Струга
                           
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава стан за туристи во текот на летниот период.

Се издава стан за туристи во Струга, со 3 соби опремени, во кој има к...


1.600 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 01:31  НОВ ОГЛАС

APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 20:21Se izdava Nov stan

Se izdava kompletno opremen stan vo nova zgrada,lociran vo Struga-kom...


50 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 15:24  НОВ ОГЛАС

Stan vo centar renoviran i namesten 75 m2

Se prodava renoviran i namesten stan vo centar 75 m2 orientacija jug,...


66.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
67.000 €
Струга

Станови

Вчера 13:00SE PRODAVA STAN 84M2 , PRV SPRAT STRUGA

SE PRODAVA STAN 84M2 , PRV SPRAT,STANOT SE NOAGAT KAJ RAMSTORE BLISKU...


90 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:24  НОВ ОГЛАС

STAN-STRUGA 61m2 RENOVIRAN

Se prodava stan vo Struga na ul.Zufer Musiķ br.1 , 4 kat, bez lift, k...


51.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 €
Струга

Станови

Вчера 08:39Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 05:26Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 јул 15:08Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 јул 15:08Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 јул 15:08Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja

Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja na 350 metri oddale...


65.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 јул 14:38Prodavam stan

Prodavam stan 60 m2 + podrum mozi i zamena so auto do 20000 euro Sh...


52.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 јул 14:26Продавам стан

Продавам стан на одлична локација во центарот на Струга,одма до пазар...


65.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јул 15:52SE PRODAVA PRVIOT SPRAT OD KUKAVA

Kvadratura na stanot 97m² Dvorno mesto i garazha 74m² Orientacia - ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

01 јул 15:17Ctan

Pokraj ezero


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Струга

Станови

01 јул 13:03Namesten Stan vo zgradite na Nabizi Struga 82m2

Se prodava namesten stan vo zgradite na nabizi (kafeavite). Graden 2...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 јун 22:36Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 јун 17:40Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


10 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 јун 15:57Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

27 јун 16:06NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 јун 09:27Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 јун 09:27Shitet Banes e Re ne Strugë/Se Prodava Nov Stan vo Struga

Shitet Banesa ne Strugë 3.5 Dhoma. Ndertesa e Re me Ndertim shum Ku...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 јун 12:50Shitet Banes e re ne Strugë/Se Prodava Nov Stan vo Struga

Shitet Banesa ne Strugë 2.5 Dhoma. Ndertesa e Re me Ndertim shum Ku...


920 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 јун 12:46Se iznajmuva stan za turisti do ezero vo Struga

Se iznajmuva namesten stan do ezero (na prva linija) vo Struga Sta...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 јун 23:29SE PRODAVA STAN 84M2 , PRV SPRAT

SE PRODAVA STAN 84M2 , PRV SPRAT,STANOT SE NOAGAT KAJ RAMSTORE BLISKU...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

18 јун 15:04Se iznajmuva dvosoben stan 071305193

Dvosoben stan so parking mesto, moze da se smestat 4,5 lica, smart TV...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 22:34Nov Stan na sam bulevar pogled

Stanot se naoga na samiot bulevar ,,Boris Trajkoski,, vo Kisela Voda....


1.350 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 21:13Jepet me qira në shkup per studentë/e

Jepet me qera per student/e banese në shkup nje dhomshe ne rrugen Xho...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 јун 14:42Се бара стан или куќа за под кирија на подолг период

Се бара стан или куќа за под кирија на подолг период 1година Стан дв...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

07 јун 09:50KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 мај 22:37Se prodava Stan , Cena 700 EU m2 Tel 072305076

Se prodava Stan , Cena 700 EU m2 Tel 072305076 Barajte samo na ovoj ...


700 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 мај 22:07NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


950 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 мај 07:46STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мај 16:48se prodava atraktiven lokal vo Struga na kejot na Drim

Се продава Локал во Струга на кејот на Дрим,608м2,кој се состои од дв...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 мај 12:56SE PRODAVA ATRAKTIVEN LOKAL VO STRUGA NA KEJOT NA DRIM 608m2

Се продава Локал во Струга на кејот на Дрим,608м2,кој се состои од дв...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 мај 15:30ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2 , 3ти спарат, изглед...


1.380 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 мај 13:00NOV APARTAENT 4+1

Salon,2 sobi ,bania,solar panel ,kujna ,spaiz.2 balkon .Apartamentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

06 мај 13:00Shiten Banesa ne Strugë/Se Prodava Stanovi vo Struga

Shiten Banesa ne Strugë 3.5 Dhoma dhe 2.5 Dhoma, Ndertesa e Re me Nde...


850 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 мај 23:49Се продава 4 собен стан на Езерски лозја, Струга

Продавам 4 собен стан од 110кв во Струга, Езерски лозја. На 100м до ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 мај 19:38Dupleks stan do hotel plaza Struga

Se prodava dupleks stan vo Struga so pogled na ezero. Stanot e vo po...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 апр 23:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам