Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 08:30Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:58Промовирано

molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
28 сеп 07:04Промовирано

Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


1 €
или предлог цена
Денес 11:56Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:17Elektricar

Izvedba na elektricna instalacija, odstranuvanje na defekti, montaz...


1 €
или предлог цена
Денес 08:56ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:58Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:22Profesionalen elektricar, kvalitetna usluga i matrijali

➡️🆓 Препорака за секој објект! ➖ Автоматски осигурачи се користа...


5 €
или предлог цена
28 сеп 21:41Elektricar/Електричар

Електричар на повик Секаков вид на електричарски услуги -поставува...


1 €
или предлог цена
28 сеп 18:43Elektricar

poprafka na stara i postavuvanje na nova elekticna instalacija,menuva...


4 €
или предлог цена
28 сеп 18:08Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 06:55Elektricar Електричар

- Изведба на нова и поправка на постоечка електрична инсталациј...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 16:31Elektricar Електричар

Поправка и спроведување на нова електрична инсталација. Монтажа на се...


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:01ELEKTRICAR

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


5 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:48ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
26 сеп 22:48ELEKTRICAR

- Иведба на нови инсталации,како и преправка на стари - Замена на сп...


5 €
или предлог цена
26 сеп 17:17Elektricar Elektrika Elektroinstalater

brzo i efikasno resenie na vasite potrebi i baranja! izvedba na el.in...


1 €
или предлог цена
26 сеп 16:03Elektricar-Електричар

Електричар на повик 077964759 Цена по договор


По Договор
или предлог цена
24 сеп 07:49Elektricar електричар

Instalacii na kuki objekti popravki na stara instalacija mestenje pop...


300 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:41Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
23 сеп 10:16Elektrichar na povik

Sekakvi vidovi na elektricna instalacija, odrzuvanje I popravka na is...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 06:31Електричар

- монтажа на: Лустери, плафоњерки, штекери, прекинувачи, индикатори,...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 20:14Montaza na sekakov vid na osvetluvanje

VRSIME MONTAZA NA SEKAKOV VID NA OSVETLUVANJE PUSTANJE INSTALACII Z...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 10:20Elektircar 24\7

Postavuvanje I menuvanje na domasna isolacija po mnogu povolni uslovi...


4 €
или предлог цена
18 сеп 11:52Elektricar, електричар

Profesionalen elektricar so super ceni okolu popravanje pokukjnina i ...


1.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 05:14Prodavam sklopka C1

Prodavam sklopka K40 500V


900 МКД
или предлог цена
15 сеп 03:01Elektricar

Vrsham sekakov vid na promena i dodavanje na galanterija,plafonski sv...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 20:19ELEKTRICAR - Iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- promena na stanski tabli , FI...


1 МКД
или предлог цена
14 сеп 08:51Elektricar

Montaza na nova instalacija, saniranje defekti na stara instalacija, ...


1 €
или предлог цена
14 сеп 08:09ELEKTRICAR - ELEKTRIKA

• Инсталација, монтажа и интервенција на секаков вид електрика , куќи...


10 €
или предлог цена
09 сеп 17:04Elektricni instalacii

Izvedba na niskonaponski i visokonaponski elektricni instalacii - Iz...


1 МКД
или предлог цена
07 сеп 13:35ELEKTRICAR NA POVIK

SITE VIDOVI NA ELEKTRICARSKI USLUGI GI IZVEDUVA ELEKTRO TEXNICAR INST...


20 €
или предлог цена
20 авг 15:23ЕЛЕКТРИЧАР

ЕЛЕКТРИЧАР СО ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО СО ЛИЦЕНЦА ЗА ИЗВЕДБА НА ОБЈЕКТОТ...


1 €
или предлог цена
14 авг 01:12IZVEDBA NA ALARMNI I VIDEO NADZORNI SISTEMI

VRSIME PROEKTIRANJE I IZVEDBA NA VIDEONADZORNI, ALARMNI I PROTIVPOZAR...


263 €
или предлог цена
10 авг 19:16Elektricar (изведба на нови електрични инсталации)

се од електрика -Изведба на нови електрични инсталации -Промена на ...


7 €
или предлог цена
26 јул 12:47Електричар Elektricar

Изведба на електрична инсталација, поправка, местење на штекови, угра...


22 јул 17:47Проектирање Електрика

Изработувам проект за секаков вид на објекти ( семејни куќи, деловни ...


1 €
или предлог цена
17 јул 13:22Proektiranje Elektrika

Izrabotuvam proekt za sekakov vid na objekti od vtora kategorija ( se...


1 €
или предлог цена
17 јул 13:22Elektricar Elektrika Vodoinstalater Vodovod

Електричар и Водоинсталатер изведува: - монтажа на санитарија - водод...


1 €
или предлог цена
07 јул 13:20elektrika i vodovod

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - водо...


11 €
или предлог цена
07 јул 13:20Elektricar i vodoinstalater

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - вододв...


1 €
или предлог цена
07 јул 13:20Електро -техничар енергетичар

-Промена на спратна станска табла со автоматски осигурачи,фид склопки...


100 МКД
или предлог цена
04 јул 17:47Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам