Подкатегорија:
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PERENJE I PEGLLANJE

HEMISKOTO CISTENJE JONAS VRSI USLUGI NA PEREWE NA ALISTA , KEBINJA, J...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

CRVI BOLVI LEBARKI DEZINSEKCIJA GLUVCI DERATIZACIJA KVALITET

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
01 ное 13:00Промовирано

Prodazba na masini za perenje tepisi

Prodazba i proektiranje i tehnicka pomos pri izvedba i zapocnuvanje n...


999 €
или предлог цена
Вчера 12:31Masinsko perenje na tepisi,

Masinsko perenje na tepisi so sovremeni masini, gratis prevoz, Kon...


1 €
или предлог цена
30 ное 18:21PERENJE TEPISI - BROJ 1 VO KVALITET

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД ПОДНИ ПОДЛОГИ,ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ !!...


По Договор
или предлог цена
30 ное 10:59Hemisko Cistenje

( ДЛАБИНСКО) ( ХЕМИСКО И ДЛАБИНСКО) Столица ...


123 МКД
или предлог цена
22 ное 11:24ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСОНИ, ХОЈГА, СИНТЕЛОН НА ЛИЦЕ МЕСТО

Опремени за секоја задача за чистење Нашата услуга на перење теписи ...


1 МКД
или предлог цена
21 ное 01:58СУВО ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСИ -ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД ПОДНИ ПОДЛОГИ,ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ !!...


По Договор
или предлог цена
20 ное 10:47Masinsko Perenje Tepisi DARTEX Машинско Перење Теписи

ДАРТЕКС ТРЕЈД КОМПАНИ Дооел СКОПЈЕ Професионалнo перење на вашите Теп...


70 МКД
или предлог цена
18 ное 17:33Cetkarka - Masina za perenje tepisi

Doagja do 3 dodatoci: - Meka cetka - Tvrda cetka - Drzac za sunger


700 €
или предлог цена
12 ное 10:08masinsko perenje tepisi so besplatna dostava

Masinsko perenje i susenje na tepisi so antibakteriski parfimirani sa...


70 МКД
или предлог цена
04 ное 16:47HEM.MASINSKO CISTENJE NA TEPISONI,TEPISI-GARANTIRAN KVALITET

Profesionalno masinsko cistenje na tepisi,tepisoni.... ---vo Vasiot d...


03 ное 21:53Masinsko perenje na tepisi

PERENJE NA SITE VIDOVI TEPISI SO NAJDOBRITE SRESTVA ,ZIMANJE TEPISI P...


1 €
или предлог цена
02 ное 11:31Masinsko perenjentepisi

ДАРТЕКС ТРЕЈД КОМПАНИ Дооел СКОПЈЕ Професионалнo перење на вашите Теп...


70 МКД
или предлог цена
31 окт 10:37VODENO PERENJE ,HEMISKO CISTENJE NA TEPISI

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД ПОДНИ ПОДЛОГИ,ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ !!...


По Договор
или предлог цена
25 окт 09:32SOFER ZA DOSTAVA NA TEPISISI

SE BARA SOFER ZA DOSTAVA NA TEPISI NIE SME SERVIS ZA PERENJE TEPISI ...


1 €
или предлог цена
11 авг 11:03HEMISKO CISTENJE TEPIH TEPISI

CENATA ZA TEPISI SE FORMIRA VO ZAVISNOST OD MATERIJALOT NA TEPIHOT IL...


100 МКД
или предлог цена
31 мај 23:02PERENJE TEPISI

kVALITETNO PERENJE NA TEPISI. Inf. na tel. 02 2770-487


80 МКД
или предлог цена
27 мај 16:21Cetkarka za tepisi

Prodazba na Novi cetkarki za tepisi


850 €
или предлог цена
09 мај 14:42Masini za perenje na tepisi

SE prodavaat povekje masini za perenje na tepisi. Centri...


2.750 €
или предлог цена
09 мај 14:42Profesionalno perenje na tepisi

Vrsime profesionalno perenje na tepisi po najpovolni ceni. So nash p...


1 МКД
или предлог цена
04 мај 15:41Sampon za tepisi - FullCarCare

ПРОФЕСИОНАЛНО СРЕДСТВО ЗА ПЕРЕЊЕ ТЕПИСИ Carpet Cleaner R-200 (1:200...


2.600 МКД
или предлог цена
04 апр 15:34Машинско перење на теписи

Професионално машинско перење, сушење и одржување на сите видови тепи...


1 МКД
или предлог цена
11 мар 12:24SAMPON ZA TEPISI

ШАМПОН ЗА ПЕРЕЊЕ ТЕПИСИ ГОЛД 60КГ ПРОМАКС 5500ДЕН. ШАМПОН ЗА ПЕРЕЊЕ ...


5.500 МКД
или предлог цена
14 јан 11:33Perenje tepisi Перење теписи- Премиум квалитет

Водено перење на теписи - врвна услуга. На пазарот постојат перални...


600 МКД
или предлог цена
25 ное 21:23Perenje tepisi

Masinsko Perenje na tepisi so rotacioni cetki f-40 cm


50 МКД
или предлог цена
04 ное 07:53PERENJE I TRESENJE TEPISI VO VASIOT DOM

PERENJE I TRESENJE TEPISI VO VASIOT DOM SO KIRBY MASINA BRZO I EFIKAS...


1 €
или предлог цена
30 окт 10:07Perenje tepisoni i garnituri vo vasiot dom so kirby

Hemisko cistenje so kirby masina Garnituri Duseci Tepisoni CENA P...


1 €
или предлог цена
30 окт 10:06SAMPON ZA TEPISI

Sampon za masinsko perenje tepisi 1.200 20 lit /crven/ 1.500 20 li...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 09:11PERENJE TEPISI!!! NAJKVALITETNO I NAJPOVOLNO VO GRADOT

EURO CIST GRUP DOOEL pokraj ostanatite uslugi vi nudi -NAJPOVOLNO -...


60 МКД
или предлог цена
25 јун 19:29Најквалитетно!!! Најефтино!!! Перење теписи!!!

ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ покрај останатите услуги Ви нуди: - НАЈЕФТИНО ...


60 МКД
или предлог цена
19 јун 13:56Машинско тресење, перење и сушење на теписи

Единствено во Македонија, секој тепих пред перењето поминува низ пост...


60 МКД
или предлог цена
04 апр 12:50МАШИНСКО ЧИСТЕЊЕ НА ТВРДИ И МЕКИ PODNI OBLOGI

Сервис за чистење ЕУРО ЧИСТ ГРУП Ви нуди професионално машинско чист...


40 МКД
или предлог цена
19 јун 12:39Masinsko Perenje Tepisi DARTEX Машинско Перење Теписи

ДАРТЕКС ТРЕЈД КОМПАНИ Дооел СКОПЈЕ Професионалнo перење на вашите Теп...


60 МКД
или предлог цена
03 јун 20:59Masinsko perenje tepisi JOKI

Masinsko perenje na site vidovi tepisi i tepisoni so ekoloski i antib...


60 МКД
или предлог цена
09 мај 21:06Perenje tepisi,garnituri,podovi, hemisko i polir na vozila

Firma sto nudi 50 denari m² na tepisi 2000 denari na garnituri na t...


1 МКД
или предлог цена
12 апр 21:43Машинско перење и сушење на теписи

Машинско перење и сушење на теписи за 24h, со еко шампон. Квалитет на...


1 €
или предлог цена
06 мар 10:50HEMISKO CISTENJE TEPISI I TEPISONI NA DELOVNI OBJEKTI

Хемиско чистење на теписи и теписони на лице место во - деловни обје...


1 МКД
или предлог цена
17 јан 11:53Perenje i susenje tepisi

Perenje i susenje tepisi vo vasiot


19 МКД
или предлог цена
25 дек 10:55Машинско перење на теписи со достава до дома

Најсовремено и најефикасно длабинско и темелно чистење на теписи со д...


40 МКД
или предлог цена
08 окт 18:52Perenenje tepisi i garnituri so kirby

Perenje tepisoni garnituri i tresenje na duseci vo vasiot dom so kirb...


40 МКД
или предлог цена
09 сеп 10:46M-Bean Servis za cistenje so KIRBY

Cistenje so Kirby Avalir 2/ 2018 : -Tepisi -Dlabinsko cistenje na d...


25 €
или предлог цена
25 јул 08:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам