Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodovod ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 €
или предлог цена
02 јан 07:59Промовирано

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
07 јан 09:44Промовирано

GRADENJE RENOVIRANJE NA STANOVI KUPATILA

Gradenje,renoviranje , elektrika , vodovod rusenje, busenje i se vo v...


1 €
или предлог цена
04 јан 11:24Промовирано

Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко Инвест Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални инф...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 13:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Izrabotka na kosulica so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenerin...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 09:34Izrabotka na kosulica

Машинска изработка на цементна кошулица За подетални информации кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:41Izrabotka na kosulici / kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenering ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

26 јан 11:52sahta betonska za vodomer za dva ili tri saati

sahta betonska za vodomer za dva ili tri saati so dimenzii odobreni o...


11.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

26 јан 06:37Masinska izrabotka na cementna kosulica

Izrabotuvame masinski cementna kolsulica,ferobeton,i sekakov vid na i...


1 €
или предлог цена
23 јан 10:52Gradezni uslugi se sto vi treba

Pravime jami so kamen so blok betonaki i gotovi sahti trotoati bekato...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

22 јан 18:21Majstor - Мајстор - кошулица - kosulica - koshulica

Професионално! Бетонирање на подови т.е кошулици ( без хиликоптер)...


3 €
или предлог цена
17 јан 21:34Бетонирање Ѕидање Армирање и сите видови градежни изведби

●Столбови и носачи; ●Тераси и скали; ●Ѕидарски работи; ●Плафонск...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

16 јан 14:09Betonski ogradi potporni zidovi

Izvedba ogradi cokle potporni zidovi Tel 070742228


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

14 јан 11:34Izvedba so beton

Izvedba na betonski coklinja za ogradi, betonski ogradi, potporni zid...


1 €
или предлог цена
11 јан 21:16Izvedba na bazeni

Profesionalna izvedba na bazeni so i bez proekt. Istotaka vrsime izve...


1 €
или предлог цена
11 јан 21:15Betoniranje

Ненко Инвест Изведува бетонски работи За подетални информации конта...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

06 јан 14:00Izrabotka na kosulici masinsko I racno

Ненко реномирана компанија. Машинска изработка на цементна кошулица ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

31 дек 21:08Kosulica

Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални информации к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

31 дек 11:11zidanje malterisuvanje gradenje dogradbii promena na krovovi

site zidarotesarski uslugi betoniranja


2 €
или предлог цена
06 дек 13:44Gradenje

Gradenje renoviranje dogradbi I site gradezni taboti Zidarija i izve...


1 €
или предлог цена
06 дек 06:58Majstor za mackanje na kapaci od kukju

Rabota so: beton betoniranje, zidarija, Mackanje kapaci zidanje odja...


100 €
или предлог цена
14 ное 00:26Бетонирање Ѕидање Армирање и сите видови градежни изведби

Група мајстори со долгогодишно искуство изведуваат градежни работи,бе...


По Договор
или предлог цена
01 ное 05:38Malterisuvanje, malter racno

Zidanje, betoniranje i malterisuvanje


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

31 окт 12:00MESALKA ZA BETON I PREVOZ DO DOMA IZNAJMUVAM

Iznajmuvam mesalka za beton Besprekorno raboti i prevoz na istata d...


600 МКД
или предлог цена
22 окт 12:52Betoniranje

Dvorni povrsini, sobi, kupatila i dr. Povelete javete se. 075 269 749


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

01 окт 07:59Машина за Кошулица

Машина за турање кошулица , за подетални информации побарајте на 079 ...


2 €
или предлог цена
07 сеп 19:29Busenje, krsenje, secenje na sekakov beton, rusenje zidovi

Sekakov vid uslugi okolu rusenje krsenje beton, sechenje so profesion...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

19 јул 20:24Огради Потпорни Ѕидови & Ѕидање

●Изработка на бетонски огради ●Изработка на потпорни ѕидови ...


14 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

12 јул 18:41Izrabotka na kosulici - kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i helikopter masina 075 220 979 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

03 мај 09:38Izrabotka na masinska kosulica i fero beton

Najkvalitetna izrabotka na masinska kosulica i ferobeton so vash ili ...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:14BEkATON izvedba prodazba

BEkATON plocki


1 €
или предлог цена
10 мар 18:49Bekaton izvedba

Montaza na bekaton , tamponiranje, iskop so bagerce, nabivanje so val...


5 МКД
или предлог цена
10 мар 18:48Bekaton parterno ureduvanje

Specializirani za ovaa granka so oprema I kadar


1.111 €
или предлог цена
25 фев 08:52Bekaton-paver izvedbi

Izvedba na bekaton povrsini Tamponiranje povrsini, nabivanje na istit...


10 €
или предлог цена
12 фев 08:52Bekaton

Bekaton izvedba


5 €
или предлог цена
12 фев 08:52ИЗРАБОТКА НА ФИНА КОШУЛИЦА СО ХИЛИКОПТЕРКА

Изработуваме фини кошулици со хиликоптерка со нас матријал Кон 078 2...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 фев 09:05Svrzni metalni spojki kajli zapki vo gradeznistvo novi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


1.888 МКД
или предлог цена
08 фев 09:55Montiranje na bekaton

Montiranje na bekaton, kopanje so bager,krsenje beton


11 €
или предлог цена
04 фев 20:09Шеловање со КАЈЛИ Стеги Спојки Жабици др

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


70 МКД
или предлог цена
01 фев 08:40Gradezni Raboti

Rabotime sekakov vid na gradezni raboti kako Krsenje na beton Frlan...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

30 јан 16:31Kajla za selovanje na oplati zapki stegi novi i dr

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


70 МКД
или предлог цена
19 јан 10:08Кајли за шеловање Спојки Жапки за скеле Тркала и др нови

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


70 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

11 јан 10:01Кошулица со хиликоптерка

Изработуваме фина кошулица со хиликоптерка со изолација ститопор Ко...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

10 јан 16:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам