Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJDOBRI SOBI VO STRUGA VILLA PALACE RABOTIME SO VAUCERI

NEW VILLA PALACE STRUGA GI ZGOLEMI SVOJITE KAPACITETI SO USTE 30 SOBI...


5 €
или предлог цена
31 јул 13:00Промовирано

Dezinfekcija,Dezinsekcija,Deratizacija

Служба за Дезинфекција,Дезинсекција и Дератизација успешно решава ...


1 €
или предлог цена
15 авг 21:26ВРАБОТУВАМЕ КЕЛНЕР/КА

Ресторан во Кисела Вода, го проширува својот тим! Вработуваме ↙️↙️↙️...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Угостителство / Ресторани

14 авг 16:02Ostrenje nozevi od salamoreznica/mesoreznica i dr.

Pocituvani Masinsko ostrenje nozevi od salamoreznica/mesoreznica ,(m...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

08 авг 10:51Ostrenje nozevi,salamoreznica

Ostrenje (mesarski) nozevi, i dr. za Mesarnici,Ribarnici Restorani,...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

08 авг 10:51Espresso machines spare parts and accessories

MIA Since 1994 Mia Company sells spare parts for espresso coffee mac...


2 €
или предлог цена
30 јул 13:08Servis na plinska ugostitelska oprema, restorani sendvicari

Вршиме сервисирање на плински уреди во вашите угостителски објекти. ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Угостителство / Ресторани

30 јул 10:15Ugostitelska oprema,skari lavaboa,sporeti,fritezi,кујни

Производство на професионална опрема за угостителство: - плински печ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Угостителство / Ресторани

30 јул 10:15Keramicki tanjircinja

Prodavam 40 parcinja, Novi zemjeni tanjircinja za gravce, pindzur,sal...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

28 јун 18:16oprema za picerija

mnogu malce koristeni extra cena za kes


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Угостителство / Ресторани

20 јун 00:11Restoranski stolovi i masi

Se prodavaat novi drveni stolovi od eko koza voopsto ne koristeni i m...


1 МКД
или предлог цена
15 јун 01:16оглас за пица мајстор

Ресторан во центарот на градот има потреба од пицер и пекар.Телефон з...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

30 мај 13:21Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od GOTVAC/KA

restoran EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD GOTVAC/KA poradi zgolemen obem na...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

29 апр 15:37Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od KELNER/KA

restoran EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD KELNER/KA poradi zgolemen obem na...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

29 апр 15:37Ugostitelska oprema, samoposluzna linija, sadoperi inox...

Se prodava koristena ugostitelska oprema 1 inox samoposluzna linij...


1 €
или предлог цена
18 апр 14:06Profesionalna Masina za mienje sadovi MIELE

* машина за миење садови професионална "МИЕЛЕ" - 800 €


1 €
или предлог цена
07 апр 09:32Келнер-Гостилница ''Kaj Чаче''

Се бара итно работник на работна позиција-келнер во гостилница Кај Ча...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Угостителство / Ресторани

30 мар 21:41Cistenje na zamasteni motori

Detalno chistime zamasteni motori od ugostitelski haubi,skari,ventila...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мар 18:47Hauba, ventilacija, filter, haubi od inoks za restoran хауба

Изработка на севкупен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

25 мар 07:46Oprema za restoran

Se prodava mnogu malce koristena oprema za restoran - Masi stolici ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Угостителство / Ресторани

11 мар 23:35продавачка

Се бара продавачка. тел.070-311-573


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

04 фев 12:21Гостилница Југ има потреба од кувари и конобари

Гостилница Југ има потреба од кувари со искуство,веднаш пријавени и п...


40.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Угостителство / Ресторани

06 дек 16:40Кетеринг услуги Одисеја 076210032

Почитувани, Ресторан Одисеја врши кетеринг услуги по цена од 400 де...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

21 јул 14:20MARKT има потреба од САЛАТЕР/КА

Тимот на MARKT, има потреба од САЛАТЕР/КА, со цел проширување на сво...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

23 јун 21:52EQUILIBRIUM KITCHEN&DRIVE ima potreba od SALATER/KA

EQUILIBRIUM KITCHEN&DRIVE ima potreba od SALATER/KA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

16 јун 10:47EQUILIBRIUM KITCHEN&DRIVE ima potreba od GOTVAC/KA

EQUILIBRIUM KITCHEN&DRIVE ima potreba GOTVAC/KA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

16 јун 10:47Restoran so tradicija vo Aerodrom se izdava i prodava

Се издава/продава добро познат ресторан во Аеродром со традиција пове...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

02 јун 11:44Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od SALATER/KA

restoran EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD SALATER/KA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

25 мај 14:04угостителска опрема пеќки,фрижидери,работни маси,шпорет

повеќе информации на 078 288 825


1 €
или предлог цена
02 мар 12:03Ketering uslugi Odiseja - 076/210-032

Почитувани, Ресторан Одисеја врши кетеринг услуги по цена од 400 де...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

10 јан 21:31Подвижно Бифе од Росфај по Хасап Стандард

Продавам Подвижно Бифе од Росфај направено по Хасап Стандард погодно ...


200 €
или предлог цена
27 дек 10:18Профи Рафтови за кујни од росфај по Хасап Стандард

Продавам Професионални Рафтови за кујни за Ресторани, Месарници, Пека...


200 €
или предлог цена
27 дек 10:18Количка од Росфај за Ресторански-Хотелски кујни

Продавам Количка за Ресторански-Хотелски кујни и сл. направени од Рос...


100 €
или предлог цена
27 дек 10:18Профи Шпорет од Росфај со релна Словенски IGO Љубљана

Продавам Професионален Шпорет со релна направен од Росфај по Хасап Ст...


400 €
или предлог цена
27 дек 10:17Профи Готвачки Кипер Словенски од Росфај по Хасап Стандард

Проддавам Професионален Готвачки Кипер, Словенски направен од Росфај ...


1.000 €
или предлог цена
27 дек 10:16ТРИ Електрични казани за готвење на Пареа И еден Плински

Продавам ТРИ Словенски Електрични казани на Пареа. -Еден од 220лит...


По Договор
или предлог цена
27 дек 10:16Restoran vo Skopje ima potreba od kelner

Restoran vo Skopje ima potreba od krlner, plata 17000 Telefon za kont...


17.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Ресторани

02 јул 14:14Ресторан Еквестриан има потреба од персонал

Ресторан Еквестриан ГТЦ има потреба од келнери. Телефон за контакт:07...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

04 сеп 01:34izdavame opremena sala za za sekakvi proslavi i maturi 5oev

izdavame komplet opremena sala 150kv potocno mimi restoran a za hran...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

18 апр 18:16Плински скари

Рачно изработени скари на плин: Големи: димензии 80 x 50cm - со два в...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

26 сеп 20:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам