Подкатегорија:
                   
257 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
28 јун 06:09Промовирано

Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
26 јун 09:00Промовирано

Продажба на половни клими со наша монтажа

Продаваме половни клима уреди со наша монтажа, климите се сервисирани...


По Договор
или предлог цена
28 јун 19:33Промовирано

SERVIS NA MASINI ZA SIENJE

Prodazba otkup servis


По Договор
или предлог цена
Денес 13:28Vodovod Sanitarija SERVIS za kupatilo

Popravka i odrzuvanje na vodovod i sanitarija vo kupatilata ( WC solj...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:22Водовод и канализација 077-542-054 Зоран

Поправка на водовод купатила и канализации. Телефон:077-542-054 Зор...


1 €
или предлог цена
Денес 12:59Хаусмајстор

Отклонувам дефекти од електрика водовод и други проблеми во вашиот до...


1 €
или предлог цена
Денес 10:06Elektricar na povik

Vrsam otkrivanje na elektro defekti indikatori i se sto e ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:06vodoinstalater na povik

vrsam vodoinstalaterski uslugi defekti cistenje bojler i otpusuva...


1 €
или предлог цена
Денес 10:06Elektricar

Elektricar so nad 30 godisno iskustvo. - Izrabotuvam Avtomatiki za h...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:46Masinsko cepenje na drva

Brzo i efikasno cepenje drva ,eden uslov da imate trofazna struja


250 МКД
или предлог цена
Вчера 13:37Hausmajstor

Vrsime sekakov vid na uslugi i popravki: zavaruvanje, bravarija, meha...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:07Avto Servis Za Klimi/ Avto Klima/ Avto Klimi/ Polnenje Freon

- Сервис на авто клима уред, - Нови хладњаци за авто клима, - Нови ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:20parno

vrsam izvedba i odrzuvanje na parno greenje, so site vidovi na energe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:22solarno

ako vi e potrebno eftino greenje javete se ke se dogovorime za site p...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:22Hausmajstor Skopje

Хаусмајстор - мали куќни поправки Вода -славини -вентили -бојлери...


1 МКД
или предлог цена
29 јун 10:27Popravki i korekcii na PVC prozori i vrati.

Vrsime popravki i korekciji na sekakov vid na plasticni pvc prozori i...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 19:42Продажба на половни клими со наша монтажа

Продаваме половни клима уреди со наша монтажа, климите се сервисирани...


По Договор
или предлог цена
28 јун 19:33Клима уреди

Продаваме и монтираме половни клима уреди, сервисирани исперени со га...


По Договор
или предлог цена
28 јун 19:21otpusuvanje na odvodni cevki

masinsko otpusuvanje na odvodni cevki pod voden pritisok montaza na...


1 €
или предлог цена
28 јун 14:07Servis, rezervni delovi domasni i industriski masini

Vrsime servis na site vidovi na - DOMASNI MASINI - INDUSTRISKI MASI...


99 €
или предлог цена
28 јун 10:32masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 09:34masinsko vodeno cistenje kanalizacija

masinsko vodeno otpusuvanje pod visok pritisok na kanalizacija proekt...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 09:34Servis za garazni vrati

Servis za panelni vrati, rolo vrati, lizgacki, krilni, senzorski vrat...


1 €
или предлог цена
28 јун 08:20Antibaktersko cistenje na klima uredi

Vrsime antibakterisko cistenje na site vidovi na klima uredi,polnenje...


1 €
или предлог цена
28 јун 07:37Водоинсталатер водоводџија вода во одвод

Све за водовод и одвод со поцинкувани и пластични цевки.одзатнувам од...


100 МКД
или предлог цена
28 јун 06:09Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
28 јун 06:09Vodoinstalater hausmajstor vodovodzija odvod

Majstor izvrsuva sekakov vid na vodovodziski I odvodni defekti.postav...


1 €
или предлог цена
27 јун 20:36Servis na kafemati

Servis i chistenje na kafemati za domashna i kancelariska upotreba


По Договор
или предлог цена
26 јун 21:34ODRZAVANJE I SERVIS NA PEKARSKA OPREMA

Servisirame sekakov vid na pekarska oprema(delilica,okruglitel pecki(...


1 €
или предлог цена
26 јун 13:16haus majstor,house majstor, se okolu domot

evtina i kvalitetna usluga za vashite defekti vo domot, cistime i pec...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 13:01vodovod, водоводџија, водовод, vodovodzija

popravka na boljeri, tush baterii, ceshmi instalaci itn.


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 13:01Водоводџија водоинсталатер хаусмајстор

Majstor za site vidovi defekti okolu vasiot dom.doagam po povik ili p...


9 €
или предлог цена
26 јун 12:19Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
26 јун 09:00Haus majstor, brzo efikasno i eftino

Brzo kvalitetno i eftino resavanje na problemite okolu domot povrzani...


1 €
или предлог цена
25 јун 13:05Ostrenje na site vidovi na kruzni cirkulari

Vrsham Mashinsko ostrenje na site vidovi na kruzni cirkulari od site ...


1 €
или предлог цена
25 јун 11:48Servis serviser za vodovod

Profesionalen vodoinstalater vrsi sekakvi popravki vo vrska so vodovo...


1 €
или предлог цена
24 јун 23:01Vodovodzija

Sekakov vid na popravki vodovodziski uslugi tel.za kontakt 072261360 ...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 16:51Vodovod vodovodzija vodoinstalater odzatnuvanje

Se vo vrska so vodovod, odvod I elektrika; popravka na sporeti, cist...


1 €
или предлог цена
24 јун 11:18OTPUSUVANJE NA SEKAKOV VID ODVODI

Сервис за отпушување секаков вид на одводи, со цистерна под притисок ...


По Договор
или предлог цена
23 јун 16:47POLNENJE KLIMA SO FREON 078-270-318

POLNENJE FREON NA KLIMA UREDI 078-270-318


1 МКД
или предлог цена
23 јун 12:26servis-parno

Menuvanje na ventili, cistenje na radijatori, prikljucok na registri,...


1 МКД
или предлог цена
21 јун 22:07Ureduvanje na dvor

Ureduvanje na dvorovi, sadenje treva, borcinja, cveke i drugo. Cena p...


1 €
или предлог цена
21 јун 20:22Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам