Подкатегорија:
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Физиотерапевт на повик

Закажете консултација и преглед во вашиот дом. Дипломиран физиотерапе...


600 МКД
или предлог цена
26 јун 21:26Fizioterapevt,vezbi kaj lica posle mozocen udar

Fizioterapevt izveduva masaza i vezbi kaj lica so plegii,parezi,parap...


700 МКД
или предлог цена
01 јун 10:18Клинички логопед

Специјалист по клиничка логопедија врши дијагностицирање и рехабилита...


500 МКД
или предлог цена
08 сеп 12:48diplomiran fizioterapevt

Sekakvi fizioterapevtski uslugi kaj vas doma. Masaza rehabilitacija, ...


1 МКД
или предлог цена
02 мар 17:29Fizioterapevt..specijalist za rehabilitacija od mozocen udar

Fizioterapevt specijalist za slednite dijagnozi.. 1. Rehabilitacija ...


По Договор
или предлог цена
19 апр 13:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам