Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MOLER-60 denari so nasa boja-bela!!!

Kvalitetno molerisuvanje na site vasi objekti...za samo 60 denari ,dv...


60 МКД
или предлог цена
06 јун 10:56Промовирано

Termo fasadi

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Vodovodzija - Vodovod -Vodoinstalater-Kanalizacija

Vrsime instalacija i zamena na vodovodni i odvodni cevki. Kompletna ...


1 €
или предлог цена
25 мај 12:01Промовирано

Rabota so mini bager

Rabota so mini bager Odime i vo dr gradovi Kopanje na kanali Ramnrnj...


20 МКД
или предлог цена
Вчера 22:03Кршење,зидање, глетовање

☆☆☆☆☆☆ Ги изведувам сите видови на град...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Izvedba na gradezni raboti KARABINI

Ненко Градба фирма со Лиценца (Б) Изведба на градежни работи карабин...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Izrabotka na gradezni raboti,karabini ogradi

Izrabotka na karabini 25-28 eu Ogradi 1m 20 eu (zavisi kakva ograda)...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00KOPANJE ZA VODA I ODVOD I SAHTI ZA VODA

kopanje za odvod dovod optika postavuvanje na betosnki sahti so prevo...


1.111 €
или предлог цена
Вчера 12:59Kanalizacija Vodovod sahti

betonski sahri za odovod dovod komplet so iskop i montaza


1.111 €
или предлог цена
Вчера 12:59KOPANJE ZA VODA ODVOD I POSTAVUVANJE NA BETONSKI SAHTI

ISKOP ZA ODOVOD DOVOD KANALIZACIJA POSTAVUVANJE NA GOTOVI SAHTI ZA VO...


111.111 €
или предлог цена
Вчера 12:59Majstor za plocki

Nudime montaza na plocki, kompletna usluga brza i kvalitetna... Povel...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:41Se od zanaetciski raboti

Betoniranje, kosulici, gips karto, vodovod elektrika, plocki, glet i ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:41Izvedba Karabina Kukji

Izvedba na karabina kukji od temel do krov. Za povekje informacii pra...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:06Kompletno renoviranje na stanovi,kuki i objekti

🏗ХАУС ИНВЕСТ ГРАДБА 🏗 🏠Чистење и тековно одржување на згради �...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:58Izrabotka na=Krov=Кров//Krovovi=Кровови//Pokriv=Покриви

*Imate potreba od izrabotka na Nov Krov,ili Sanacija na veke postoec...


7 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Profesionalno-Zidanje,Gradenje,Renoviranje-Kuki,Stanovi

Kompletno profesionalno izveduvanje na site vidovi gradezni raboti, s...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:35Izrabotka na Krov=Sanacija=Renoviranje=Demontaza na Krovovi

Dokolku imate problem so vasiot Krov ili bilo kakva Krovna Konstrukci...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:35Izrabotka Na--KROV--POKRIV-- Na Site Vidovi

Profesionalen tim so 25 godini iskustvo nudi brza i kvalitetna izvedb...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:34Izrabotka na Site vidovi na =KROV=POKRIV=

Profesionalna Ekipa gi izveduva slednive raboti =Izrabotka na Site...


3 МКД
или предлог цена
Вчера 10:34Izvedba na Krov-Sanacija i Renoviranje na Krovovi

So dolgo godisno iskustvo vo gradeznistvoto, i so nas profesionalen t...


3 МКД
или предлог цена
Вчера 10:34Malter / malterisuvanje

Malterisuvanje na zidovi so racen i masinski malter. 070335220


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:48FASADA

Izrabotka na fasadi so stiropor


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:47Pesok Tampon Iskop i Transport na zemjeni raboti

Prevoz na pesok ,tampon ,kamen Prodazba na pesok od site vrsti Pro...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:28Izgradba renoviranje

Renoviranje gradba izgradba na kukji krovovi potkrovje. Info samo na ...


111 €
или предлог цена
Вчера 08:15Secenje Armiran beton,cigla So Dijamantska Pila

Vrshime Secenje na Beton so Dijamantska Pila, Otvori za vrati,prozor...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:54GRADEZNI RABOTI ,BETONIRANJE

Vrsime sekakov vid na uslugi od oblasta na gradezni raboti Renovira...


1 €
или предлог цена
06 јун 15:27PVC шахта и Капак за шахта - Нови

Продавам нова PVC шахта 50х50х50cm (1600,00 den) и нов PVC Капак за ...


1.600 МКД
или предлог цена
06 јун 15:14☆Изработка на ■Кровови ■Летниковци ■ Настрешници

■ Изградба на; ▪︎Кровови ▪︎Летниковци ▪︎Настрешници ●Рушење н...


15 €
или предлог цена
06 јун 13:00IZVEDBA NA NOVI OBJEKTI I SANACIJA!!!

Izvedba na objekti karabini - sanacija na pokrivi (so keramidi i lim...


50 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
100 €
06 јун 11:09Masinsko malterisanje

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
06 јун 10:52Izvedba izgradba na objekti karabini 077991868

izvedba na karbini kluc na raka betoniranje ploca renoviranje na krov...


11 €
или предлог цена
06 јун 07:11PROFESIONALNI IZRABOTKI NA FASADI I MOLERAJSKI USLUGI

Izrabotuvame sekakov vid na termo fasadi, gipskartonski i molerajski ...


По Договор
или предлог цена
06 јун 06:10Генерално чистење по градежни работи 075213105 и 070353614

Еднократно генерално чистење пос градежни работи. Толку чисто што мож...


1 €
или предлог цена
05 јун 18:24RENOVIRANJE STANOVI

Vrsime sekakov tip na renoviranje na vasite stanovi Gradenje,renov...


1 €
или предлог цена
05 јун 11:50☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


28 €
или предлог цена
05 јун 10:35Masinsko malterisanje / malterisuvanje - masinski malter

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
05 јун 09:31GRADBA NA OBJEKTI KLUC NA RAKA

VRSIME PROFESIONALNO GRADBA NA RABOTIME IJ KROF OBJEKTI KLUC NA RAKA ...


1 €
или предлог цена
05 јун 07:11Iskop i Transport

Vrsime iskopi ,cistenje sekakov sut, rusenje, kopanje temeli, kanali,...


04 јун 22:32IZVEDBA NA SEKAKOF VIT NA GRADEZNISTFO DO KLUC NA RAKA

Izveduvamem sekakof vit na gradeznistfo do kluc na raka za poveke inf...


1 €
или предлог цена
04 јун 18:27Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi dekor drvo nadvoresni art kolori travert...


13 €
или предлог цена
04 јун 15:47Montaza na bekaton plocki |

--- Vrshime montaza na sekakov vid bekaton plocki; --- Isto ta...


По Договор
или предлог цена
04 јун 13:43Montaza na sekakov vid bekaton plocki

Вршиме монтажа на секаков вид бекатон плочки Со наш или ваш матер...


По Договор
или предлог цена
04 јун 13:43Izgradba na individualni kukji I renoviranje.

Izvedba na individualni kukji do sistem kluc na raka, kompletno reno...


1 €
или предлог цена
04 јун 12:45Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам