Подкатегорија:
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
13 ное 08:43Промовирано

Vinkler/ vinkluvanje/ elektromotori/ elektro motori/ винклер

Поправка на хидрофори, компресори, пумпи, вентилатори, млинови, музач...


1 МКД
или предлог цена
29 авг 16:25Промовирано

Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
29 ное 23:13Промовирано

Polnac полнач акумулатор батерија akumulator baterii

Произведувам и поправам секаков вид на полначи за батерии за рачен ал...


Денес 01:18elektronika elektronicar napojuvanje servis електроничар

поправам електронски модули произведувам контролна електроника за маш...


Денес 01:18СЕРВИС ЗА ЕЛЕКТРИЧНИ УРЕДИ/SERVIS ZA ELEKTRICNI UREDI

Поправка на електрични уреди за домаќинство по поволни цени брзо и кв...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:16Elrektičar

Električar so golemo iskustvo postavuvanje na električni instalacii p...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:29Ekonomicen servis za LCD i LED televizori

Brzo i kvalitetno servisiranje na LED Televizori . Popravka na Deskto...


02 дек 12:27Servisiranje elektronika na vozila

Vrsam servisiranje na ostetena elektronika na vozila problem so kompj...


02 дек 09:28Elektrika Vodovod Greenje Ladenje

Специјализирани услуги Се оние услуги кои имаат потреба од експертска...


01 дек 19:12HALOGENI AMPULI

PRODAVAM HALOGENI AMPULI OD 150, 200, 300, 500 W, I 1000 W CENATA ...


30 ное 10:35SIGNALNA SIJALICA 220 V

SIGNALNI SIJALICI 220 V SO NAVOJ , CRVENI I ZELENI , MINIMALNA ...


30 ное 10:34POPRAVKA NA ELEKTRONSKI PLOCI - ELEKTRONIKA

Popravka na elektronski ploci - elektroniki od masini za perenje, za ...


29 ное 07:01Elektricar za izvedba na elektricni instalacii i servis

Електротехничар со долгогодишно искуство во изведба на електротехничк...


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 14:24https://www.facebook.com/Servis-na-elektricni-vozila-i-indus

Servis na elektricni vozila (invalidski kolicki trotineti motori..) ...


1.000 МКД
или предлог цена
11 ное 21:33Elektricno parno

Kompletna dijagnostika i servis na elektricno parno i kombinirani bol...


1.000 МКД
или предлог цена
11 ное 08:31Заварување на литиум јонски батерии

Заварување со spot welder до конфигурација 36v и 6Ah, наскоро и повеќ...


08 ное 19:39Popravka na invertori DC-AC 220VAC od PV paneli

Elektro inziner vrsi kompletno odrzuvanje, servisiranje i popravka na...


08 ное 10:53Servis i popravka na avtomatika za garazni vrati i porti

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje i popravka na...


08 ное 10:53Popravka na site vidovi elektronski aparati za zavaruvanje

(Popravka na elektronski aparati za zavaruvanje invertori) (Popravka...


08 ное 10:53servis na pecki na pelet i klima uredi

Popravka i podesuvanjena pecki na pelet meste polnenje na klima uredi.


06 ное 18:26Elektricar

Elektricarski uslugi Popravka na sporeti boljeri Montaza na instal...


По Договор
или предлог цена
03 ное 13:20Изведба на ел. Инсталации и одржување.

Изработка на сите видови на ел.исталации ,одржување и сервисирање на ...


01 ное 20:06Изведба на ел. Инсталации и одржување.

Изработка на сите видови на ел.исталации ,одржување и сервисирање на ...


01 ное 20:05Iskusen elektricar elektronicar

-Поправка на бела техника и куќни апарати, -Поправка и чистење на б...


31 окт 10:27servisiranje elektroniki za bele tehnika

servisiranje elektroniki za bele tehnika gorenje samsung daewoo bo...


17 окт 21:22KLIMI - Montaza , Servis i popravka na klima uredi

- Продажба и монтажа на нови, Инвертер клима уреди од Висока класа на...


04 окт 20:44Servisiranje, instalacija industriska elektronika,avtomatika

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje, proektiranje...


30 сеп 12:28Servis i popravka na avtomatika za garazni vrati i porti

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje i popravka na...


30 сеп 12:28Popravka na elektronski aparati za zavaruvanje - invertori

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje i popravka na...


30 сеп 12:28Popravka, proektiranje na avtomatika,PLC na masini i procesi

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje, proektiranje...


30 сеп 12:28Поправка на електронски апарати за заварување (инвертори)

Електро инжинер нуди комплетно одржување, сервисирање и поправка на с...


30 сеп 12:28Električar 24 h

Električarski uslugi od sekakov vid…. 24 h…071-222-698…


17 сеп 17:11dalecinski servis

Vrsam popravka ni site vidovi dalecinski za avtomobili i garazni vrat...


06 сеп 18:19Skele - elektricarski instalcii vo sali - Скеле

ИЗНАЈМУВАМЕ СКЕЛЕ ! Со лесномонтажно алуминиумско скеле вршиме зам...


3.500 МКД
или предлог цена
19 авг 14:21Servis na industriski masini

Servisiram industriski masini samo elektrika


17 авг 21:24Popravka na elektronski uredi i kompjuteri

- Domasni aparati - Industriska elektronika - Masini i Alati - Kom...


02 јул 19:22Flux,флукс, AMTECH 559ASM originalen, pakuvanja po 100gr

Se prodava flux AMTECH 559ASM 100GR/ -2% za smd i bga rework origina...


28 јун 20:09LEMNA STANICA SUGON T26, LETKUM ZA SMD PROFESIONALEN!

Se prodava nova lemna stanica Sugon t26 podrzana od JBC Stanicata e ...


19 јун 19:04Електричар / Elektricar - на повик !!! Скопје !!!

Електричар на повик за одржување на електрични инсталации и електричн...


01 јун 13:35SERVIS NA TELEVIZORI

СЕРВИС НА ТЕЛЕВИЗОРИ И КОМПЈУТЕРИ ДОАГЕАМЕ ДО ВАШАТА ДЕСТИНАЦИЈА ...


08 мај 21:08Servis, kompjuteri, laptopi, igo navigacii, mobilni telefoni

Se sto vi treba za vasiot kompjuter i laptop. Servis i odrzuvanje, re...


26 апр 23:51Lab-Tech Electronic - Професионален сервис за електроника

Професионална дијагностика, сервис и одржување на индустриска електро...


23 апр 12:54Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам