Тетово
                           
328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuca vo Gorna Carsija, na glaven pat

Se prodava kuca vo Gorna Carsija, na glavniot pat sto vodi prema Banj...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:43Nova kuca, blizu Sat Malo

Se prodava nova kuca blizu centarot na gradot, blizu Sat Malo. Kucata...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:36Kuca vo Ajducko Malo, odlicna lokacija

Se prodava kuca, samostalna ne lepena. na golem plac od 470 m2, na pr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:25Kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura

Se prodava kuca blizu Kasarnata, blizu dr. Macura, na dobra lokacija....


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:19Kuca na patot -Med.Centar i AMD

Se prodava kuca, renovirana, na frekventen pat sto vodi od Med.Centar...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:10Kuca kaj Sat Malo, super lokacija

Se prodava kuca blizu centar, kaj Sat Malo, na odlicna lokacija, na p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:02Shitet shtepi me dy hyrje

Rruga 101 ,Shtepia esht me dy hyrje ne ane te ndryshme , posedon 2 ka...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 мај 13:00Се продава куќа со дуќан и барака

Се продава куќа на улица Тодор Ципоски Мерџан (Саат мало). Куќата е н...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 апр 15:05Se prodava kat od kukja so sopstven dvor vo Tetovo

🏡Se prodava kat od kukja so sopstven dvor vo Tetovo – Ajdučko maalo....


83.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 апр 09:58Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica

🏡Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica.⁣ ⁣ Vo kvadrat...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 апр 09:58Kukja vo Ajducko Maalo

PRODADENA! odlicna kukja vo naselba Ajducko Maalo. Kucata e vo dobr...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 апр 12:00СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 1650 М2 ВО ДЕРЕБОЈ, ТЕТОВО

Се продава куќа во населба Деребој, Тетово. Куќата е со површина н...


340.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 апр 13:46Се продава куќа од 454 м2 во село Теарце

Се продава куќа со дворно место на одлична локација во село Теарце. П...


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

02 апр 12:54Se prodava kukja so dvor vo selo Brvenica

Se prodava kukkja so dvor vo selo Brvenica, koja e kompletno opremena...


70.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Куќи / Вили

15 мар 08:42Se prodava kukja vo Tetovo

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo vo blizina na centarot na gradot.⁣ ⁣ ...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 мар 08:39Kukja vo naselba Koltuk

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, del renovirana. Za vo kukjata ne...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 мар 12:02kuca vo super sostojba so mnogu eftina cena

SE PRODAVA!!! kuca vo odlicna sostojba, na dobra lokacija,vo blizina...


39.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 мар 17:27Se prodava kuka so dukan kaj muzicko uciliste - centar

Se prodava povekenamenska kuka so opremen dukan nad 30m2, so podrum, ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 фев 15:41Shitet Shtepi

Shitet shtepi


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 фев 13:56Се продава куќа со дуќан

Се продава куќа со посебен влез, двор од 150 м2 и дуќан од 55 м2 во б...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 фев 21:10Se prodava kukja vo strog centar na Tetovo

Se prodava kukja vo strog centar na Tetovo koja e povolna za izgradba...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јан 22:09Се продава куќа во Горна Чаршија

Се продава куќа со парцела од 200 м2 во Горна Чаршија на улица Мурат ...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 јан 10:42Se prodava Shitet

Se prodava kuka vo naselba Drenovec - Tetovo, cena po dogovor. Fasad...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 дек 17:57Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“ na ul. Goce Delčev vo...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 дек 16:39Итно се продава куќа во Тетово

Итно се продава куќа во Тетово во близина на Текстилното училиште со ...


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 23:17SE PRODAVA KUKJA VO BRVENICA

Se prodava kukja vo brvenica so golem dvor od 419 metri.kukjata ima 1...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Куќи / Вили

19 ное 13:26Se prodava kuca

Se prodava stara kuca na mirna lokacija,kucata se naodja vo stariot d...


145 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 ное 13:00Shitet Shtëpi ne Qendër te Tetoves

Shitet Shtepia(vendi) ne Qender te Tetoves


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 окт 19:21Куќа во Тетово

Се продава куќа во центарот на Тетово (во близина на Пунто Верде).


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 08:53Се продава куќа со дуќани во Тетово

Се продава куќа со дуќани на ул. Иво Лола Рибар во Тетово. Куќата е ...


310.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 сеп 14:12Се продава куќа новоградба во Тетово

Се продава куќа новоградба под православните гробишта во Тетово. П...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 сеп 15:19Се продава куќа од 486 м2 во Тетово

Се продава куќа со парцела од 486 м2 спроти музичкото училиште во Тет...


225.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 авг 15:04Kuca vo dobra sostojba naselba POTOK

SE PRODAVA: -kuca vo dobra sostojba,renovirana pred nekolku godini...


64.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 авг 12:50Се издава куќа 100 м2 и двор 400 м2

Се издава куќа 100 м2 и двор од 400 м2. Подобна за деловен простор...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 10:32Продавам куќа

Продавам куќа во с.Лешок на главниот пат Тетово-Јажинце. Куќата е гра...


111.111.111 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

12 авг 18:51Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово

Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово. Површина 272 м2, ...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јул 12:41SE PRODAVA KUKA 420 M2 HITNO

Se prodava Kuka na tri sprata vo mirno maalo na ul:117 Kukata e so d...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 јул 16:22Se prodava kuka vo tetovo / се продава куќа во тетово

Се продава куќа, приземје, кат и подкровје плус подрум од 90м2 и двор...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јун 12:38Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во близина на поранешна Тетовчанка, спроти тениското ...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:40Се продава куќа во близина на гимназијата во Тетово

Се продава куќа во близина на гимназијата во Тетово. Куќата има 3 ...


245.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:40Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам