Подкатегорија:
                   
157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба на половни клими со наша монтажа

Продаваме половни клима уреди со наша монтажа, климите се сервисирани...


По Договор
или предлог цена
28 јун 19:33Промовирано

Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
26 јун 09:00Промовирано

Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
28 јун 06:09Промовирано

Serves za Bela tehnika

Frizideri Peralni Masini za sadovi Masini za peglanje Masini za s...


Денес 09:14Popravka na bela tehnika

Popravnka na site vidovi masini za perenje majstor od Gorenje. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:02ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA UREDI

Vrsime detalno antibakteristo cistenje na klima uredi. Vrsime i popra...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Денес 07:55Поправка на Перални,Бојлери,Машини за перење и сушење

⚠️⚠️⚠️ Поправка на БЕЛА ТЕХНИКА❗❗❗ МАЈСТОР ☎️ 0715502...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32SERVIS ZA BELA TEHNIKA

SERVISIRANJE NA SITE BRENDOVI MASINI ZA ALISTA. SUSARI. SADOVI. PLOTN...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:22сервис за машина за перење алишта

Брзо и квалитетно поправање на машини за алишта и за сушење и останат...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Servis, popravka na bojleri бојлер,bojler,бојлери..povolno

Popravka i cistenje na bojleri od bigor, zamena na originalni grejaci...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:52KLIMA UREDI PRODAZBA MONTAZA DEMONTAZA HEMISKO CISTENJE

ATMOSFERA FIRMA NUDI USLUGI ZA KLIMATIZACIJA OD SEKAKOV VID,MONTAZA I...


10 €
или предлог цена
Вчера 07:02Popravka na Protocni Boljeri

Dolgo godisno iskustvo so protocni boljeri Bosch i Siemens kompletete...


1 €
или предлог цена
29 јун 19:39Servis za bela tehnika

Сервисирам Машини за перење, Машини за садови, фурни, Плотни, машини ...


1 €
или предлог цена
29 јун 19:39masini za sadovi SERVIS masina za sadovi

☆Servisiranje ☆Popravka ☆so originalni rezervni delovi ...


1 МКД
или предлог цена
29 јун 12:44Servis za pravosmukalki, usisivaci, сервис за правосмукалки

Popravka na pravosmukalki i servis..


По Договор
или предлог цена
29 јун 10:45Servis za bela tehnika

Servis za bela tehnika vrsi servis na : masini za perenje masini za ...


111 €
или предлог цена
29 јун 08:05serviser majstor za bela tehnika,

majstor za bela tehnika,gradezni raboti i vodovod,struja rabotam na ...


29 јун 07:36Montaza na Klima Uredi , Detalno Cistenje i Dezinfekcija

Na reon Kumanovo , Lipkovo , Staro Nagoricane , po dogovor moze i vo ...


По Договор
или предлог цена
28 јун 11:48Поправам микробранови

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста ...


По Договор
или предлог цена
28 јун 11:22Elektricar majstor, електричар мајстор

Instalacii na kuki objekti popravki na stara instalacija mestenje po...


28 јун 00:59СЕРВИС ЗА БЕЛА ТЕХНИКА, МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ, СУШЕЊЕ, САДОВИ....

Поправка на машини за перење, сушење, садови.. микробранови печки.......


10 €
или предлог цена
23 јун 19:28SERVISIRANJE NA ELEKTRICNI APARATI

POPRAVKA NA PROFESIONALNI I DOMASHNI ELEKTRICNI I ELEKTRONSKI APARATI...


1 €
или предлог цена
23 јун 19:27GREACI ZA FRITEZI

PRODAVAM NOVI, POVEKE VIDOVI GREACI ZA FRITEZI


23 јун 09:16SERVIS ZA BELA TEHNIKA

♡Pocituvani Eltom servis moze da vi pomogne za ☆servisiranje na bela ...


1 €
или предлог цена
22 јун 22:23Servis za masini za alista

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
20 јун 13:00Servis za bela texnika

Profesionalen servis za masini za perenje alista, sadovi. Brza evtin...


1 €
или предлог цена
20 јун 08:18Servis za masini za alista / sadovi ,frizideri

profesionalen servis za masini za alista / sadovi. brza evtina kvalit...


1 €
или предлог цена
20 јун 08:18prodavam grejaci za termo pecka

prodavam grejaci za termo pecki eftino ,po potreba istite gi montiram...


19 јун 06:37SERVIS NA FRIZIDERI,KLIMA UREDI I PARNO GREENJE

Servis na frizideri,klimi,aparati za pivo,komori za odrzuvanje i zamr...


1 €
или предлог цена
17 јун 12:59Servis za Masina za perenje-promena na lageri

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
16 јун 20:01SERVISIRANJE NA BELA TEHNIKA

Servisiranje na site vidovi masini za perenje, za sadovi i susenje al...


16 јун 15:36Masini Za Perenje

Promena Na Lageri i Simerinzi Original Gorenje.. SKF.. Gorenje, Fa...


16 јун 12:35BOSH GORENJE FAVORIT INDESIT BEKO..

Polovni rezervni Delovi za site vidovi na Masini za perenje Gorenje,...


16 јун 12:35DALECINSKO DALINSKI DALJINSKO KLIMA KLIMI FONKO ДАЛЕЧИНСКО

Novi neupotrebuvani dalecinski za klima uredi FONKO. Dalecinski isp...


1 €
или предлог цена
15 јун 06:57elektricar poprava eftino i kvalitetno

elektricni aparati i instalacii i site drugi popravki na elek uredi i...


14 јун 22:38elektricar

popravka na vasite elektricni aparati vo domakinstvo i popravka i iz...


14 јун 22:37Klima uredi servis montaza demontaza prodazba

Firma Atmosfera vrsi popravki servis montaza i demontaza hemisko i ba...


10 €
или предлог цена
14 јун 20:46servis za ves masini

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
14 јун 11:44Serviser za bela tehnika 075/801-054

Odrzuvanje i servisiranje na site aparati za bela tehnika.


По Договор
или предлог цена
13 јун 20:27DEZINFEKCIJA SERVIS NA KLIMA UREDI

DEZINFEKCIJA NA KLIMA UREDI,CISTENJE SO PAREA,I SPECIJALNO SRESTVO ZA...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јун 16:38PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
13 јун 01:44SERVIS ZA BOJLER

Vrsam servisiranje na site vidovi bojleri vo Skopje. Cena od 800-140...


1.200 МКД
или предлог цена
11 јун 15:51Делови од машина за перење и сушење Indesit IWDC 6105 I

Се продаваат сите делови од машина за перење и сушење Indesit IWDC 61...


09 јун 00:38Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам