Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Moleraj

Verven moler so rabotno iskustvo 20 god vo italia montiranje skali g...


1 €
или предлог цена
Денес 00:10Промовирано

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

VODOVOD I SANITARIJA

MONTAZA NA SEKAKOV VID NA VODOVOD,SANITARIJA I KANALIZACIJA. KONTAK...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:39Промовирано

BEKATONKI MOTAZA

MOTAZA NA BEKATONKI ZA POVEK INFO 072696965


1 €
или предлог цена
Денес 13:15Целосно реновирање на купатила

Целосно реновирање на купатила! *Изработка на плочки. ○ Изработ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 13:00Lepenje plocki, coklinja odvod dovod

Vrven plockar so rabotno iskustvo vo Germanija vrshi sekakov vid na u...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 11:07Lepime plocki profesionalno

Lepime plocki ukrasen kamen i izolacija profesionalno cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:56IZRABOTKA SO KAMEN MIKI

Profesionalna izrabotka so kamen , izrabotka na ogradi, fasadi, fonta...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:39KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

23 јун 21:13Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

23 јун 12:09Gips Karton,Moler,Plockar Gipsar,Rusenje,Krecenje,vodovod

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

22 јун 11:08PLOCKARI , BRZO I KVALITETNO

NAPOMENA ZVONETE NA OVOJ BROJ 070 898 264 - 070 898 264 - 070 898 264...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

22 јун 10:12Plockar

Lepenje na plocki brzo i efikasno Za povekje info samo na ovie broev...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

22 јун 08:06Rusenje plocki kupatila

vrsime rusenje na kupatila plocki vadenje na sanitarija i vrati c...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

20 јун 20:25Mermerni okapnici sankovi skali

Montaza na mermerni okapnici sankovi skalila so vrven kvalitet tel...


10 €
или предлог цена
18 јун 12:58Plockar - Plocki / Плочкар - Плочки - plockari

Монтажа (лепење) на секаков вид на керамички плочки од страна на иску...


1 €
или предлог цена
18 јун 10:47Gips Karton,Moler,Knauf,Moleraj,Plockar,Laminat,Parketar,Abr

Kомплетно реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

16 јун 11:17KOMPLETNO RENOVIRANJE NA VASETO KUPATILO

krsenje plocki (iznesuvanje na shut vo vreki) montaza na nova vodovo...


По Договор
или предлог цена
15 јун 17:37LEPENJE KERAMICKI PLOCKI - PLOCKAR

LEPENJE NA SEKAKOV VID KERAMICKI PLOCKI, DOLGODISNO ISKUSTVO I KVALIT...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
111.111 €
13 јун 11:44Plockar

Plockar lepi plocki so dolgodisno iskustvo cena povolna tel. 070/809-...


1 €
или предлог цена
05 јун 07:56Се бара мајстор

Мајстор за ѕидање на стаклени цигли, големина на цигла 20 x 20. Кума...


1 €
или предлог цена
03 јун 11:14majstor za plocki

Iskusni majstori lepenje plocki hidroizolacija odvod i dovod san...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

29 мај 23:20Majstori za Lepenje Plocki Stojkovski Strumica

Profesionalno Lepenje na sekakov vid Keramicki Plocki, Granit,...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 21:32Мајстори за лепење плочки Стојковски

Професионално лепење на секаков вид керамички плочки,гранит,декоратив...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 21:31Plockar

Brzo,kvalitetno,profesionalno...vi stoime na raspolaganje


1 €
или предлог цена
26 мај 16:18plocki vodovod sanitarija

Комплетна услуга за вашето WC, бања, кујна... Професионално лепење ...


8 €
или предлог цена
25 мај 13:59plocki hidroizolacija parapetcinja kadicki cokle opsivki

Целосно реновирање на купатила, бањи и кујни од корен - лепиме секако...


6 €
или предлог цена
25 мај 13:59Plockar

Lepime plocki na mali i golemi povrsini


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

24 мај 12:29Plockar

Izrabotuvame plocki veke 25godini so vrven kvalitet i povolna cena. ...


По Договор
или предлог цена
23 мај 11:16Lepenje plocki

Profesionalno lepenje plocki cena po dogovor


1 €
или предлог цена
17 мај 10:34Lepenje na plocki i kamen, najpovolno i najkvalitetno

Лепење секаков вид на ѕидни и подни плочки, лепење декоративен камен,...


1 €
или предлог цена
16 мај 18:25Plockar

Lepejne plocki


1 €
или предлог цена
14 мај 08:43Plockar

Brzo i profesionalno lepenje na plocki


По Договор
или предлог цена
13 мај 14:56majstor za plocki za vasiot dom

Lepenje plocki od site vidovi site dimenzii Pocnuvajki od rusenje...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

06 мај 00:32majstor za plocki i vodovod

Lepenje na plocki site vidovi i site dimenzii keramika granit merm...


1 €
или предлог цена
05 мај 12:25Plockar

Lepenje sekakov vid na keramicki plocki iskustveni mjstori po vasa z...


1 €
или предлог цена
05 мај 08:03Majstor za plocki

lepenje plocki keramika mermer bunja travertin granit i dr. i...


1 €
или предлог цена
04 мај 00:46Plocki,gips karton ,moleraj,vodovod,,parket….

Profesionalna montaza na Plocki ,gips karton,moleraj,vodovod,elektrik...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

03 мај 00:56Плочкар со долгогодишно искуство и врвен квалитет

Плочкар со долгогодишно искуство , лепи ѕидни и подни плочки . Брзо и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

02 мај 19:22Majstor za plocki

Profesionalno I kvalitetno lepenje na plocki, krsenje I isfrlanje na ...


6 €
или предлог цена
01 мај 22:12Plocki parket laminat

Montaza na plocki laminat i parket


1 МКД
или предлог цена
30 апр 19:06Plockar profi

Lepime plocki vodovod. Odvod Izolacia za kupatili Te: 075552520...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

29 апр 10:36Lepime plocki

Lepime plocki profi


8 €
или предлог цена
25 апр 11:26Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам