Тетово
                           
330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava kuka vo centar na tetovo

se prodava kuka vo centar na tetovo vo blizina na bolnicata,cena po d...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 ное 15:02Се издава куќа во Тетово

Се издава куќа под кирија на улица 29 Ноември во Тетово. Цена 200...


200 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 окт 15:53Се продава куќа во стариот дел на Тетово

Се продава куќа во стариот дел на Тетово со површина на плацот од 450...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 окт 14:15Се продаваат три нови куќи во Тетово

Се продаваат три нови куќи во Тетово по  214 м2 и двор 45 м2. Куќи...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 окт 17:04Се продава луксузна куќа во Тетово

Се продава луксузна куќа на улица Караорман во Тетово. Куќата се н...


240.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 16:33Shitet Shtepi tek Stadiumi i Qytetit

Shitet shtepi tek stadiumi qytetit Shtepia posedon dokumentacion te ...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 12:02Se prodava kukja vo tetovo (dvabresta)

120 m/2 povolna cena po dogovor


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 окт 00:59Самостојна куќа

Се продава самостојна куќа во најстрог центар на Тетово. Куќата има г...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 авг 20:03Се продава куќа во центарот на Тетово

Се продава куќа на 3 спрата во строгиот центар на Тетово. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 авг 13:00Shitet Shtepi tek Stadiumi i Qytetit 152/47

Shitet shtepi tek stadiumi qytetit Shtepia posedon dokumentacion te ...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 13:41Страна 9 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам