Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

GRADENJE RENOVIRANJE NA STANOVI KUPATILA

Gradenje,renoviranje , elektrika , vodovod rusenje, busenje i se vo v...


1 €
или предлог цена
20 мај 10:02Промовирано

Gips Karton,Moler,Plockar Gipsar,Rusenje,Krecenje,vodovod

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 10:04Промовирано

Instalacija na vodovod,odvod sekakov vid na popravki montaza

Instalacija na vodovod,odvod sekakov vid na popravki montaza na sanit...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:14Vodovod, vodovodzija, водоводџија, водовод

Profesionalna izrabotka na sekakov vid na primarni i sekundarni vodov...


Вчера 17:54Busenje na betonski ploci i zidovi

Profesionalno busenje na armirano betonski ploci, betonski zidovi I s...


Вчера 17:53PLOCKAR SO NAS ILI VAS MATERIJAL

Renovirane na kupatila, kujni, krsene na stari plocki malterusuvane, ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:31Vodovod dovod odvod sanitarija

Монтажа одржување и поправка на водоводна и одводна мрежа, монтажа на...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:59одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 €
или предлог цена
Вчера 13:11одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:11Majstor za vodovot

Majstor za vodovot i.sanitarija te 072261549


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:25Vodovotcija

Mestenje na vodovod odvod i sanitarija tel 072261549


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:25mestenje na sanitarija i vodovod

mestenje na sanitarija i vodovod


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:23Парно (греење), ладење, соларно, водовод (Солар И - Терм)

Vrsime: -Izvedba na solarni sistemi, -izvedba na sekakov vid na gre...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:13PUMPI ZA SOLARNI.

Prodavame pumpi za solarni sistemi otvoren sistem... SPECIJALNO N...


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:08Водоинсталер отдзатнување канализацији до ф300 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


3.000 МКД
или предлог цена
24 мај 09:35Otdzatnuvanje,otpusuvanje,odvod 24/7 075281028 masinski

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
24 мај 09:35одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 МКД
или предлог цена
24 мај 09:35Одвод,канализација,олуци,кујни 24/7 услуга 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
24 мај 09:35Vodovodzija - Vodovod -Vodoinstalater-Kanalizacija

Vrsime instalacija i zamena na vodovodni i odvodni cevki. Kompletna ...


1 €
или предлог цена
24 мај 09:08Водоводџија-Vodovodzija-Водоинсталатер-Санитарија

Specijalizirani, stručni, odgovorni i iskusni majstori vi stojat na r...


По Договор
или предлог цена
23 мај 22:12Oksigensko varenje - Autogeno

Vrsime oksigensko zavaruvanje -promena na vertikali -izrabotka na ...


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:42Инсталација на Колектори и Сервис

Вршиме инсталација на соларни системи од отворен и затворен тип со па...


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:42Мајстор за парно и соларно греење

Вршиме инсталација на сите видови системи за греење, електрични котли...


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:41Vodovod

Renoviranje na kupatila I kujni kontakt telefon 074 203 235


По Договор
или предлог цена
23 мај 11:15Renoviranje na stanovi

Renoviranje na sranovi kuki kancelarii vodovod moleraj gips karton pl...


1 МКД
или предлог цена
23 мај 10:30Izveduvanje Vodovod i odvod

Izveduvame vodovodni i odvodni sistemi nadvoresni i vnatresni


5 МКД
или предлог цена
23 мај 10:29Водоводџија/Водовод/ Одвод

Ефтино и квалитетно,поправка на довод и одвод,отпушување на одвод и w...


1 €
или предлог цена
23 мај 08:18VODOINSTALATER/VODOVOD/ODVOD

Квалитетно и брзо,поправка на водовод и одвод, отпушување на одвод и ...


1 €
или предлог цена
23 мај 08:18Parno monter парнаџија parnazija

Majstor za parno doaga po povik,otklonuva defekti cistime radijatori ...


1 €
или предлог цена
23 мај 07:52Popravam i rabotam site vidovi na vodovod i sanitarija otpus

Popravam i rabotam site vidovi na vodovod i sanitarija otpusuvam kana...


По Договор
или предлог цена
23 мај 06:55Водоинсталатер-Vodovodzija-Водовод-Санитарија

СТРУЧНИ МАЈСТОРИ ВИ СТОЈАТ НА РАСПОЛАГАЊЕ ЗА СЕКАКОВ ВИД: --поставув...


1 €
или предлог цена
22 мај 19:20Majstor za vodovot

Majstor.sa sekakov vid na vodovot tel 077589460


По Договор
или предлог цена
22 мај 10:09Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
22 мај 00:34masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 €
или предлог цена
21 мај 13:50VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI, ...


1 €
или предлог цена
21 мај 09:07Vodovod/odvod/dovod/sanitarija

Извршуваме нова но и реновирање на стара водоводна и одводна инсталац...


20 мај 14:16NAJKVALITETEN VODOINSTALATER

Квалитетна изведба на с'е околу водоводот. Водоинсталатер Стојче 071...


По Договор
или предлог цена
20 мај 12:02Busenje inox

Busam inoxni i keramicki umivalnici za montaza na cesmi za umivalnici...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 06:52Vodovodzija/Водоводџија

vodovod instaliranje boljeri chesmi resavanje problemi so tecenje ...


1.000 МКД
или предлог цена
19 мај 12:15Vodovod rusenje

Izvedba i servisiranje na vodovod i hidrofori , montaza na sanitarii ...


1.000 МКД
или предлог цена
19 мај 10:08Vodovotciski usluki

Vodovotciski usluki tel 077589460


По Договор
или предлог цена
18 мај 10:53Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам