Подкатегорија:
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PERENJE I PEGLLANJE

HEMISKOTO CISTENJE JONAS VRSI USLUGI NA PEREWE NA ALISTA , KEBINJA, J...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

CRVI MRAVKI BUBASVABI DEZINSEKCIJA GLUVCI DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
24 ное 02:35Промовирано

Dezinsekcija- mravki, lebarki, bubasvabi, bolvi ....

Брза Реакција Нашиот оперативен тим е посветен и подготвенза навреме...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 07:23DDD ДДД услуги, дезинсекција, Екстерминација на пајаци

Екстерминација на пајаци и други видови на инсекти. Пајаците како ин...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 07:23Cistenje Podrumi,Garazi,Objekti,Isfrlanje na Sut idr.

Vrsime uslugi za isfrlanje na sekakov vid na sut,otpad,nepotrebni rab...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:36Фирма за чистење „NATIONAL CLEANING SERVICES“

Фирма за чистење „NATIONAL CLEANING SERVICES“ Нуди услуги Чи...


10 МКД
или предлог цена
06 дек 08:20Aktivno NAJKVALITETNO dezinsekcija deratizacija 076884703

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA BRZO SUPER K...


По Договор
или предлог цена
30 ное 23:58DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MACEDONIA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
30 ное 23:55ODLICEN KVALITET DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
30 ное 23:55Dezinsekcija Dezinfekcija Deratizacija

Najefikasen Servis vo gradot so 20 godisno iskustvo DEZINSEKCIJA I DE...


20 МКД
или предлог цена
25 ное 16:22CRVI MRAVKI BUBASVABI DEZINSEKCIJA GLUVCI DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
24 ное 02:35PERENJE I PEGLANJE(doagjame zemame i vrakjame )

Perenje i peglanje na Vasite alista, kosuli, pantaloni,fustani,suknji...


200 МКД
или предлог цена
15 ное 08:50Univerzalen cistac za plocki

Se prodava univerzalen cistac za plocki nov ne koristen.


500 МКД
или предлог цена
14 ное 09:01Odzatnuvanje solja i kanalizacija

Odzatnuvam solji. kujni. tus kabini.odvodni i kanalizacioni cevki.doa...


1 €
или предлог цена
12 ное 07:22DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MACEDONIA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
09 ное 19:19Машинско чистење со Kärcher машини 070353614

Машинско чистење за Предноста на механичкото чистење со Kärcher ма...


1 €
или предлог цена
05 ное 22:44CRVI BOLVI LEBARKI DEZINSEKCIJA GLUVCI DERATIZACIJA KVALITET

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
01 ное 13:00ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ - продажба, монтажа, хемиско чистење

Албос Хем Дооел Скопје ви ги нуди своите услуги: -Продажба и монтажа...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 15:32KVALITETNA DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DDD 076884703

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 01:16VRSIME CISTENJE NA DPF -PARTIKEL FILTERI

. ♻️📣 Дали имате светло на филтерот за издувни гасови (DPF) на ваши...


5.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:01Cistenje perenje odrzuvanje na nadvoresni povrsini

Чистење со индустриски машини под висок притисок Апликации: - Индус...


60 МКД
или предлог цена
19 авг 21:27Cistenje na gazista od skele

Чистење на газишта и многу други работи Чистење со индустриски машин...


90 МКД
или предлог цена
19 авг 21:27ХИГИЕНИЧАРКИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер има потреба од хигиеничарки со...


По Договор
или предлог цена
05 јул 13:00HEMISKO CISTENJE FOTELJA

Од нас може да побарате хемиско третирање на тапациран мебел од штоф,...


600 МКД
или предлог цена
30 јун 23:24Миење Коли

Се бараат искусни работници за миење коли во Сервис Буба Контакт тел...


1 €
или предлог цена
27 мај 16:21Чистење на деловни простории

Се бара личност за чистење на канцеларии и деловен простор доволно е ...


10 МКД
или предлог цена
26 мај 13:09Cistenje na podrumi,magacini i garazi

Чистење и фрлање на непотребни работи. Чистење на подруми,гаражи,мага...


1 €
или предлог цена
11 мај 17:31Cistime Delovni objekti so postojan angazman

Professionalno higensko odrzavanje na Delovni Objekti : Kancelarii,Am...


2.500 МКД
или предлог цена
01 мар 12:19Перење на Зебра завеси

Демонтажа, транспорт, перење и монтажа на роло Зебра завеси Беспре...


300 МКД
или предлог цена
25 ное 21:23Cetki

Prodavam dvostrani cetki,ednata strana so sunger drugata meka cetka ,...


30 МКД
или предлог цена
24 ное 13:08Машинско чистење

Вршиме машинско чистење на секаков вид подови, гаражи, деловни просто...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 18:39ПЕРЕЊЕ ПЕГЛАЊЕ PERENJE PEGLANJE земаме и враќаме

Дозволете ние да ја превземеме обврската за перење и пеглање на вашит...


200 МКД
или предлог цена
20 апр 10:35DEZINFEKCIJA

ДИЗИНФЕКЦИЈА Вршиме дезинфекција на сите видови на објекти и простор...


10 МКД
или предлог цена
12 апр 10:06Дезинсекција, Дезинфекција и Дератизација

Нудиме безбедна,брза и ефикасна Дезинсекција, Дезинфекција и Дератиза...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 07:18Dezinsekcija, Dezinfekcija i Deratizacija

Нудиме безбедна,брза и ефикасна Дезинсекција, Дезинфекција и Дератиза...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 07:18KARCHER WAP 1050

WAPOT E NA BENZIN SO HONDA MOTOR 200 BARI


1 МКД
или предлог цена
26 окт 14:23DLABINSKO USISUVANJE MEBEL I DUSECI SO KIRBY

Dlabinsko cistenje i perenje na vasite lezai kreveti garnituri odstra...


10 €
или предлог цена
27 мар 09:05Хигиеничари/ки

Агенција за одржување на хигиена Клинер Дооел - Скопје, има потреба о...


По Договор
или предлог цена
01 ное 15:33OZONSKO CISTENJE NA AVTOMOBIL OZONERSKO POLNENJE AVTO KLIMA

,,ОЗОНЕРСКО ЧИСТЕЊЕ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ,, Јонизирајќи го воздухот Oz...


500 МКД
или предлог цена
28 сеп 07:22ПРОФИ ПОЛИРАЊЕ И ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ / БУТЕЛ

ПРЕД СЕЗОНСКИ ПОПУСТ !!! ПРОФИ ПОЛИРАЊЕ И ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ ПО ПРОМО...


1.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 17:12Hemisko na avtobusi

Avtomobili AVTOBUSI KAMIONI PIC UP MINI BUS KOMBINJA PO POVOLNI...


1.000 МКД
или предлог цена
16 авг 12:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам