Цела Македонија
                   
599 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИНЖИЊЕР НУДИ ОВЛАСТУВАЊЕ Б ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА РАБОТА ИЛИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Денес 02:40Inzinjer so ovlastuvanje B za izvedba se nudi za licenca

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Денес 02:38Inzinjer so ovlastuvanje B za izvedba

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА РАБОТА ИЛИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Денес 02:38БАРАМ РАБОТА КАКО ВОЗАЧ С+Е

Барам работа како возач С+Е кат. Искуство! Сертификат! Тафо картиц...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Барам работа

Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

PLOCKAR-KERAMICAR

Lepenje plocki:kupatila,kujni,hodnici.terasi,skali.i dr. BRZO KVALITE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Барам работа

Вчера 16:46Izvrsuvame renoviranje na vasiot Dom

Krecenje.Gletuvanje.Vnatresen Abrit.Vodovod.Odvod.Lepenje Plocki.Ruse...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Барам работа

Вчера 16:46Security

Baram rabota kako security imam rabotno iskustvo 6 god kako fizicko o...


5 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

Вчера 13:53Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 13:00Honorarna rabota

Baram rabota. Imam rabotno iskustvo vo smetkovodstvo vo delot na admi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

Вчера 11:58Vozac so C kategorija bara rabota

Baram rabota kako vozac so C kategorija a voedno mi se izgotvuva i Bg...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

Вчера 11:23Izravotuvam sekakov vid na plocki

Izrabotuvam sokolov vid i dimenzii na plocki,kupatila skali podovi,i ...


11.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

Вчера 10:05Rabota so plocki izrabotka na kupatila podovi skali mermer

Mestenje na plocki vo kupatila skali podovi mermer, sekakov vid i dim...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

Вчера 10:05ВОЗАЧ СО " Д" Категорија

Возач со Д категорија,сертификат,возачка картица бара работа


100 €
или предлог цена
Вчера 08:43Baram rabota so C kategorija

...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:34Penzioner bara rabota za cuvar

Penzioner bara rabota kako čuvar…obezbeduvanje…uslov, da ne bide celo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

21 мар 22:49Skaradzija bara rabota

Baram rabota Kako skaradzija Na kumur I na plin 075347548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

21 мар 22:23Baram rabota kako vozac so E

Baram rabota kako vozac C, C+E imam taho i sertifikat iskustvo ladn...


1 €
или предлог цена
21 мар 21:38Барам да чувам старо лице

Барам да чувам старо лице 5, 6 или 8 часа на ден. По можност да е во...


17.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

21 мар 18:51Барам работа

Барам работа (3000€+) во било која држава. поседувам мк пасош. Конт...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

21 мар 14:26Se baraat vozaci na avtobusi so D-kategorija

Реномирана фирма бараат професионални возачи на автобуси со Д категор...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

21 мар 13:53П е к а р

Пекар ,странски државјанин,со 17 годишно работно искуство бара работа...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

21 мар 11:48BARAM RABOTA VOZAC - B,C i CE

Baram rabota kako vozac B,C i CE Rabota vo stranstvo


1 €
или предлог цена
21 мар 08:31BARAM RABOTA..

Baram rabota kako vozac so B C E kategorija Mozi dist...


По Договор
или предлог цена
20 мар 21:23Baram rabota kako vozac vo megunaroden transport !!!!

Po moznost zamenski !!!! Iskustvo so E kategorija !!! megunarodn...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Барам работа

20 мар 21:01Барам Работа Достава Пратки Baram Rabota Dostava na Pratki

Барам работа достава на пратки за општина Струмица и околните села,и ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

20 мар 14:16Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071 271...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

20 мар 12:36Baram rabota kako vozac za kratki turi -imam C+E i ADR

Baram da vozam kratki turi sto se od 1 do 3 dena. Gi imam site katego...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

20 мар 09:58ВОЗАЧ СО Ц,Е,Д БАРА РАБОТА

Барам работа поседувам возачка картица,и сертификат за возач. Посед...


100 €
или предлог цена
19 мар 11:20Baram rabota

Decko 43 god bara rabota samo prijaven ( gragevina ne )


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

18 мар 13:03Prekuvreme baram

Baram rabota preku vikend za dnevnica


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

18 мар 11:55VOZAC SO ISKUSTVO ZA B I C (BARA RABOTA)

BARAJTE NA OVOJ MOB.075351 795 VOZAC SO ISKUSTVO SO B I C KATEGORI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 мар 09:52Dispecer/Диспечер-VodenjeKamioni/ВодењеКамиони

Нудиме диспечерски услуги односно ги водиме Вашите камиони низ цела Е...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 14:53kontrolor na masinski delovi

inspektor za kontrola na kvalitet na masinski delovi vo megufazna i z...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

16 мар 23:19Vnatreshno ureduvanje

Firma so 10 godishno iskustvo Barame rabota vo strastvo Rabotime ...


355.555 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

16 мар 22:23Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 17:17Se Bara Rabota !!!

Iskustvo vo : Prodazba , Telemarkeng , Promocija , Kako Nastavnik ......


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 13:31Возач на автобус

Професионален возач бара работа. Информации само на овој број: 07566...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Барам работа

15 мар 21:21Developer za web stranici so WordPress

WordPress web developer so nad 7 godini i preku 150 web stranici isku...


По Договор
или предлог цена
15 мар 20:03Барам работа како возач со Ц категорија со бугарски документ

Без искуство нов возач. Повеќе информации 079288965


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

15 мар 17:25Cuvar, Чувар, Обезбедување, Obezbeduvanje, nokna smena нокна

Барам работа како чувар на кафич или на објект или било каква работа ...


1.232.142 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

15 мар 10:51Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам