Цела Македонија
                           
40886 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO OHRID

Се продава трособен стан во Охрид со чист имотен лист. Станот се н...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се издава луксузен стан во строгиот центар на Охрид.

Се издава луксузно наместен стан во строгиот центар на Охрид ( кај ст...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se izdava 3-soben stan

Se izdava 3-soben stan (gradba 2012 godina). Raspoded: Dnevna so kij...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Ексклузивен стан во Тафталиџе 1, 82м2

Се издава ексклузивен стан во Тафталиџе 1 од 82м2, трособен, бања, вц...


590 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:52SE PRODAVA STAN KAJ GOLEM PAZAR 64 m2 SO PODRUM

SE PRODAVA 3 SOBEN STAN KAJ GOLEM PAZAR NA UBAVA LOKACIJA SO POGLED N...


39.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 13:48Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:43Izdavam stan

Izdavam stan namesten vo Avtokomanda 58 m2, so 2 balkoni, podrum, par...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:42PRODAVAME STAN VO NOVO LISICE 59m2

Се продава стан во Ново Лисиче спроти Рамстор и Жито маркетите. Стан...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:38PRODAVAME LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO Chevahir Kula A

Prodavame stan vo Chevahir Kula A na 14ti sprat celosno namesten so d...


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:38PRODAVAME NOVOGRADBI STANOVI VO KISELA VODA

Се продаваат два стана новоградба во Кисела Вода на ул.Димо Хаџи Димо...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:38Se izdava trosoben stan pozadi Soboren hram

Се издава трособен стан во Скопје. Станот се наоѓа позади Соборен хра...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:37Продавам дуплекс стан на атрактивна локација во АРМ

Продавам дуплекс стан на атрактивна локација во АРМ со поглед на Тумб...


780 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:36Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

СОХО 2 е ситуирана на најдобрата локација во старата касарна веднаш ...


780 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:36Издавам стан 40 m2 кај Железничка

Издавам стан 40м2 кај нова железничка до ресторан Рулет со засебна сп...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:34ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:32SE PRODAVA TROSOBEN STAN

Se prodava trosoben odrzan stan(prilepska 78) ,so sopstveno greenje (...


47.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
49.000 €
Битола

Станови

Денес 13:31Се продаваат 2 стана

Се продаваат два целосно опремени станови во населба Баби (штип) Стан...


83.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:29Се издава наместен стан во Дебар Маало - спроти Универзална

Се издава опремен стан од 50м2 во Дебар Маало (на 30 метри од Броз Ка...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:26Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:21Kupuvam trosoben stan vo Micurin ~60m2

Kupuvam stan vo Micurin, okolu 60m2 so 2 spalni sobi, terasa i sopstv...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:15Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se naogat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Денес 13:13Stan Aerodrom-Biser, 74m2 trosoben namesten

Stanot se naogja pozadi Biser (pazarce), gleda na vnatresna strana (n...


325 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:10Се издава стан во Охрид

Станот се наоѓа кај Кам маркет на туристичка на 5мин од кеј и 10 од ц...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:05Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава нов стан во Кисела Вода

балкон, подрум, гаража, убав поглед, со нова кујна и нови елементи, ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA NAMESTEN STAN 64 m2 - CENTAR

Prodavam stan od 63 m2 vo blizina na Zeleznicka stanica (Megugradska ...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Izdavam Stan

Se izdava stan nova gradba od 80kvadrati so ili bez mebel. Cena po Do...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 13:00Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам стан во Порта Влае

Продавам стан во Порта Влае 96 м2. Станот е редовно реновиран , обнов...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан на атракивна локација покрај кеј на Вардар

Се продава стан на атрактивна локација покрај кејот на Вардар, спроти...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stanovi vo gradba vo Karpos Nerezi

PRODAZBA na stanovi vo gradba vselivi 03/2022g Lokacijata se naoga v...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава стан за туристи

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO OHRID

Се продава трособен стан во Охрид со чист имотен лист. Станот се н...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Izdavavam renoviran stan vo centar

Stanot se naogja vednas pozadi bilna apteka, na 5 min od plostad i ra...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава комплетно наместен стан во Центар-Дебар Маало

Се издава комплетно наместен стан во Центар -Дебар Маало, во близина ...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Издавам гарсоњера

Наместена гарсоњера со ходник, една соба, кујна и купатило. Со посебе...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava Ubav luksozen stan 86

Se prodava stan na ubava lokacia cair novo zgrada Shitet banes ne c...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava Nov Stan

Se prodava Nov Stan Vednas Vseliv so Cista dokumentacija Imoten Li...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Izdavam namesten stan vo Kozle

Izdavam namesten stan vo Kozle so povrsina od 38m2.Telefon za kontakt...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO BRUSNICKA NASELBA

Se prodava dvosoben stan vo brusnicka naselba. Stanot raspolaga so 43...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Nov vednas vseliv stan 36m2 na tret kat Micurin

Се продава стан 36м2 ! ✅Станот е веднаш вселив ☑MULTISPLIT INVERTER...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava komlet renoviran i modernisticki opremen stan vo c

Se izdava renoviran i modernisticki opremen stan vo centar na prekras...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Topansko, sever, Cair.butel

Se prodava stan vo Topansko ul Metodija Mitevski 8/6 na 5 sprat od 9 ...


55.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 1023

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам