Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
20 јан 09:04Промовирано

Secenje rusenje busenje beton digalka hidrofor parno

BUSAM ARMIRAN BETON SO KRUNI za aspirator F = 100 i F=120 mm i za ko...


1.000 МКД
или предлог цена
20 ное 11:24Промовирано

Renoviranje,Gips Karton Moler,Krecenje,Knauf,Moleraj,Plockar

Kомплетно реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен ...


1 €
или предлог цена
04 јан 18:06Промовирано

Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Вчера 17:24Prodazba i montaza na laminat 8mm 10 mm so fuga

Prodazba i montaza na laminat 8mm 10mm 12mm so fuga extra kvalitet vo...


80 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Вчера 12:06PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi mestenje,struganje poliranje lakiranje nijansiranj...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

26 јан 17:13Mestenje Laminat

Mestenje sekakov vid na laminat Tel za kontak:072 225-919 Martin


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

26 јан 12:55Parket

Montiranje na sekakov parket i negova kompletna obrabotka... Mestenje...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

26 јан 08:58Profesionalna montaza na laminat 70 den m2

Profesionalna montaza na laminat so dolgogodisno iskustvo po cena od ...


70 МКД
или предлог цена
24 јан 10:07МОНТАЖА И ПРОДАЖБА НА ЛАМИНАТ

Вршиме монтажи на секаков вид на ламинат исто така и продажба 072 7...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

18 јан 18:42YLBO-Parket

• Struganje na star parket plus montiranje lajsni 4€. Napomena! Mat...


7 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

18 јан 18:14Parketarski uslugi Darko 077560688

Mestenje struganje lakiranje na parket Mestenje laminat


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

12 јан 13:18Parketarski uslugi

parketarski uslugi struganje,lakiranje i krpenje star parket brzo i k...


500 МКД
или предлог цена
03 јан 17:22*** MONTAZA NA LAMINAT / МОНТАЖА НА ЛАМИНАТ ***

Професионална монтажа на ламинат од екипа на мајстори специјализирани...


80 МКД
или предлог цена
02 јан 10:17Montaza na laminat

Montiranje na laminat


111.111 €
или предлог цена
31 дек 12:28Laminat 10mm prva klasa 700 den komplet so rabotna raka

Prodazba i montaza na laminat 10mm so extra kvalitet vodootporen i te...


750 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

29 дек 10:26Лепење на плочки и хидроизолација

Ненко реномирана компанија, Изолација во WC и лепење плочки За по...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

27 дек 18:55Реновирање,Плочки,Паркет,Молерај,Гипс картон,Parket,Moleraj

Kомплетно реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

21 дек 08:29Паркет

Дабов паркет фабрички пакуван прва класа 9 m2 420mm × 22mm.


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

16 дек 10:42PARKETARSKI USLUGI I LAMINAT

Mestenje struganje lakiranje na parket poveke informacii na broj 0775...


По Договор
или предлог цена
13 дек 09:03Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
04 дек 12:16Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Градење, Реновирање / Паркетари

04 дек 12:16Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
04 дек 12:16Монтажа и продажба на ламинат

Монтажа и продажба на сите видови на ламинат


По Договор
или предлог цена
17 ное 18:50Profesionalna montaza na TARKET

Profesionalna montaza na TARKET-trosloen parket


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

10 ное 08:41Laminat i tarket montaza

Brza i kvalitetna monataza na site vidovi laminat,tarket,lajsni.Majst...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

31 окт 10:27Montaza na laminat 80 den m2

Profesionalna montaza na laminat so dolgogodisno iskustvo. Cena 80 m2


80 МКД
или предлог цена
29 окт 09:42Parketar Parketarski uslugi

Parketar Montaza struganje lakiranje Bajcuvanje


1 МКД
или предлог цена
24 окт 23:44Parketar Parketarski uslugi

Parketarski uslugi Montaza struganje kitiranje bajcuvanje lakiranje


1 МКД
или предлог цена
24 окт 23:43Монтажа на ламинат/ Montaza na laminat

Мајстори со над 20 години искуство ја нудат својата брза, квалитетна ...


80 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:10Професионална монтажа на ламинат / montaza na laminat

Мајстори со над 20 годишно работно искуство нудат професионална брза ...


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

11 сеп 11:10Laminat montaza / Ламинат монтажа

Вршиме монтажа на ламинат Професионални монтери со долгогодишно иск...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

11 сеп 11:10Laminat Profesionalna montaza Ламинат професионална монтажа

Професионална монтажа на ламинат од мајстори со над 20 годишно работн...


80 €
или предлог цена
11 сеп 11:10Laminat montaza

Montiranje na laminat brzo i kvalitetno moze i so moj i vash materija...


70 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

15 авг 17:18Montaza na laminat - Монтажа на ламинат

Profesionalna montaza na sekakov vid laminat niz cela Makedonija.


80 МКД
или предлог цена
07 јул 18:26Parketari

MESTENJE STRUGANJE POLIRANJE LAKIRANJE NA PARKET I PATOS I NIVNA REST...


По Договор
или предлог цена
22 јун 19:37montiranje na laminat kvalitetni i brzo

montaza na laminat, tarket i dr


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

06 јун 00:54Montaza na laminat i mebel

Prodazba i montaza na laminat i tarket Montaza na mebel Izrabotka n...


1 €
или предлог цена
18 мај 18:33PARKET,MESTENJE STRUGANJE LAKIRANJE

MESTIME,STRUGAME LAKIRAME SEKAKOV VID NA PARKET.VOEDNO I POPRAVAME SE...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

08 апр 16:02Laminat

TARKET, LAMINAT, montaza...Lajsni od sekakov vid....kvalitetno....


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

28 фев 19:43Profesionalno I kvalitetno mestenje na laminat

Profesionalno I kvalitetno mestenje na laminat I prodazba na laminat ...


80 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

11 јан 10:54Prodazba i montaza na laminat i sekakov vid parket

Prodazba i montaza na laminat i sekakov vid parket... NAJDOBRI VO SVE...


60 МКД
или предлог цена
05 окт 22:28Местам ламинат поволно

Местам ламинат поволно. 078/364-073


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

28 авг 18:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам