Гевгелија
                           
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

--ZA D-FEST NEMA SLOBODNO-- Vila Mitko vi nu...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

Вчера 10:42Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

26 јун 20:57Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

24 јун 23:10Се издава студио приземје 25м2 Гевгелија

Се издава трособоен 100м2 апартман на ул.Моински пат б.б-Гевгелија (1...


4.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

21 јун 15:45Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

20 јун 14:09Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

19 јун 15:39издаваме соби во Стар Дојран

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,со едно купатило и една...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 јун 10:49SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005 Новоотворен хотел во Гевгелија(булевар Гев...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

17 јун 00:40Vila Magdalena - sobi i apartmani za kratok prestoj

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија.Ви нудиме нови компл...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

14 јун 08:54Апартмани со Екстра поглед на езерото и Близу до плажа.

Се издаваат апартмани во Стар Дојран на одлична локација, на само 40 ...


9.999.999 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

07 јун 14:53SOBI ZA KRATOK PRESTOJ , 3km OD GRANICA

BED & BREAKFAST DELIKATES * * * Novo opremeni sobi za iznajmuvanje s...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Соби

19 мај 21:45Sobi za rabotnici

Izdavam sobi za rabotnici so kablovska,wi fi ,kujna I kupatilo.tel.07...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

16 апр 13:51АПАРТМАНИ СТАР ДОЈРАН

ПРОДАДЕН!!! Се продава нов еднособен апартман во Стар Дојран на ...


24.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

24 јан 17:23apartmani Star Dojran

se izdavaat apartmani vo sekoj period od godinata lokacija do hotel ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

25 ное 17:50Se izdavat apartmani vo centaro na Star Dojran

Apartmanite se naogat na 200 m od gradskata plaza tel.za kontakt 070-...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

28 авг 18:04SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogl...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

26 авг 18:56Prekrasni eftini sobi soba na sama plaza!

Sobite se naogjaat na glavnata ulica i vednas do plazata. Sekoja sob...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

25 авг 15:36Prekrasni apartman / apartmani i soba / sobi na sama plaza!

Apartmanite se naogjaat na glavnata ulica i vednas sproti plazata. Se...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

25 авг 15:36Издавање Соби Во Стар Дојран

Се издаваат Дво и Тро креветни соби во Стар Дојран на 5 Минути од Цен...


350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

01 сеп 01:42Se izdavaat sobi vo Star Dojran

Se izdavaat 5 sobi, 2 so 4 kreveta, 2 so 3 kreveta i edna so 2 krevet...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

23 јун 18:07Izdavam opremeni sobi za vraboteni lica

Poseben vlez,internet,kablovska,kujna i se drugo sto e potrebno.Do ka...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

28 ное 18:19Izdavam sobi vo Dojran

Izdavam sobi vo Dojran na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

08 јун 07:34Sobi studia

Izdavam kompletno namesteni so se sobi i studia po najpovolna cena


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 мар 13:12Се издава гарсоњера во центарот на Гевгелија

Се издава наместена гарсоњера во центарот на градот, во непосредна ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

29 јул 14:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам