Подкатегорија:
                   
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PERENJE I PEGLLANJE

HEMISKOTO CISTENJE JONAS VRSI USLUGI NA PEREWE NA ALISTA , KEBINJA, J...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

CRVI MRAVKI BUBASVABI DEZINSEKCIJA GLUVCI DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
24 ное 02:35Промовирано

NAJKVALITETNO CISTENJE NA DOMOVI I DELOVNI PROSTORII

Najkvalitetno cistenje na vasite domovi i delovni prostorii po povoln...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:14Chistenje na podrumi,garazi,kabast otpad,frlanje na shut.

Se shto vi e vishok i vi e za frlanje, go sreduvame i istoto go frlam...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:04DLABINSKO CISTENJE SO KIRBY NA VASIOT DOM I DELOVEN PROSTOR

Vrsime profesionalno cistenje na lezai kreveti garnituri tepisi delov...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:55Hemisko Cistenje Trosed - Krevet - Kauc

Hemisko Cistenje na Tapaciran Mebel Zagarantiran Kvalitet Dlabins...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59Hemisko Cistenje

Професионални услуги, конкурентни цени Никој не сака да плаќа повеќе...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:49Дезинсекција Дератизација Dezinsekcija Deratizacija DDD

Нашиот тим ќе ве посочи како и на кој начин најефикасно да се ослобод...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 07:23Бараме хонорарна хигиеничарка на простории во ЕКО СОЛАР

Бараме повремена хичиеничарка, (еднаш на две недели) за чистење на ра...


Вчера 05:49Бараме хонорарна хигиеничарка на простории во ЕКО СОЛАР

Бараме повремена хичиеничарка, (еднаш на две недели) за чистење на ра...


07 дек 20:08CISTENJE I PERENJE SO RAINBOW MASINA

Вршиме длабинско чистење на вашите лежаи, кревети, гарнитури и теписи...


По Договор
или предлог цена
07 дек 15:14Cistenje Eko Cist

Eko Cist Cistenje sekakov vid na prostorii stanovi kancelarii delovni...


40 МКД
или предлог цена
07 дек 13:11CISTENJE I OTSTRANUVANJE NA SUT I NEPOTREBNI RABOTI.

Dokolku imate nepotrebni raboti ili sut sto vi odzemat prostor vo vas...


1 €
или предлог цена
07 дек 12:03Cistenje Pro Cist

Cistenje Domovi knacelarii delovni prostorii Pro Cist


55 МКД
или предлог цена
07 дек 11:08Cistenje Profi Eko

Cistenje Profi Eko na sekakov vid prostorii domovi delovni obiekti


35 МКД
или предлог цена
07 дек 10:07DETINSEKCIJA-DERATIZACIJA ‼️

IMATE BUBACKI ILI GLUVCI ?? Ne cekajte ‼️Javete se na ‼️078373552‼️ i...


2.000 €
или предлог цена
07 дек 09:22Chistenje na nedostapni povrshini so digalka do 21m

Chistenje na sekakov vid objekti koi imaat nedostapni povrshini (stak...


По Договор
или предлог цена
06 дек 14:02NATIONAL CLEANING SERVICE - VI NUDI :

Profesionalno cistenje domovi kancelarii delovni prostrii so KIRBY ...


По Договор
или предлог цена
06 дек 08:20Чистење после градба,реновирање(Професионално)

👇Професионално постградежно чистење👇 ФАЗА 1 (во првата фаза ги отс...


50 МКД
или предлог цена
06 дек 08:11CISTENJE NA VLEZOVI NA ZGRADI,KANCELARII,KAFICI I DR.

CISTENJE na VLEZOVI na ZGRADI,kujki,KANCELARII,KAFICI,I DR.tel076 566...


1 МКД
или предлог цена
06 дек 07:55Cistenje EKO

Cistenje stanovi,kancelarii,sekakov vid na prostorii,delovni prostori...


50 МКД
или предлог цена
05 дек 12:01Cistenje na stanovi i kukji

Професионално Чистење на Станови ,Куќи, Викендици и секаков вид на о...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 19:15Чистење на станови и чуќи

Доколку сакате услуга од страна на врвни и вредни хигиеничари,не се д...


50 МКД
или предлог цена
04 дек 07:19ЧИСТЕЊЕ ДОМОВИ-CISTENJE DOMOVI

ЧИСТЕЊЕ ДОМОВИ/CISTENJE DOMOVI ГЕНЕРАЛКА!! Квалитетно, прецизно, на...


1 €
или предлог цена
03 дек 22:20DDD uslugi- bubasvabi, lebarki, bolvi, mravki, pajaci

Заштитете го вашиот дом или деловен простор Заштити го семејството...


10 МКД
или предлог цена
02 дек 17:04Cistenje STANOVI/KUCI/VIKENDICI

KRISTAL HOME Cistenje KANCELARII,stanovi kuki vikendici od prasina,pa...


02 дек 13:08Чистење на станови ,Куќи

Доколку сакате услуга од страна на врвни и вредни хигиеничари,не се д...


50 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.000 МКД
02 дек 06:28Prodazba na masini za higiena

Prodazba na masini za cistenje na razlicni vidovi povrsini. Pravosm...


1.860 €
или предлог цена
01 дек 12:31Masini za odrzuvanje higiena

Pravosmukalki, ekstrakcioni masini cetkarki, i mn druga oprema na lag...


999 €
или предлог цена
01 дек 12:31Cistenje Garnituri

Чистење на секаков вид тапациран мебел, гарнитури, душеци, перници, с...


По Договор
или предлог цена
30 ное 08:46Generalno cistenje I Xemisko so Profesionalni masini

Profesionalno Generalno cistenje na stanovi I kukji so nasi kvalitetn...


18 МКД
или предлог цена
29 ное 13:00Cistenje, peglanje, ureduvanje

Za vasite potrebi za odrzuvanje i ureduvanje na vasiot dom, nudime:ci...


1 €
или предлог цена
29 ное 11:14Cistenje stanbeni i delovni prostorii

Cistenje stanbeni i delovni prostorii, odrzuvanje na higienata bespre...


1.500 МКД
или предлог цена
26 ное 17:29Генерално чистење по градежни работи 075282177

Работиме според најновите европски стандарди, исклучително само со ма...


1 €
или предлог цена
21 ное 01:57Чистење и санирање на сите видови подови 075 282 177

Со наша помош, ја зголемувате вредноста на Вашата домашна средина или...


1 €
или предлог цена
21 ное 01:57SERVIS ZA HEMISKO DLABINSKO CISTENJE VO VASIOT DOM

HEMISKO CISTENJE I ODRZUVANJE NA TEKSTILEN TAPACIR NA NAMESTAI-GARNIT...


18 ное 12:48Higienicarka / cistacka

Imame potreba od higienicarka za rabota vo apartmani so skrateno rabo...


2 МКД
или предлог цена
16 ное 08:54CISTENJE I PROTEKTIRANJE NA KOZNI GARNITURI

PROFESIONALNO CISTENJE I ODRZUVANJE NA KOZNI GARNITURI I AVTOMOBILSKI...


14 ное 09:40Генерално чистење по градежни работи 075213105 и 070353614

Работиме според најновите европски стандарди, исклучително само со ма...


1 €
или предлог цена
05 ное 22:43Higienicarki

Firmata bellotos 1509 dooel Skopje koja se naoga vo Avto Komada ima p...


По Договор
или предлог цена
01 ное 14:49Cistenje posle gradba

👇Професионално постградежно чистење👇 ФАЗА 1 (во првата фаза ги отс...


2.000 МКД
или предлог цена
25 окт 00:10Cistam kancelarii

Cistam kancelarii Barajte na ovoj broj 077 543 765


По Договор
или предлог цена
19 окт 16:29Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам