Подкатегорија:
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
Денес 06:09Промовирано

Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
26 јун 09:00Промовирано

Tapaciranje na sekakov vid na mebel

Tapetar so dolgo iskustvo vo svojata bransa vrsi tapaciranje na seka...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:51ИЗРАБОТКА НА МЕБЕЛ ПО МЕРКА

Изработуваме секаков вид на мебел по мерка за вашиот дом. Кујни, рега...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:44TAPACIRANJE NA MEBEL I KOPLETEN SERVIS NA ISTITE!!

Vrsime tapaciranje i komletno servisiranje na:kancelariski mebel,mebe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:58TAPACIRANJE I PRETAPACIRANJE NA SEKAKOV VID MEBEL

Tapaciranje i pretapaciranje na sekakov vid na mebel Telefon za konta...


По Договор
или предлог цена
22 јун 11:58Stolar/Столар

Popravki na plakari, kujni, namestaj, vrati, prozori, stolici i drug ...


1 €
или предлог цена
18 јун 15:41dlabinsko cistenje so kirby

iscistete gi vashite tepisi, garnituri, stolici, dusheci i drug tapac...


1 €
или предлог цена
04 јун 18:32hemisko cistenje na avtomobili so kirby

dlabinsko i hemisko cistenje so najnovata generacija na kirby


1 €
или предлог цена
04 јун 18:29STOLCINJA - TAPACIRANJE

-TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA STOLCINJA, TABURETKI, TREPEZARISKI I K...


600 МКД
или предлог цена
04 јун 12:27Tapaciranje sekakov mebel Тапацирање мебел

Tapaciranje na sekakov mebel. Garnituri, sieni sungeri za mebel od ...


1 €
или предлог цена
30 мај 19:34stolar vrsi popravki

Stolar izrabotuva mebel i vrsi popravki na kujni plakari ,fioki prome...


1 €
или предлог цена
12 мај 20:16Склопување / Монтирање на Мебел - Sklopuvanje na Mebel

Услуга за склопување, составување и монтирање на мебел како, плакари,...


600 МКД
или предлог цена
08 мај 19:20Склопување - Составување на Мебел - Sklopuvanje na Mebel

Услуга за склопување, составување и монтирање на мебел како, плакари,...


600 МКД
или предлог цена
08 мај 18:37Tapaciranje mebel

Tapaciranje na site vidovi na mebel so mebel stof eko koza i koza po ...


По Договор
или предлог цена
18 апр 10:57MONTAZA I DEMONTAZA NA SEKAKOV VID NA MEBEL

Montaza i demontaza na sekakov vid na mebel od dobro poznatite progra...


14 апр 16:27Stolarski uslugi

Stolar vrsi popravki na mebel, stolici, vrati i sekakov vid na stolar...


По Договор
или предлог цена
15 фев 23:12Сервисирање на венецијан ролетни и вариолајт завеси

Сервисирање на венецијан ролетни и вариолајт завеси


31 јан 13:22Tapaciranje Mebel -VALE

-Tapaciranje na sekakov vid mebel (spalni,kreveti, stolovi..) -Izrab...


500 МКД
или предлог цена
11 јан 17:12TRANSPOT MONTAZA PRESELBI NA SEKAKOV VID MEBEL !!!

Vrsime : Transport ,Selidbi , Montaza, Demontaza na sekakov vid mebel...


29 дек 20:16Mestenje sharki na plakari.

Ми треба некој што има искуство со затегање т.е. местење на шарки на ...


500 МКД
или предлог цена
29 дек 15:29Тапацирање на секаков вид на мебел

Тапацирање на секаков вид на мебел , аголни гарнитури ,троседи,фотељ...


1 €
или предлог цена
25 дек 23:03Monter montaza na mebel / Монтер монтажа на мебел

Rabotam kako monter na mebel. - Kujni - Komodi - Plakari - Predso...


По Договор
или предлог цена
14 дек 20:06FOTELJI so perli

-Izrabotka na detski fotelji, fotelji od perli (za deca i vozrasni) ...


2.000 МКД
или предлог цена
05 дек 16:55Tus kabini zavaruvanje туш кабина заварување

Tus kabini zavaruvanje


02 дек 09:40Tapaciranje i izrabotka na mebel po merka

MDM STUDIO Tapaciranje na sekakov vid na mebel Izrabotka na mebel ...


По Договор
или предлог цена
31 јул 16:04STOLARSKI USLUGI

IZRABOTUVAM KUJNI I PLAHARI I MOZNA E POPRAVKA NA STAR MEBEL I OKOV...


300 МКД
или предлог цена
30 јул 00:07Tapaciran mebel

Izrabotka na tapaciran mebel po vadha ideja i zamisla, tapacirani sep...


17 јул 12:17МАКАЗИ ЗА КАУЧ

ПРОДАВАМ МАКАЗИ ЗА СИМПО КАУЧ


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 15:20Tapaciranje tapetar mebel

Vrsime tapaciranje i komletno servisiranje na: -kancelariski mebel ...


100 МКД
или предлог цена
10 мај 11:38TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV

TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV


1 €
или предлог цена
22 апр 21:44TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV

TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV


1 €
или предлог цена
22 апр 21:35Stolar vrsham stolarski raboti

Stolar so dolgogodishno iskustvo vrshi popravka i montiranje na seka...


По Договор
или предлог цена
19 јан 15:59ТАПАЦИРАЊЕ НА МЕБЕЛ ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Тапацираме секаков вид на мебел


1 €
или предлог цена
10 јан 20:02Izrabotuvam Kafezi

Izrabotuvam kafezi za zajci kokoshki japonski prepelici papagali sand...


По Договор
или предлог цена
02 дек 11:24KOMPLETNO TAPACIRANJE

Vrsime tapaciranje i komletno servisiranje na:kancelariski mebel,mebe...


По Договор
или предлог цена
20 ное 16:59vrsime kvalitetna popravka na site vidovi kreveti

vrsime kvalitetna popravka na site vidovi kreveti na trosedi kreveti ...


1 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:22vrsime kvalitetna popravka na site vidovi kreveti

vrsime kvalitetna popravka na site vidovi kreveti francuski lezaj dvo...


1 €
или предлог цена
27 авг 13:20vrsime kvalitetna popravka na site vidovi kreveti

vrsime kvalitetna popravka na site vidovi kreveti francuski lezaj dvo...


1 €
или предлог цена
27 авг 13:13Bршиме поправка на мебели и гарнитури

Вршиме поправка на сите кревети ,душеци,француски лежаи,троседи,механ...


1 €
или предлог цена
17 авг 15:40Tapaciranje mebel

Tapaciranje i pretapaciranje na sekakov vid na mebel Telefon za kon...


По Договор
или предлог цена
24 фев 08:08Popravka na vasiot namestaj

Vrsam popravka na vasiot namestaj ( garnituri , kauci , lezai , plaka...


По Договор
или предлог цена
17 фев 23:03Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам