Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parti Tendi/Shatori

Нудиме парти тенди за свадби и други прослави со различни димензии 10...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:35Dekoracija za svadbi, veridbi, rodendeni i dr.

Nudime sekakov vid na dekoracija za razlicni eventi: svadbi, veridbi,...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 13:07Konjopoi ( коњопои) bar masi

Iznajmuvame konjopoi so carsafi i bez carsafi, vo poveke boi... Rasp...


1 €
или предлог цена
26 апр 12:48Niska magla, baloncinja, ladni fontani, plamenja, konfeti

Raspolagame so nova i profesionalna tehnicka oprema za efekti za: sv...


1 МКД
или предлог цена
10 мар 09:26Organizacija na svadbi 071 550 514

Celosna organizacija na Vashata svadba od sonishtata. - Pokani - ...


1 €
или предлог цена
03 дек 21:38Organizacija na svadbi 071 550 518

Целосна организација на Вашата свафба од соништата Закажете состанок...


1 €
или предлог цена
02 авг 19:17Masi i stolici za ketering

Se izdavaat masi i stolici za ketering za: - Svadbi - Vencavki - V...


По Договор
или предлог цена
07 мај 22:34Satori Konjopoi osvetluvanje efekti

Raspolagame so vrvna oprema za sekakov vid na proslavi i svecenosti.....


1 €
или предлог цена
21 јун 11:12shator , masa,stolica i konjopoji

se izdavaat pod naem shatori , masi ,stolcinja i konjopoji za site sv...


1 €
или предлог цена
02 јун 09:45Изнајмување на шатори

Изнајмување на шатори со различни димензии за секаков вид на прослави...


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:00Profesionalna oprema za svadbi

Iznajmuvanje na profesionalna 5000W. masina za scenska kontinuirana n...


1 МКД
или предлог цена
08 сеп 14:37Konjopoi so i bez carsafi 80 sm radius

Iznajmuvanje na konjopoi: - Metalna konstrukcija, 113sm. crna bo...


1 €
или предлог цена
08 сеп 14:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам