Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
343 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTRICAR NA POVIK

Vrsime nova elektricna instalacija na novi objekti, Isto taka vrsim...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 13:00Промовирано

Keramicar Plockar плочкар керамичар izolacija plocki

Керамичар/Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Квалитетна израб...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 13:00Промовирано

Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:23Промовирано

KRSENJE - RUSENJE - BUSENJE - CISTENJE - ISFRLANJE SHUT

Рушење на зидови меѓу соби . Рушење на секаков вид на бетон, скали , ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:12SECENJE Beton, Asfalt . Krsenje sekakov vid beton

Рушење на зидови меѓу соби . Рушење на секаков вид на бетон, скали , ...


9 €
или предлог цена
Вчера 21:12Rusenje,krsenje i elektrika za vasiot dom

●Rusenje na pregradni zidovi ●Vadenje na plocki ●Vadenje na parhe...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:49KRSENJE RUSENJE VADENJE PLOCKI FRLANJE SUT

RUSENJE ZIDOVI * VADENJE PLOCKI * VADENJE KOSULICA * VADENJE VRATI PR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 16:49Malter Racno Malterisuvanje Малтерисување

Ненко Градба Малтерисување рачно За подетални информации контакт те...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:00Изведба на сите видпви на градежни работи

Изведба на сите видови на градежни работи од темел до клуч. Вршиме...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:00SECENJE RUSENJE KRSENJE BETON 070483719

rusenje krsenje so hilti sekakov armiran i nearmiran beton. secen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 11:55SECENJE RUSENJE KRSENJE STEMANJE BETON

secenje na armiran beton so diamantska pila vodeno secenje. prob...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 11:55ALUMINSKI ROLETNI MONTAZA I SERVIS

Montaza na siti tipovi na roletni i komarnici


1 €
или предлог цена
Вчера 10:59Подна вештачка трева 3cm 4cm podna vestacka treva

ПОДНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА!!! “Cayenne 30mm” и "Gardena Lux 40mm" за ДВОРО...


1.090 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 09:29  НОВ ОГЛАС

TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi ,nastresnici zavesi, podvizni i fiksni vo razni vidovi ,dimenzi...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 09:15Rusenje,Krsenje,Busenje,Isfrlanje Sut

Rusenje,secenje, otvaranje na otvori, rusenje na stari objekti,cisten...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 09:04Кршење бетон, Вадење плочки, Кршење ѕидови.

Работиме професионално кршење на ѕидови, бетон, вадење плочки, кошули...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:43vrsam kvalitetno i brzo rusenje so hilta eftino brzo

Rabotam so hilta(KRSACH)EVTINO,BRZOI KOPANJE ZEMJENI KANALI SO HILT...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 08:13Prevos na pesok, zemja, tampon

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ СО ТАМЧЕ.ПЕСОК ЗЕМЈА ТАМПОН .ИСФРЛАЊЕ НА...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 07:28IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI GIPS MOLERAJ STRUJA VODA

Izveduvame sekakov vid na gradezni raboti, gips, moleraj, betoniranje...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 06:50SECENJE, KRSENJE, BUSENJE, RUSENJE BETON I ASFALT

Krsenje so hilti sekakov tip beton, dijamantskosecenje na armiran bet...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 23:11Krsenje beton

SO HILTI I SO DIJAMANTSKA PILA KRSIME,BUSIME I SECEME SEKAKOV TIP BET...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 23:11Profesionalno krsenje, secenje i busenje beton

Фирмата Адитон ДООЕЛ- Скопје постои на македонскиот пазар веќе 20 год...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 23:11Продажба и монтажа на сите видови бекатон плочки

Montana na site vidovi bekaton plocki so prethodna podgotovka na tere...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 22:11Prodazba i montaza na site vidovi bekaton plocki

Podgotovka na teren, mestenje na site vidovi bekaton plocki po najnis...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 22:11Lepenje prirodno kamen

Lepenje na priroden kamen so vas ili nas materijal


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 21:58PETA PRO Aluminumski Ogradi

Izrabotka I montaza na aluminiumski ogradi Telefonski broj za kontak...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 20:43Post Gradezno Cistenje / Пост градежно чистење

Вршиме секаков вид на чистење и одржување на хигиена. - Пост градежн...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 19:24Montaza na behaton plocki

Profesionalna izvedba na behaton plocki, parkovski i ulicni rabnici, ...


1 МКД
или предлог цена
28 мај 19:24Krsenje Rusenje zidovi,pregradi-Vadenje plocki,kosulici i dr

Najkvalitetno,Najbrzo i Najevtino gi izveduvame slednive uslugi: -...


1 МКД
или предлог цена
28 мај 16:04RUSENJE,KRSENJE,BUSENJE CISTENJE,ISFRLANJE SUT i dr.

Gi vrsime slednive uslugi: 1.Vadenje plocki,parketi,laminati 2....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 16:03KRSENJE,RUSENJE,CISTENJE,ISFRLANJE SUT

Dokolku imate potreba vo vasiot dom od nasite uslugi tuka sme nie da ...


1 €
или предлог цена
28 мај 16:01Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 13:00Rusenje / Рушење на зидови , Исфрлање на шут

Рушење на зидови меѓу соби . Рушење на секаков вид на бетон, скали ,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 12:38bravarija bravar limarija limar

izrabotka na limarski bravarski uslugi krovovi opsivki porti nast...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 11:19Rusenje Selenje Utovar Rastovar

Rusam na vas povik so moj alat moi rabotnici kamion tovar istovar, ko...


1 МКД
или предлог цена
28 мај 09:56MALTERISUVAME MASINSKI

Izveduvame masinsko malterisuvanje so gotovi malteri na cementna i gi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 07:19Кошулица машинска

Изведуваме цементна кошулица со пумпа и хеликоптер. 075 441 545 Да...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 07:19Gips Elektrika Plocki Kamen Moler Gipsar Plockar Moler

IZRABOTKA NA GIPS KARTON MOLERAJ ELEKTRICNI INSTALACII LEPENJE DEKORA...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

27 мај 19:59Limar , Limari popravka sanacija krov skopje

Doaganje na uvid i dijagnoza 500 DEN Izrabotka i montaza na lim i po...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

26 мај 07:48Кршење бетон, скали,рушење ѕидови, плочки (со хилта)

Кршење бетон,скали,рушење ѕидови,плочки (со хилта) исфрлање на шут, и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

25 мај 23:22Prevoz na materijali.selidbi i slicno i iskop so bager

Prevoz na Zemja i slicno Iskop so bager za Kanal Voda Teme...


1.111 €
или предлог цена
25 мај 17:58Cistenje na odzaci l oluci

Cistenje na odzaci I oluci Brzo evtino i kvalitetno. Doa...


По Договор
или предлог цена
25 мај 13:06iskop so mini bager

iskop so bager i mini bager transport so kamion kopanje na site ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

25 мај 11:41Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам