Охрид
                           
1495 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 12:22Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Izdavam garsonjera

Izdavam garsonjera za podolg prestoj, celosno namestena. Se naogja na...


10.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 12:27Промовирано

Se prodava preubav Stan vo Ohrid

Se prodava stan 40m2 Peti kat so gallerija. Komplet namesten. Te...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:08ИЗДАВАМ СТАН

Издавам стан на долг временски период барајте на овој број,071.653.0...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:27Baram stan vo Ohrid

Baram da kupam stan vo Ohrid do 45 kvadrati na prvi ili vtori sprat i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:27Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:39Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:39Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:16KUPUVAM EDNOSOBEN STAN VO OHRID

Kupuvam ednosoben stan vo Ohrid, stanot da bidi na ubava lokacija, mo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 22:00IZDAVAM STAN VO STROG CENTÀR

Stanot se izdava i e vo center trosoben nov so dve spalni ...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 17:17Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na Tamro 7 so pogled na Galicica dnevna so...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 16:30# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

---140.000 evra FIKSNO --- SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratno...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 14:14Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 11:44Prodavam stan vo Ohrid Sv Stefan so pogled na ezero

Prodavam stan vo Ohrid naselba Sv Stefan kaj plazite Slavija-Gorica 3...


61.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 11:33AGH Апартман во центар за подолгорочен престој!

Се изнајмува апартман од 55m² во центарот на Охрид за повеќемесечен ...


340 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 11:26Trosoben stan so prekrasen pogled kon Galičica i ezeroto

Odlična ponuda na stan od 65m2 vo Ohrid pod kružniot tek od bolnicata...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 10:31Stan od 60m2 vo blizina na Tamaro 7 na 10 minuti do centar

Se prodava stan od 60m2 i 5m2 podrum vo Ohrid vo blizina na Tamaro 7 ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 10:31MILOSHEVSKI - STAN OD 65m2 VO OHRID NA BUL. TURISTICKA

Top ponuda na trosoben stan od 65m2 vo Ohrid na bul. Turistička br. 1...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 10:31MILOSHEVSKI - STAN OD 45m2 VO DALJAN

Agencija Miloševski prodava delumno renoviran ednosoben stan od 45m2 ...


43.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 10:31Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Издавам стан vo centar/Izdavam stan vo centar

Издавам стан во центар,позади хотел Тино на 100 метри од езеро. Стано...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 16:56Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid Sloboden od 05.12.2022 Povejke info na tel:...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 13:03Baram stan

Baram da iznajmam trosoben stan na podolg vremenski period po moznost...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 12:15SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 11:45se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 10:45Stan 76kvadrati Naselba Daljan 075850001

Hitno Se prodava stan vo naselba Daljan 76 kvadrati plus podrum cena ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 10:34ЧОЈС-Namesten stan na Turisticka

Se prodava nov namesten stan na bul.Turisticka (do benzinskata Okta)v...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
75.000 €
Охрид

Станови

25 ное 09:22Ексклузивен стан во ОХРИДАТИ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 09:20Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid , trosoben 74 m2 vo edna od najjakite zgrad...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 09:11STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 08:07Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 06:26Se iznajmuva LUXUZEN stan na podolg period

Se iznajmuva EXTRA udoben, luksuzen apartman vo centar na Ohrid. Sta...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 01:59ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Стан во строг центар

Се продава стан во нова зграда,со површина 63м2 (дневна со трпезарија...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 20:38ИМПЕРИЈА – Нови станови

Се продаваат нови станови (фаза градба) со различни големини на раз...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 20:37Kamelija nov Stan 62m2,Bil.Izvori na 3 kat

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Stan vo gradba vo nas.Biljan...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 19:02Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 19:01OHRID APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , kaj Hotel Riviera, so br...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 15:46НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 14:38Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 14:05Apartman "NIKA"strog centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2022) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 13:51Стан во Скопје ( центар )

Се издава стан во Скопје во близина на државна болница.


350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 12:24Stan 45m2 vo centar

Prodavam stan 45m2 na prizemje vo centar pozadi hotel Tino na slavej ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 12:23Страна 2 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам