Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Vodovod, kanalizacija, rusenje, renoviranje wc/kujna

Rabotime renoviranje na toalet, kujna, banja ili pak dislokacija na i...


1 €
или предлог цена
27 дек 15:12Промовирано

moleraj moler krecenjne abri gips Renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na molerajski uslugi DEKORATIVNI TEHNIKI Lepal mreza, abr...


1 €
или предлог цена
30 јан 09:32Промовирано

Renoviranje Stanovi i Kuķi

Renoviranje Stanovi i Kuķi so nas i vas matral


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Вчера 18:36Proektiranje / Проектирање

Сакате да го реновирате или преуредите вашиот дом и ве интересира как...


По Договор
или предлог цена
01 фев 20:08☆ Внатрешно Реновирање & Санација

□ Преградни ѕидови со блок 12/25/40 □ Внатрешно малтерисување □ По...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

19 јан 12:03ISKOP, TAMPONIRANJE, RAMNENJE, RUSENJE I ISFRLANJE NA SUT

Вршиме искoп oд секaкoв вид, тaмпoнирaње, рaмнење, рушење, трaнспoрт,...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

16 јан 13:26Jcb 3 cx (skip)

Sekakov vid na uslugi so gradezni masini (skip) Jcb 3cx vo Resen,Bito...


1 МКД
или предлог цена
15 јан 15:22IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI! SE STO VI TREBA

Gradezni raboti zidovi potporni kanalizacija dovod podrumi iskop na j...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

03 јан 16:36Izvedba na grd.raboti iskop planiranje dvorovi kanali i dr.

Izvedba na site vidovi gradezni raboti zidanje betoniranje bekaton pl...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

03 јан 16:36ПРЕМЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ СТАН ЗА ТОЧНА КВАДРАТУРА

Од повеќегодишното искуство во премер на станови и куќи кај повеќе од...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

21 дек 12:17проектирање внатрешен ентериер 3д рендери

Архитектонското студио Punkt.mk ви нуди Модерни ентериерни решенија з...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

01 окт 11:28Enterierni resenija | Planiranje | 3D Dizajn | 3D renderi

Архитектонското студио Punkt.mk ви нуду зработка на комплетно идејно ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

11 мај 15:27Nabivanje so valjak

Nabivanje so valjak


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

10 јан 18:47IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI! SE STO VI TREBA

Izvedba na gradezni raboti betoniranje potporni zidovi trotoari jami ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

10 јан 18:47ISKOP PLANIRANJE DVOROVI VODOVOD KANALIZACIJA TEMELI

Vrsime iskop na odvod dovod struja temeli podrumi planiranje dvorovi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

05 јан 17:35Iskop so mini bager I transport so kipper

Iskop so mini bager I transport so Mal kipper


3 €
или предлог цена
31 јан 13:46Внатрешен и надворешен декорер

Само што се имате вселено во нов стан или во стариот сакате промена н...


1.000 МКД
или предлог цена
27 авг 13:51⭕ RENOVIRANJE STANOVI I KUKI

⭕RENOVIRANJE UREDUVANJE VASIOT DOM ➡Dom Dizajn vi nudi Izveduvanje n...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

14 јан 18:38Проектирање секаков тип на објекти

Проектирање, архитектонски решенија, дизајнерско изработување на црте...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

21 ное 10:56Комплетна изработка на ентериери и екстериери

Нашиот тим е целосно посветен на изнаоѓање квалитетни и современи реш...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

21 ное 10:32Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам