Велес
                           
193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава куќа во Велес

Се продава куќа на ул. Маца Овчарова бр:11 Велес Куќата се состои ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 20:23Промовирано

Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 14:41Двоспратна куќа со деловен простор

Куќата е опремена со сопствено парно греење, соларен систем за топла ...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 14:10  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:12Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:08Vikendica Velesko ezero

Prodavam vikendica na Velesko ezero. Poveke info na tel


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 11:58Се продава куќа

Се продава куќа на улица Богдан Каракостев бр.167. Куќата е тврда гра...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 јул 22:44СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 јул 20:14Prodavam kuka

Prodavam vednas vselliva kuka so garaza Crna dzamija


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 јул 18:29Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 јул 14:26Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 јул 22:58Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 јул 22:33Se prodava stambena kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Kones...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 јул 17:22СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 јул 14:29Kukja vo Veles nad Malina,

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (...


47.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 јул 10:552 sprat od kukja mozhe zamena za kola+pari

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (...


47.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 јул 10:55SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA

Se prodava sprat od kukja so povrsina od 90m2 dukjan so 21m2 na ulic...


60.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 јул 09:34Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 јул 07:55Се Продава куќа во Велес

Се продава куќа на ул. Маца Овчарова бр:11 Велес Куќата се состои ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 20:23Куќа во центар

Се продава куќа кај Варналиите, веднаш под јурија. Куќата е на два сп...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 17:34Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 14:24Se prodava kuka

Kukata e na dva sprata so dvor


15 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 07:53АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС Се продава плац со ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 01:44вила Младост

Куќата е со големина од околу 400м2.Големината на плацот е од 626м2,о...


150.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 јул 13:17Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 јул 11:14Prodavam Sprat vo kukja

Sprat vo kukja so moznost za nadgradba. Podrum 29m2, dvorno mesto 12...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 јун 18:39Se izdava nova kuka za nokevanje za majstori rabotnici vo ve

Se izdava kuka dnevno za rabotnici za majstori vo veles koj imaat obv...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 јун 18:16Куќа во близина на стар мост

Се продава куќа во близина на стар мост, на 5 мин. до центарот на гра...


28.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 12:27Prodavam kuća

Se prodava kuća na ulica Hadži Koste br 20, 110 m2 stamben prostor,...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 10:56KUKA VO CENTAR NAKARSI GRADSKI SAAT ARHIEPISKOP MIHAIL 37

SE PRODAVA STARA KUKA NA UL. ARHIEPISKOP MIHAIL BR. 37 PORANESNA VLAD...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 09:30Продавам нова куќа

Се продава куќа (приземје и спрат) на мирна локација. На приземјето и...


120.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 јун 21:39Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 јун 20:47SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 јун 17:47Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 јун 15:33Se prodava kuka

Se prodava kuka ili zamenuva za stan so moja doplata. Dva sprata so ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 јун 14:29prodavam kukja vo dvorovi so garazha

se prodava kukja vo dvorovi pred galerijata kukjata e za rushenje ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јун 21:41ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУКА

ЛОКАЦИЈАТА Е ДО МУЗЕЈОТ ВАСИЛ ГЛАВИНОВ


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 јун 14:38Kuka vo Kojnik

Se prodava kuka na Kojnik 105 m2 na dva sprata, dvornoto mesto e 147 ...


65.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 јун 13:00se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

12 јун 19:06Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 јун 16:14Куќа во Велес

Се продава веднаш за вселување куќа Информации на 076-350-100


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 јун 22:42Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам