Цела Македонија
                   
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VT-TRAVEL PREVOS NA PATNICI MK/CH

Prevos na patnici paketi mk,ch,


17 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Останато

Вчера 17:56Атрактивно студио во центар Струга

Се издава Студио 31м2 во центар .Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Вчера 17:04Apartman Riki 1

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 11:45Apartman Riki 2

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 11:38TAXI PREVOZ 070 651 807

TAXI PREVOZ: tel(viber+wats up)070 651 807-TONI AERODROM===SOLUN ...


10 €
или предлог цена
Струмица

Останато

25 сеп 12:49Prevoz na patnici

vrsam prevoz na patnici so kombe ;


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

16 сеп 19:39Patni torbici kuferi-071-781-668

Korišteni samo od avstralija do mk-golemi ispravni samo edniot ima oš...


2.400 €
или предлог цена
Битола

Останато

14 сеп 22:36Restoran so bazen i mini ezerce za zabavi

,,,,,KUTRAKOT NA DEDO ,,,, ETNO RESTORAN SO KAPACITET OD 100 LICA ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

09 сеп 07:39Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студиј...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 сеп 09:26Hitno,Evtino, Kvalitetni kuferi doneseni od Germanija

Хитно, Евтино, поради селидба, квалитетни куфери, торби, ташни, ранци...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 сеп 08:37NOV VELOSIPED

SKORO NOV VELOSIPED CONECT KUPEN OD DNK GEVGELIJA 16000 DEN. MART 202...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

31 авг 11:08Taksi prevoz

Taxi prevoz od samo denes skopje prema granicen premin Kriva Palank...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

30 авг 12:13TAXII OD/DO SITE AERODROMI I DESTINACII MK/STRANSTVO

PREVOZ OD/DO SITE DESTINACII I AERODROMI VO MK I STRANSTVO BEZ SKRIE...


1 €
или предлог цена
Кочани

Останато

25 авг 16:28Се продава ваучер од ТА Нехар Травел 380 евра

Продавам ваучер за патување од туристичка агенција Нехар Травел во вр...


380 €
или предлог цена
Штип

Останато

22 авг 13:48Купувам ваучер за летување

Купувам ваучер за летување


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

22 авг 10:44Studija vo centarot na OHRID pozadi OHRIDSKA BANKA

Stusijata se naogjaat vo centarot na Ohrid pozadi ohridska banka na 3...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 авг 12:19CADOR / ЧАДОР ZA SONCE

CADOR ZA SONCE 170CM. Nov grcki.


650 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

19 авг 18:20Se izdava

Se izdava prikolka vo Ohrid-Gradiste slobodna od 13 08 do 16 08 i od ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

13 авг 23:05Gradiste se izdava prikolka

Во стариот дел Со Фрижидер, Подвижен Шпорет со Рерна, ТВ. Вода. Сл...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

09 авг 17:14Izdavam Apartmani

Izdavam dvosobni Apartmani vo Ohrid za 4 i 5 osobi so sopstven parkin...


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 авг 14:23ТАХИ ТАКСИ СОЛУН СОФИЈА БЕЛГРАД ТИРАНА ПРИШТИНА TAXI TAKSI

МК 🇲🇰 🚖 ТАКСИ ПРЕВОЗ ТРАНСПОРТ Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 авг 10:41Se prodavaat Pedalinki/Педалинки

Se prodavaat 4 pedalinki vo odlicna sostojba,moze da se vidat na lice...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 авг 07:40Голема водоотпорна подлога за на плажа, за пикник, кампување

Погодна е за сите четири годишни времиња и за секакви активности. За ...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

02 авг 01:46Bazen 4.57x1.07

Se prodava bazen 4.57x1.07 KORISTEN EDNA SEZONA SO GRATIS SKALA k...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

01 авг 10:38Воздушен тросед, lazy bag

Се надувува за само 15 секунди, не се користи пумпа, само воздух. Ле...


930 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 авг 00:42Фотеља на надувување

Фотељата е на расклопување, а седиштето и флексибилниот наслон овозмо...


799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 авг 00:39Se izdavaat sobi

Se izdavaat sobi vo naselba raca sobite se dvokrevetni i trokrevetni ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јул 11:01Продавам ваучер 150 еур од Савана

Продавам ваучер 150 еур од Савана


7.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

29 јул 09:49Izdavam stan

Se izdava stan vo centarot na Ohrid vo blizina na Ohridska banka info...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јул 23:18Izdavam opremena prikolka vo Ljubanista

Се издава целосно опремена приколка во Љубаништа ,капацитет 4 лица с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јул 18:56TAXI PREVOZ 070 214 757

TAXI PREVOZ: tel (whatsApp) tel (viber) 070 214 757 TONI ...


10 €
или предлог цена
Струмица

Останато

18 јул 16:54Izdavam restoran na Ohridsko ezero

Izdavam rerstoran za biznis vo Ohridsko na eden kilometar ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јун 01:49Apartmani *JOVAN* Ohrid

Апартмани и Студиа во центарот на Охрид ! 👉 Се издаваат Апартмани и...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јун 17:46Vila Marija Krusevo

Se izdavaat sobi vo Krusevo vednas pod hotel Panorama. Sobite se opre...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Останато

30 мај 07:22Се издаваат апартмани во вила Бате и Бате

Се издаваат апартмани во вила Бате и Бате с.Долно Дупени.Апартманите ...


1 €
или предлог цена
Ресен

Останато

25 мај 22:22PRIVATEN TAKSI TAXI PREVOZ NIZ DRZAVAVA I NADVOR

Vozenje niz cela MK i nadvor od drzavava, Shoping turi niz cela Mk i ...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

09 мај 11:55magnetcinja za na frizider

magnetcinja za na frizider, vo razlicni golemini ,no najcesto 4 x 6 c...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

01 мај 23:53Продавам ваучер за во Грција (Олимпик бич )

Prodavam vaucer Се продава ваучер со вредност од 6000 ден за во Грц...


4.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

06 апр 19:55Промоција на апартмани / ресторани на Котва.МК

Котва.МК е Инстаграм профил за промоција и поддршка на македонскиот т...


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

08 мар 20:57Останато

Доколку ви е потребен личен возач јавете се поседувам автомобил


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јан 14:09Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам