Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
149 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka na diplomski, magisterski i ostanati trudovi

Изработуваме: - семинарски, дипломски, магистерски и специјалистички ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:23Oddelenski nastavnik dava casovi od 1 do 5oddelenie

Oddelenski nastavnik so 20godisno iskustvo dava casovi od 1 do 5to od...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:59Seminarski, Proektni zadaci, Diplomski

Најбрза и професионална изработка на проектни задачи за средно образо...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:44AVTO SKOLA SIGURNOST

AVTO SKOLA SIGURNOST ❗️20 CASA TEORECKA NASTAVA ❗️36 PRAKTICNA OBUK...


1 €
или предлог цена
04 дек 23:49Izrabotka na site vidovi trudovi

СЕГА СО ДОПОЛНИТЕЛНИ ПОПУСТИ !!! Нудиме помош при целосна изработк...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Образование, Едукација / Останато

04 дек 21:28Izrabotka na diplomski, seminarski, magisterski trudovi

Професионална изработка на: -Дипломска работа -Семинарска -Магистерс...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Образование, Едукација / Останато

04 дек 20:25Profesionalna pomos pri izrabotka na trudovi

Професионална помош при изработката на научни трудови од областа на о...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

04 дек 12:25Seminarski, strucni trudovi, diplomski i prezentacii

Брза и професионална изработка на семинарски, стручни трудови, дипло...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Образование, Едукација / Останато

02 дек 21:51Стручни трудови, семинарски, дипломски, презентации

Брза и професионална изработка на стручни трудови, семинарски, диплом...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Образование, Едукација / Останато

02 дек 21:51Casovi po angliski jazik

Casovi po angliski jazik za site vozrasti kontakt 075718072


1 €
или предлог цена
01 дек 17:35Casovi po matematika i fizika (osnovno i sredno obrazovanie)

Математика и физика за основно и средно образование Времетраење на 1...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

28 ное 23:07Подучување на ученици од 1во - 9то одделение

Подучување и стекнување на трајни знаења на креатињен начин за деца к...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Образование, Едукација / Останато

26 ное 10:36Часови по Хемија за средно и основно

Индивидуални и часови за мали групи по Хемија и Биологија за основци ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

25 ное 21:06Online часови по ХЕМИЈА И БИОЛОГИЈА

Часови за основци и средношколци во мали групи или ингивидуални часов...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

25 ное 21:06Izrabotka na seminarski

Izrabotuvam seminarski za sredno i visoko obrazovanie. Cena za semin...


500 МКД
или предлог цена
20 ное 21:45Часови по математика

Часови по математика за ученици од основно, средно образование и студ...


1 €
или предлог цена
14 ное 08:20Casovi po angliski jazik i matematika

Casovi po angliski jazik za site vozrasti kontakt 075718072


1 €
или предлог цена
11 ное 12:21Privatni casovi po angliski jazik

Drzam privatni casovi po angliski jazik kako diplomiran profesor po a...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

08 ное 08:29Privatni casovi po makedonski jazik

Drzam privatni casovi po makedonski jazik i gramatika. Imam i dolgo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

08 ное 08:29Privatni casovi po turski jazik

Drzam privatni casovi po turski jazik. Turskiot jazik mi e majcin i s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

08 ное 08:29Specijalisticki, Magisterski, Diplomski, Seminarski, CV

Izrabotka na Specijalisticki, Magisterski, Diplomski, Seminarski tr...


По Договор
или предлог цена
25 окт 17:20Часови по хемија

Часови по хемија за основци и средношколци. Тел: 077 963 943


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Образование, Едукација / Останато

18 окт 21:53Defektolog

Defektolog, (specijalen edukator i rehabilitator) nudi privatni casov...


600 МКД
или предлог цена
18 окт 15:24Часови од 1-5 одделение

Наставничка со големо искуство дава часови на ученици од прво до пет...


1 МКД
или предлог цена
15 окт 13:00IZRABOTUVAM DIPLOMSKI, MAGISTARSKI, DOKTORSKI

CELOSNA IZRABOTKA NA SEMINARSKI, DIPLOMSKI, MAGITARSKI, DOKTORSKI.......


1 €
или предлог цена
11 окт 17:59Часови по ХЕМИЈА за основно, средно и факултет

Дипломиран пфоесор по хемија дава приватни часови по хемија за основн...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Образование, Едукација / Останато

06 окт 13:00Privatni casovi po angliski jazik

Drzam privatni casovi po angliski jazik za osnovno, sredno i fakultet...


500 МКД
или предлог цена
04 окт 17:37Часови по музика

Часови по музичка теорија,солфеж,клавир и хармонија.Контакт телефон 0...


400 МКД
или предлог цена
30 сеп 10:25Chasovi po francuski jazik

Дипломиран наставник по француски јазик со 5 годишно искуство во држе...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 сеп 13:56Kursevi po Angliski jazik

Nasata Akademija Lingva Bel od Toronto Canada, nudi kursevi za ANGLIS...


10.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:00Privatni casovi za oddelenska nastava

Oddelenski nastavnik so dolgogodisno iskustvo dava privatni casovi za...


450 МКД
или предлог цена
05 сеп 23:29Часови по цртање во приватно атеље

Групни и индивидуални часови по цртање во уметничко атеље во Карпош 1...


По Договор
или предлог цена
23 авг 21:41Пишување, лекторирање...

Дипломирана македонистка со Лиценца за лектор по македонски јазик. Л...


50 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

21 авг 11:22Microsoft Excel - 1500 мкд

Оделенска настава: Пишуваме заедно домашно, работиме напорно за поле...


По Договор
или предлог цена
29 јул 14:58UCEBNICI PO GERMANSKI ZA MEDICINARI! Menschen im Beruf A2-B1

*UCEBNICITE GI DOBIVATE VO PDF FORMAT NA VASE USB! *MENSCHEN IM BE...


500 МКД
или предлог цена
28 јун 16:38Profesori po Matematika - Privatni casovi

Почитувани, Направивме сајт за Математика, преку кој полесно может...


300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Образование, Едукација / Останато

19 јун 22:46Изработка на трудови. Секаков вид на помош при учење

--Изработка на есеи ,трудови.. --Подготвителни часови за основно, ср...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

19 јун 18:12Privatni casovi po matematika

Privatni casovi po matematika za sredno i fakultet. Detalni informaci...


1 €
или предлог цена
12 јун 13:42ЧАСОВИ СМЕТКОВОДСТВО И СТАТИСТИКА

Доколку имате потреба од часови по: - Статистика за бизнис и економи...


По Договор
или предлог цена
03 јун 10:46Izrabotka na trudovi od site oblasti

Изработуваме трудови од сите области Докторска Дисертација Магист...


350 МКД
или предлог цена
13 мај 01:20Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам