Цела Македонија
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rasad zelka

Rasad zelka pruktor za salata za kiselenje srpski melez 4 i 10 K...


2 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина, Хортикултура

25 јун 13:43"BONSAI" - Prodavam Bonsai!

Prodavam "Bonsai" cuvano vo domasni uslovi! Cenata zavisi od "drvoto...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

22 јун 14:56Priroden Kamen / Dekorativen Kamen / Камен

Палета 8500 Денари. 25 квадрати. (Дебелина 1.50 do 2.50 цм) Де...


8.500 МКД
или предлог цена
22 јун 12:54Cherry domati / Sheri / Чери домати / patlidzan / патлиџан

Se prodavaat cherry domati od vrven hibrid Shiren F1. Cena po dogovo...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина, Хортикултура

20 јун 15:35Goji Bery

Se prodava goji Bery , plod vo zrno zamrznato od organsko proizvods...


По Договор
или предлог цена
01 јун 23:15Saksii za odgleduvanje jagodi / Саксии за јагоди

Saksiite se koristeni 2 god., se prodavaat po povolna cena, mozna e i...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина, Хортикултура

31 мај 14:03ХОРТИКУЛТУРНО УРЕДУВАЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ ГРАДИНИ

HORTIKULTURNO UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI,PARKOVI,JAVNI POVRSI...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина, Хортикултура

27 мај 18:46Мрежа за палетирање - Mreza za paletiranje

Се користи за пакување и транспортирање на производи како што се зел...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

17 мај 11:24Саксии за производство - Saksii za proizvodstvo

- Саксии за производство на цвеќе - Саксии за зимзелени декоративни ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

17 мај 11:24Мрежа за сенка - Mreza za senka

Мрежите се изработени од ПП филм со UV стабилизација имаат гаранција ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

17 мај 11:24Malini Rasad

Ima poveke sorti Polka, Polana, ,Miker, tulamin cena,na,malo,30,na,g...


25 МКД
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Градина, Хортикултура

18 апр 13:35Zelenilo

Prodavam korencinja od cveketo na slikata zimo leto ne mu padjaat li...


100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина, Хортикултура

01 апр 10:20Метално буре

Продавам метално буре


1.000 МКД
или предлог цена
13 мар 09:23Специјализирани Светла за раст на растенија Full Spectrum

Светилки за раст на растенија. Забрзајте го и подобрете го растот на ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина, Хортикултура

26 јан 00:26Rain Bird prskalki,tajmeri,shahti..

Голем избор на RAIN BIRD : - ПРСКАЛКИ 3500,5000, УНИСПРЕЈ 140 - ТАЈ...


По Договор
или предлог цена
09 дек 11:18Расат за малини од сорта ,,АУТУМН БЛИСС & ПОЛК

Сите заинтересирани за набавка на четримесечни садници малини од сорт...


1 €
или предлог цена
09 ное 19:56STIHL MS 180

Se prodavat novi motorni pili stihl


1 €
или предлог цена
01 окт 17:31jabolka na golemo

se prodavaat jabolka (prva klasa) od site vrsti na jabolka. zlaten de...


1 МКД
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Градина, Хортикултура

13 сеп 23:49Prodavam smaragd, spirali, bonsai i drugi zimzeleni drva

Ukrasni drva za vashite dvorovi Sadenje, ureduvanje i postavuvanje na...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Градина, Хортикултура

29 авг 19:52ORGANSKO GJUBRIVO OD KALIFORNISKI GLISTI BIOHUMUS

Se prodava biohumus od kaliforniski glisti ... Idelno gjubrivo za vas...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина, Хортикултура

11 јун 13:05Сибирски лимон

Продавам сибирски жолт лимон. Садниците се едногодишни до 30 цм цена ...


3 €
или предлог цена
13 мај 19:07lucerka

4kos visok kvalitet4oobali


1 €
или предлог цена
14 ное 11:21штрафови за жапки за скеле кајли спојки стеги нови

.Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш.....


25 МКД
или предлог цена
22 окт 11:02Prevoz so tamce

Prevoz so tamce na pesok, sut, gradezen materijal i dr. 070 282 977 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина, Хортикултура

18 авг 22:19HOLANDSKA VESTACKA TREVA SO VRVEN KVALITET

ПРОДАВАМ И ПОСТАВУВАМ ВЕШТАЧКА ТРЕВА ОД ХОЛАНДСКИОТ ПРОИЗВОДИТЕЛ EDEL...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина, Хортикултура

03 јун 21:49Компири

Продавам стар компир агриа . Цена по договор .


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:00materjal za fasada

zimski popust na stiropor : 5sm/17kg=100den 8sm/17kg=160den 10sm/1...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина, Хортикултура

09 мар 08:21aluminiumski ogradu

NUDIME IZRABOTKA I MONTAZA NA OGRADI OD ELOKSIRAN ALUMINIUM PO POVOLN...


35 €
или предлог цена
25 фев 16:15Продавам садници со документација

Продавам садници со документација Лешника шбунастог и калемњеног , Ор...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина, Хортикултура

19 дек 21:03Продавам садници со овошни уверенија

Продавам садници со овошни уверенија Шљиве , Трешње , Вишње , Јабуке ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина, Хортикултура

19 дек 20:50Vrsime montaza na bekaton

Vrsime montaza na site vidovi na bekaton i na ivicnaci so nas i vas m...


9 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина, Хортикултура

01 сеп 12:29Биохумус и калифорниски црви

Биохумус е високо квалитетно органско ѓубре добиено од арско ѓубре со...


8 €
или предлог цена
11 авг 18:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам