Охрид
                           
1595 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2, до хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


1.800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 08:25Промовирано

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vo centarot an OHRID nasproti Waikiki do staroto Kino....


20 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

06 авг 14:16Промовирано

Stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska

Se prodava stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska vo Ohrid. ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 22:35Промовирано

Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 22:24Kupuvam stan centar Ohrid

Do 1250€ za kvadrat. Kupuvam stan od 20m2 do 50m2,moze nov,poloven,,...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 22:02Се издаваат Апартмани

Се издаваат апартмани на различни локации во Охрид и Пештани. Доколк...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 21:05ЧОЈС-Ekskluziven stan vo Ohridatii

Se prodava namesten stan na ul.Asnom -Ohridati.Vo neposredna blizina ...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 20:45Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 20:32Se izdava stan pod kirija centar Ohrid

Se izdava stan pod kirija ohrid Potpolno funkcionalen klima tv kujn...


7.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 20:23ИМПЕРИЈА – Стан 72м²

Шифра Ц 61/24 Се продава стан (мал период користен) со површина од...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 20:10IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 19:27DVA APARTMANI ZA PO 3 OSOBI POZADI MILENIUM

Apartmani za prekrasen odmor pozadi hotel Milenium. Kapacitet dva ap...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 19:04BODLE apartmani entar

Izdavam novi apartmani vo centar so kupatilo, kujna, internet, garaza...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 18:40Dupeks stan 118m2 vo najstrog centar na Ohrid

Se prodava kompletno namesten stan vo najstrog centar na Ohrid,duplek...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 18:06Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


36.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 17:19Apartman za izdavanje vo Ohrid

Kompletno opremen apartman za 4 lica. Vo blizina na muzickoto ucilis...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 17:06Iznajmuvame Stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:28Stan od 36m2 vo Sveti Stefan - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 36m2 vo Sveti Stefan Ohrid Stanot e so prekrasen ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:27Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:27Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


107.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:27Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:26Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:26Stan od 66 m2 na Ul. Bogomilska - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 66m2 na Ul. Bogomilska, vo neposredna blizina na c...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:26Се издава стан (апартман). Se izdava stan (apartman).

Станот ( апартманот) е за туристи, на 4ти спрат со лифт. Локација Боз...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:26Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka - ZDRAVESKI

Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka Se naogja vo skalestata zgrada I ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:26Stan od 69m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 69m2 vo Centar vednas do pazarot. Stanot go ima s...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Охрид

Станови

16 авг 15:26NOV STAN OD 47m2 - ZDRAVESKI

НОВ СТАН ОД 47м2 БЛИСКУ ДО ЦЕНТАР!! Истиот го има следниов распоре...


59.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:26Поволно се издава еднособен стан

Станот е комплетно опремен за потребите на вашиот престој: кујна, куп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:21SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden od 21.08.2022 Godina. Dvosoben opremen stan, 60m2, komotna ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:16Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 15:06Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 13:59Stan pod kiria od Oktombar do Maj

Se iznajmuvat novi dvosobni stanovi pod kirija I na turisti od po 50m...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 13:18APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 13:04APARTMENT WITH SEPARATE BEDROOM FOR LONG-TERM RENT

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 12:42FOR A LONG PERIOD I AM RENTING A APARTMENT FOR 1 BEDRROM

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 12:42*** Apartmani Ohrid ***

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 1...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 12:30*** Капитал *** Двособен стан населба Христо Узунов 49 мкв

Двособен стан во населба Христо Узунов, Охрид. Површина: 49 мкв. Ка...


53.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 12:16***Apartmani***

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 1...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 12:11Se izdava stan

Se izdava na den i na podolg period.Stanot e kompletno nov i celosno ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 11:35ЧОЈС-Trosoben namesten na ul.Pitu Guli

Se prodava trosoben stan na ul Pitu Guli (do skoloto Hristo Uzunov)na...


88.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
93.000 €
Охрид

Станови

16 авг 10:47Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 10:02NOV NEOTPAKUVAN 48m2 Stan vo OHRID

Stanot se naoga 100metri od novata avtobuska stanica vo Ohrid Nova zg...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 09:42Се изнајмува гарсоњера за студент

Се изнајмува гарсоњера погодна за студент(максимум двајца). Станчето ...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 авг 09:05Страна 3 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам