Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 07:50Промовирано

Комарници,ролетни

Изработка и монтажа на : -комарници (фиксни, плисе и роло) -завеси ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

22 јун 19:26Промовирано

PVC Roletni, AL. roletni, venecijaer, komarnici, variolajt..

Монтажа и сервис на ПВЦ ролетни, алуминиумски ролетни, ПВЦ хармоника ...


1 €
или предлог цена
21 јун 07:16Промовирано

Електро -техничар енергетичар

-Промена на спратна станска табла со автоматски осигурачи,фид склопки...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 17:47ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:00ELEKTRICAR

- Иведба на нови инсталации,како и преправка на стари - Замена на сп...


5 €
или предлог цена
Вчера 11:59ELEKTRICAR NA POVIK

SITE VIDOVI NA ELEKTRICARSKI USLUGI GI IZVEDUVA ELEKTRO TEXNICAR INST...


20 €
или предлог цена
Вчера 08:09Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:54Elektircar 24\7

Postavuvanje I menuvanje na domasna isolacija po mnogu povolni uslovi...


4 €
или предлог цена
Вчера 06:46ELEKTRICAR NA POVIK

Elektrika (elektro instalacija), spratni tabli Servisiranje i cist...


1 МКД
или предлог цена
02 јул 12:51Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
02 јул 09:39Електричар

- монтажа на: Лустери, плафоњерки, штекери, прекинувачи, индикатори,...


300 МКД
или предлог цена
01 јул 19:34Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


1 €
или предлог цена
01 јул 12:37ЕЛЕКТРИЧАР

ЕЛЕКТРИЧАР СО ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО СО ЛИЦЕНЦА ЗА ИЗВЕДБА НА ОБЈЕКТОТ...


1 €
или предлог цена
30 јун 18:04Elektricar

-Promena na spratni tabli -Montaza na plafonjerki I lusteti -Sporet...


1 €
или предлог цена
30 јун 16:36Elektricar

Vrsham sekakov vid na promena i dodavanje na galanterija,plafonski sv...


По Договор
или предлог цена
30 јун 15:34Elektricar

poprafka na stara i postavuvanje na nova elekticna instalacija,menuva...


4 €
или предлог цена
30 јун 14:50Elektricar/Електричар

Електричар на повик Секаков вид на електричарски услуги -поставува...


1 €
или предлог цена
30 јун 10:25Elektricar Elektrika Elektroinstalater

brzo i efikasno resenie na vasite potrebi i baranja! izvedba na el.in...


1 €
или предлог цена
30 јун 07:33Elektricar instalater monter

Vršime uslugi na elektrika instalacia montaža na rasvetni tela , popr...


10 €
или предлог цена
29 јун 19:23Elektricar

• Изведба на електрични инсталации • Демонтажа на стара инсталација ...


1 €
или предлог цена
29 јун 12:25Elektrichar na povik

Sekakvi vidovi na elektricna instalacija, odrzuvanje I popravka na is...


По Договор
или предлог цена
29 јун 02:37ELEKTRICAR - ELEKTRIKA

• Инсталација, монтажа и интервенција на секаков вид електрика , куќи...


10 €
или предлог цена
28 јун 02:54Elektricar електричар

Instalacii na kuki objekti popravki na stara instalacija mestenje pop...


300 МКД
или предлог цена
28 јун 00:59Elektricar-Електричар

Електричар на повик 077964759 Цена по договор


По Договор
или предлог цена
27 јун 09:11Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 07:50Profesionalen elektricar, kvalitetna usluga i matrijali

➡️🆓 Препорака за секој објект! ➖ Автоматски осигурачи се користа...


5 €
или предлог цена
21 јун 21:37ELEKTRICAR

Vrsime izvedba na sekakov vid na instalacija (elektricna instalacija,...


1 €
или предлог цена
20 јун 13:19ELEKTRICAR

Vrsime izvedba na sekakov vid na instalacija (elektricna instalacija,...


1 €
или предлог цена
20 јун 13:13Elektricar / Електричар

Изведуваме секаков вид на електрични инсталации. Монтажа на галантери...


1 МКД
или предлог цена
17 јун 08:30Изведба на електрична инсталација

Изведба на електрична инсталација Струја Реновирање


5 €
или предлог цена
14 јун 00:19Elektricar/ElektroServis

● ЕЛЕКТРО СЕРВИС ●  Сервисирање и изведба на електрични инсталации мо...


По Договор
или предлог цена
13 јун 23:49Elektricar, електричар

Profesionalen elektricar so super ceni okolu popravanje pokukjnina i ...


1.000 МКД
или предлог цена
09 јун 20:49Elektricar i vodoinstalater

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - вододв...


1 €
или предлог цена
05 јун 19:53elektrika i vodovod

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - водо...


11 €
или предлог цена
05 јун 19:53Elektricar Elektrika Vodoinstalater Vodovod

Електричар и Водоинсталатер изведува: - монтажа на санитарија - водод...


1 €
или предлог цена
05 јун 19:53Proektiranje Elektrika

Izrabotuvam proekt za sekakov vid na objekti od vtora kategorija ( se...


1 €
или предлог цена
02 јун 22:44Elektricar

Montaza na nova instalacija, saniranje defekti na stara instalacija, ...


1 €
или предлог цена
01 јун 20:41Електро Инсталатер

Електро инсталатер е компанија за проектирање, изведба и реконстрикци...


5 €
или предлог цена
01 јун 13:16Elektricar - iskusen majtor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija ...


1 €
или предлог цена
31 мај 11:58Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
29 мај 22:16Elektricar

Izvedba na elektricna instalacija, odstranuvanje na defekti, montaz...


1 €
или предлог цена
28 мај 07:50Prodavam sklopka C1

Prodavam sklopka K40 500V


900 МКД
или предлог цена
25 мај 17:33Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам