22 мај 11:36SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE-OHRID

GOLEMA POVOLNOST ZA MESEC JUNI CENATA NA ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

22 мај 11:00SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE OHRID

GOLEMA POVOLNOST ZA MESEC JUNI CENATA NA POLA PRIKOLKATA IE S...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

22 мај 11:00Prodavam kamp vo krani

Prodavam kamp opremen so wc, kupatilo, kujna. Na ubava lokacija vo b...


1 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

21 мај 21:32Kamp

Prodavam kamp vo Ohrid izvidnicki centar. Moze da se vidi koga sakate...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

21 мај 20:55Ranec Torba za Kampuvanje / Planinarenje | Ранец Торба Камп

Се продава Ранец скоро некористен и сочуван


2.400 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Кампинг

21 мај 20:12SE IZDAVA KAMP BUNGALOV OHRID

kAMP BUNGALOV SO SOPSTVENO KUPATILO KUJNA TV WIFI NA 20 METRI OD PLAZ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

21 мај 12:01Kamp bungalov partizan ohrid

Bungalov komplet opremen kupatilo kujna dnevna spalna kapacitet 5 li...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

21 мај 12:01Se izdava kamp vo As

Kompletno opremen i sreden kamp se izdava. Ekstra cena za mesec ju...


1 €
или предлог цена
Струга

Кампинг

21 мај 07:45Se izdava kamp prikolka Partizan

Se izdava kamp prikolka vo Partizan. Zagradena so 30m2 dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

21 мај 01:31SE IZDAVA KAMP VO GRADISTE

ZA LETO 2022 god SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA SO DVOR-SE NAOGA VO NOVIOT ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кампинг

20 мај 22:35Sklopliva nova kamp masa(маса,масичка)so 4 stolici.

NOVI KAMPERSKI MASI !!!! Masite se Novi,neotpakuvani,aluminiumski,p...


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

19 мај 10:28kamp camp prikolka vo krani prodavam

Prodavam kamp prikolka vo krani opremena odvod dovod struja extra lok...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

18 мај 18:23Se prodava kamp prikolka vo Grcija Paralia Korinos

Paralia Korinos...na 4km od Paralije u kampingu Odisej na samoj obali...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кампинг

18 мај 00:26SE PRODAVA KAMP PRIKOLKA

Se prodava kamp prikolka Rialto 530 vo super sostojba 2004 godina pro...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг

17 мај 19:29Prikolka Hobby

Prodavam kamp prikolka (bez plac) kako nova Hobby exlusive 720. 2006...


11.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

17 мај 17:15Kupuvam kamp vo Dojran

Kupuvam kamp vo Dojran isklucivo vo Partizan


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

15 мај 22:37Kamp vo Dojran

Prodavam kamping vo dojran celosno opremen. Kampot e pokrien so panel...


3.200 €
или предлог цена
Струмица

Кампинг

15 мај 13:25Преубав камп во Градиште!

Се продава еден од 10-те најубави кампови во Градиште-Охрид ! Камп пр...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

14 мај 14:49Шатор Винка виница

Шаторот е еднаш оворен,со две спални и предсобје,тенда...како нов !...


8.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Кампинг

14 мај 13:22SE IZDAVA BUNGALOV OHRID

se izdava bungalov so sopstveno kupatilo kujna spalna kapacitet 5 lic...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

13 мај 09:18kampbungalov opremen vo Partizan Ohrid

bungalov opremen so laminat sopstvena kujna i sopstveno kupatilo dne...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

13 мај 09:18Kamp Prikolka BRAKO vo ekstra sostojba

Prodavam kamp prikolka Brako vo ekstra sostojba, se e fabricno na nea...


400 €
или предлог цена
Берово

Кампинг

12 мај 14:46Prodavam kamp prikolka vo Gradiste

Se prodava kamp prikolka Adria golema,komotna so dva bracni kreveta s...


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кампинг

11 мај 19:16Brako

Prodavam kamp prikolka Brako vo odlicna sostojba. Broj za kontakt i p...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Кампинг

10 мај 22:02Kamp prikolka-grcija

Se prodava kamp prikolka Lux, vo Grcija(Hellas)na 20m.od plaza,80m2 d...


4.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

09 мај 21:23Kamp prikolka

Poveke info na 077/606-101


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Кампинг

09 мај 09:07Sator i oprema za kamp

Koristeni se sano 10tina denaa


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

07 мај 10:04Se prodava kamp vo Krani

Se prodava kompletno opremen kamp vo Krani so wc, kujna, masina za pe...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Кампинг

05 мај 16:14Prodavam izdavam prikolki go Gradiste

Prodavam izdavam prikolki vo gradiste


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кампинг

03 мај 21:30Tendi vo Grcija po dimenzii , kamionski materijal 680 gr/m2

Cerada Kolevski Skopje izrabotuva tendi po dimenzii za Grcija bez i s...


8 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг

03 мај 20:38Prodavam sator za 4 osobi so pretsobje

Prodavam sator za 4 osobi so pretsobje. Polsko proizvodstvo.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

01 мај 21:42Se prodava/izdava kamp prikolka vo Krani

Целосно опремена со сопствена кујна со топла вода,wc со соларен бојле...


3.800 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

28 апр 10:27Брако приколка

Продавам брако приколка која е во одлична состојба.


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

18 апр 16:19Шатор за 2 лица

Се продава Шатор за 2 лица малку корисен како на сликата.


1.100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кампинг

15 апр 13:48Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам