Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Целосно реновирање на купатила

Целосно реновирање на купатила! *Изработка на плочки. ○ Изработ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 13:00Промовирано

машински малтерисување putz машина

Вршиме изработка на внатрешно и надворешно малтерисување со putz маши...


5 €
или предлог цена
10 јун 10:43Промовирано

Venecijaner,Komarnici,Komarnici,Zebra i Rolo Zavesi ........

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

01 јун 06:53Промовирано

Монтажа и демонтажа на секаков вид стакло

Монтирам и демонтирам стакло, цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

13 јун 12:53Izvedba na stakleni kancelarii po merka

Firma od Skopje Dbm Ekskluziv izveduva stakleni kancelarii po merka s...


100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

03 мар 18:22Izrabotka i montaza na stakleni ogradi i balkon sistemi

Firma Dbm Ekskluziv izrabotuva i montira stakleni ogradi i balkonski ...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

10 јан 06:58Demontaza/montaza na staklo

Vrsam demontaza i montaza na sekakov vid na staklo, cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

15 јул 14:51Izrabotka na termopan staklo

Izrabotuvam termopan staklo, tus paravani i sekakov vid na komarnici ...


1 €
или предлог цена
22 јул 15:00IZRABOTKA NA STAKLENI OGRADI !!!

Staklenite ogradi go pratat trendot na modernata arhitektura koja tez...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

25 јун 10:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам