Цела Македонија
                           
6677 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 11:23Промовирано

KUKA VO GJORCE 48+14M² SO PLAC 260M² - КУЌА ВО ЃОРЧЕ

📍 Kukja vo Gjorce 48+14m² i plac 260m², lokacija pozadi Opstina na u...


56.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:56Промовирано

KUKA VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON, KUMANOVO, EXTRA!!

PRODAVAM KUKA VO NAJSTROG CENTAR. NA KUMANOVO "GARNIZON' NA UL GOCE D...


95.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Prodavam kukja vo Kicevo

Продавам куќа во центар во Кичево - Карпош. Куќата е со два посебни в...


125.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
130.000 €
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:00KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava kuka vo centar

Se prodava semejna kuka so dvor do KOSOVSKA AMBASADA sproti amerikans...


325.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
360.000 €
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava vikendica

Se prodava vikendica so dve sobi, bazen i dvorna povrsina so ovostarn...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 13:00Se Prodava Kuka

Се Продава куќа во нас.Црниче на одлична локација,со средена документ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00SE PRODAVA KUKJA SO DVA DELOVNI OBJEKTI VO STROG CENTAR

Se prodava kukja so dvor i 2 delovni objekti vo centarot na gradot od...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 13:00kukja za iznajmuvanje /house for rent

kukja na prizemje 70 m² so dvor na ulica Krushevska 14 Gevgelija opre...


180 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:00KUKA VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON, KUMANOVO, EXTRA!!

PRODAVAM KUKA VO NAJSTROG CENTAR. NA KUMANOVO "GARNIZON' NA UL GOCE D...


95.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00монтажни куќи контејнери

монтажна куќа контејнер основна димензија 6*2,5=15 м2 почетна цена ...


2.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se Prodava Kuka ( Shitet Shtepia)

Shitet shtepia ne Cerkez e renovuar ne 2006 komplet, me oborr prej 10...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:58Куќа со дворно место

Се продава куќа од 245м2 со дворно место од 9300 м2 во Орешани на гла...


175.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
185.000 €
Зелениково / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:56Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Денес 12:42Ce издава мала кука

Се издава кука во Демир Капија,(реновирана), соба голема 4х6 со ниша...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Куќи / Вили

Денес 12:30Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:28se prodava kuca vo centarot na Tetovo

se prodava kuca nasproti klinickiot centar (bolnica) vo Tetovo so dvo...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 12:05Se prodava prizemje i 1 kat od od kuka so 146 m2

Se prodava kuka od koj prizemje i 1 kat komplet opremini so garaza k...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 12:00Се продава стара куќа на одлична локација

Се продава стара куќа на одлична локација во Влашка Мала - Охрид. Куќ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:57Prodavam kuka vo Vinice opremena voda struja

Prodavame kuka vo Vinice -Skopsko od 137m2 so dvor 500m2 .Kukata e ko...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:45Renovirana kuka 132m2 so dvor 814m2 vo Pripor

Prodavam renovirana kuka vo Pripor od 132m2 so plac 814m2


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:44Se prodava

Se prodava mesto so kukja od vkupno 1882m2 cena 100 evra m2 na glavni...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:44СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 СО МОЖНОСТ И ЗА ЗАМЕНА НА СТАН О...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:40STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:29Se Prodava Kukja

Se Prodava Kukja Za Poveke İnformacii Na Tel Tel Br 078-453-474


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 11:28SE PRODAVA IMOT 375m2 I DVOR 1500m2.

SE PRODAVA IZGRADEN OBJEKT VO ZAVRSHNA FAZA OD 385m2 SO OPLEMENET OGR...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:22Се продава куќа во центарот на Прилеп

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36,...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:21kratok prestoj. 1500den

kratok prestoj 1500den tel.077922241


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:15se prodava sprat od kuca

sprat od куќа 100 kvadrata (kompletno renoviran) i prizemje 35 kvadra...


1 €
или предлог цена
Денес 11:15Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 11:14Kuka vo Usje

Nova gradba kuka vo naselba Usje Prizemje 59m2 + 11m2 balkon Sprat ...


135.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:00Се продава куќа во петровец

се продава куќа во општина петровец пред школото тел 075333034


46.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:58se prodava sprat od kuka

se prodVa sprat od kuka so pomosni prostorii pogodni za sekakva namen...


180.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:57Se prodava vikendicka do fabrika fruktal vo morani na glaven

Ima bunar struja Voda Prodavnici vo blizina Avtobuska stanica na...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:52Се продава куќа во Лисиче на Ѓорѓи Капчев (Вардарска)

Продавам куќа 70м3+30м3 подкровје со дворно место 260м2 со имотен лис...


58.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
63.000 €
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:51СЕ ПРОДАВА куќа

Се продава куќа на ул.Ванчо Прќе бр.32 со големина на парцела 452 м2 ...


70.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 10:50Се продава куќа во населба НЕДОПИРЛИВИ

Се продава првиот спрат од куќа во населба НЕДОПИРЛИВИ на ул Сотир Б...


79.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:47Се продава куќа со два влеза

Се продава куќа со два влеза со површина од 230 М2 и дворно место од ...


250.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:42Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:41КУЌА НА ул.џоџа

КУЌАТА Е ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ,ЦВРСТА ГРАДБА, ВО СОСТОЈБА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА .С...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:39Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам