Подкатегорија:
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIZIOTERAPEVT I MASER na povik

Fizioterapevt i maser so drzavna licenca i obuka vo Swedska pomaga pr...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 14:10Fizioterapevt na povik

Закажете консултација и преглед во вашиот дом. Дипломиран физиотерапе...


600 МКД
или предлог цена
29 ное 10:35Физиотерапија

Физиотерапевт нуди кинезитерапија, масажа , индивидуални вежби ,еду...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 19:28FIZIOTERAPEVT

Diplomiran fizioterapevt razlicni vidovi tenhiki za podobruvanje na o...


600 МКД
или предлог цена
16 апр 08:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам