Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

16 мај 08:02Промовирано

Termo fasadi

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

PROFESIONALEN MOLER

Profesionalen moler so 32 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
26 мај 09:44Промовирано

Profesionalna montaza na laminat

Nudime profesionalna montaza na sekakov vid laminat so dolgogodisno i...


80 МКД
или предлог цена
Денес 09:10Prodazba i montaza na laminat 8mm 10 mm so fuga

Prodazba i montaza na laminat 8mm 10mm 12mm so fuga extra kvalitet vo...


100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Вчера 10:37PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi montaza,struganje poliranje lakiranje nijansiranje...


13 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

04 јун 17:51Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


13 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

04 јун 17:50PARKETAR

Montaza struganje lakiranje,poliranje na site vidovi parket so dvokom...


13 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

04 јун 17:50Mestenje Laminat

Profesionalna montaza na sekakov vid na laminat,majstori so dolgogodi...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

04 јун 15:55PARKETAR DARKO

Profesionalna izrabotka na parket mestenje struganje lakiranje. Mont...


1 €
или предлог цена
01 јун 22:03Parket, montaza, struganje, lakiranje

Parketarski uslugi, montaza, struganje, lakiranje na site vidovi na p...


1 €
или предлог цена
29 мај 22:23Професионална монтажа на ламинат laminat

Професионална,брза и квалитетна монтажа на ламинат. Вршиме и демонта...


По Договор
или предлог цена
29 мај 13:31Монтажа на ламинат

.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

29 мај 13:00МОНТАЖА И ПРОДАЖБА НА ЛАМИНАТ

Вршиме монтажи на секаков вид на ламинат исто така и продажба 072 7...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

26 мај 16:51Profesionalna montaza na laminat

Profesionalna montaza i prodazba na laminatni podovi 7,8,10,12..lajsn...


90 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

23 мај 10:12Parket Laminat Vinyl

Bejme montimin, gerryerjen dhe riparimin e te gjitha llojeve te parke...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 14:57Parket, montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje na site vidovi parket,...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 14:57Laminat 10mm prva klasa 700 den komplet so rabotna raka

Prodazba i montaza na laminat 10mm so extra kvalitet vodootporen i te...


820 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

21 мај 09:29Parketar Parketarski uslugi

Parketarski uslugi Montaza struganje kitiranje bajcuvanje lakiranje


1 МКД
или предлог цена
19 мај 19:01Parketar Parketarski uslugi

Parketar Montaza struganje lakiranje Bajcuvanje


1 МКД
или предлог цена
19 мај 19:01Profesionalna montaza na TARKET

Profesionalna montaza na TARKET-trosloen parket


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

16 мај 14:51Parket

Strugam i lakiram parket i patos tel. 070891415 i 076 660 265


По Договор
или предлог цена
11 мај 14:53Parketarski uslugi

parketarski uslugi struganje,lakiranje i krpenje star parket brzo i k...


10 €
или предлог цена
27 апр 07:59Parketari

MESTENJE STRUGANJE POLIRANJE LAKIRANJE NA PARKET I PATOS I NIVNA REST...


По Договор
или предлог цена
26 апр 17:58LAMINAT, ЛАМИНАТ, Битола, Могила, Новаци

Поставуваме секаков вид на ламинат во Битола и сите населени места во...


100 МКД
или предлог цена
20 апр 19:18Montaza na laminat

Montiranje na laminat


111.111 €
или предлог цена
19 апр 09:20Montaza na laminat - Монтажа на ламинат

Profesionalna montaza na sekakov vid laminat niz cela Makedonija.


2 МКД
или предлог цена
17 апр 16:16Majstor so iskustvo.

Profesionalna izvedba na site vidovi drveni podovi: parket, patos, la...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

03 апр 17:04ИЗРАБОТКА НА ПАРКЕТ /IZRABOTKA NA PARKET

Mestam strugam i lakiram parket patos i laminatni podovi.Brzo eftino ...


12 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

29 мар 21:40Изработка на собни скали - газишта

Изработуваме собни скали со чела и без чела во сите форми Контакт: 0...


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:51Монтажа на патос

Монтажа на нов патос и стругање на стар патос завршно со лакирање со ...


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:42ПАРКЕТАР

Редење, стругање и лакирање на паркет со сопствени лајсни Цена по до...


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:35Profesionalno I kvalitetno mestenje na laminat

Profesionalno I kvalitetno mestenje na laminat I prodazba na laminat ...


120 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

28 фев 13:25Prodazba i montaza na laminat 8mm AC4 prva klasa

Laminat 8mm AC4 32 klasa komplet laminat filc lajsni montaza I dostav...


720 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

28 фев 13:25Parket

Montiranje na sekakov parket i negova kompletna obrabotka... Mestenje...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

01 фев 16:35Монтажа на ламинат

Монтажа на ламинат од сите типови и дебелина. Контскт-072650296.


1 €
или предлог цена
11 дек 09:31MONTAZA NA LAMINAT

Prodazba i montaza na laminat 8mm,10mm,12mm


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

07 окт 11:19Laminat

TARKET, LAMINAT, LAJSNI,profesionalna i k alitetna montaza...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

07 сеп 04:24Laminat : Prodazba i Montaza

072-748-530


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

12 авг 11:29Паркетарски услуги Parketarski uslugi

Паркетари со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работат...


10 €
или предлог цена
08 јун 17:30Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
08 јун 17:27Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Градење, Реновирање / Паркетари

08 јун 17:27Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
08 јун 17:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам