Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2309 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI DEKORACII

Ekipata na Aleks dekor vi gi nudi slednive uslugi -Molerski uslugi ...


1 €
или предлог цена
18 мар 14:48Промовирано

Termo fasadi-Knauf

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Rusenje i Frlanje sekakov otpad (cena po dogovor)

🔷️ Planirate da renovirate. Rusime i rascistuvame brzo i efikasno....


100 €
или предлог цена
15 фев 18:59Промовирано

PARKETAR DARKO

Profesionalna izrabotka na parket mestenje struganje lakiranje. Mont...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:20Молеро фарбарски услуги

Нашата екипа ви ги нуди следниве услуги. *молерај(кречење) во бело...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Плочкар со долгогодишно искуство и врвен квалитет

Плочкар со долгогодишно искуство , лепи ѕидни и подни плочки . Брзо и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 21:55Majstor - Мајстор - кошулица - kosulica - koshulica

Професионално! Бетонирање на подови т.е кошулици ( без хиликоптер)...


3 €
или предлог цена
Вчера 21:47KONSTRUKCII PANEL LIMARIJA

Izrabotka sekakov vid na konstrukcii montaza na paneli i kompletna li...


2 €
или предлог цена
Вчера 21:21PLOCKAR

Vrsime profesionalno mestenje na plocki,cenata zavisi od toa sto se r...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:18GIPSKARTON I MOLERAJ

Vrsime sekakvi izvedbi od gipskarton ,garancija za kvalitet.Voedno vr...


3 €
или предлог цена
Вчера 20:18Мајстори за лепење плочки Стојковски

Професионално лепење на секаков вид керамички плочки,гранит,декоратив...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09Majstori za Lepenje Plocki Stojkovski Strumica

Profesionalno Lepenje na sekakov vid Keramicki Plocki, Granit,...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09Plockar

Izrabotuvame plocki veke 25godini so vrven kvalitet i povolna cena. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:05Moleraj

Verven moler so rabotno iskustvo 20 god vo italia montiranje skali g...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:54Parketarski uslugi

parketarski uslugi struganje,lakiranje i krpenje star parket brzo i k...


10 €
или предлог цена
Вчера 18:31PROFESIONLNI USLUGI NA FASADI, GIPS I MOLERAJ

Izrabotuvame sekakov vid na termo fasadi, gipskartonski uslugi, moler...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:12Izvedba na bazeni

Profesionalna izvedba na bazeni so i bez proekt. Istotaka vrsime izve...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:30Nastresnica Nastresnici

izvedba na sekakov vid metalni nastresnici


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 16:30Izvedba so beton

Izvedba na betonski coklinja za ogradi, betonski ogradi, potporni zid...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:30Izvedba na Nastresnici Ogradi

Izvedba na sekakov vid nastresnici i ogradi so i bez proekt. Rabotime...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:30Malter / malterisuvanje

Malterisuvanje na zidovi so prodolzen malter (racen malter)


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:44Kosulica / кошулица

Izrabotka na cementna kosulica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 15:44FASADA

Izrabotka na fasadi so stiropor


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:44GIPS KARTON - GLETUVANJE - MOLERISUVANJE

IZRABOTKA NA GIPS KARTON GLETUVANJE - MOLERISUVANJE


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:43Montaza na gips karton.,gletovanje, belenje, abrib

Za ureduvanje na vasiot dom brzo i eftino


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:28Roletni Komarnici

Изработка и монтажа на ПВЦ и Алумински ролетни Изработка и монтажа ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Вчера 15:18MEBEL PO MERKA !

MMA Design Studio vrsi izrabotka i proektiranje na mebel po vasa zelb...


777 €
или предлог цена
Вчера 14:50ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:31Elektricar

-Promena na spratni tabli -Montaza na plafonjerki I lusteti -Sporet...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:31masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:20ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ - ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1.799 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 14:11molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:56Elektricar instalater monter

Izveduvam električni uslugi instalacia na gradežni novi objekti , san...


5 €
или предлог цена
Вчера 13:48vodovod odvod i sanitarija

Instalacija na dovod i odvod mestenje sanitarija tus kabini So ru...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:26Rusenje plocki kupatila

vrsime rusenje na kupatila plocki vadenje na sanitarija i vrati c...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 13:26☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


29 €
или предлог цена
Вчера 13:00☆Изработка на ■Кровови ■Летниковци ■ Настрешници

■ Изградба на; ▪︎Кровови ▪︎Летниковци ▪︎Настрешници ●Рушење н...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:00☆Реновирање На Станови Куќи И Деловни Простории

☆Армирачки Работи ■Столбови  ■Носачи ■Тераси ■Скали ☆Ѕидарски Ра...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Вчера 13:00Izrabotka na kosulici masinsko I racno

Ненко Инвест Машинска изработка на цементна кошулица За подетални и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:00Izrabotka i montaza na REHAU prozorci i vrati

DETEL PLAST изработува PVC прозорци и врати со профили REHAU ✅REHAU ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00bojleri

Cistenje bojleri,popravka kazance i sl.


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Renoviranje Izolacija Gips karton Glet Moler Dekoracija

Професионално реновирање на вашите простории: -Реновирање: рушење, к...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам