Цела Македонија
                           
881 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани студија Охрид

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосем...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 јун 16:59Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

05 јун 22:50Промовирано

Студиа и апартмани во Крушево - Villa Krusevo Inn

Се издаваат НОВИ студиа и апартмани во Крушево. Истите располагаат со...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

13 јун 11:43Промовирано

SKOPJE APARTMANI KRATOK PRESTOJ

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 12:39Соби за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 12:38ГТЦ Соби-Апартмани за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 12:38Kratok prestoj Краток престој

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 12:38Apartmani Kolevski

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:33Apartman gogo

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:12Апартмани и соби Маркоски - Резервирај

Почитувани, Се издаваат апартмани и соби во Охрид, кај градската бол...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:01Apartmani Ristoski * * *

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blis...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:57Apartman i sobi vo Pestani prv red pokraj ezero

* Se izdava celosno opremen apartman od 45m2 so kapacitet za 5 lica. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:57Издавам соби во Пештани - Охрид

Се издава голем апартман за една или две фамилии. Апартманот е опреме...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 МКД
Охрид

Соби

Денес 11:45Sobi

Se izdavaat sobi , so parking, wifi , tv, pozadi noken klub Arena des...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:39Апартмани и соби во Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:36Izdavam apartman vo Ohrid

Apartmanot e kompletno namesten, raspolaga so 2 sobi , toalet , kujna...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:26Smestuvanje vo Ohrid

Se iznajmuva ednosoben apartman vo Ohrid za odmor, vikendi, praznici....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:26Издавам соби во Охрид

POCITUVANI GOSTI VI NUDIME SMESTUVAJNE VO UBAVO UREDENI SOBI.SOBITE ...


5 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:00***SOBI***

Собите во Охрид се наоѓаат на ул. Питу Гули во непосредна близина на ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:42Stan so 2 spalni, 2 kupatila,centar,parking

Stanot e familijaren, kompletno opremen,pogoden za 6 lica(2 familii)....


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:15Apartmani i studia ,centar,parking

Apartmanite se naogaat vo vila ,vo centar,so parking.Imame 2,3,4 -kre...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:14Stan za familija,centar parking,

Apartmanot ima dve sobi od koi ednata e dvokrevetna a drugata trokrev...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:01STUDIO- garsonjera,centar,parking

Studioto- garsonjera e trokrevetno so sopstveno kupatilo i kujna. Se ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:56Stan za familija(4-krev),centar,povolno

Apartmanot e so 2 spalni sobi,kujna,trpezarija kupatilo,2 balkoni, wi...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:55Studia i apartmani,centar,parking

Apartmanite se naogaat vo vila, vo centar i se kompletno opremeni. I...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:53Studia i apartmani,centar,parking

SAMO ZA FAMILIJARNI GOSTI (bez ,ili so mali deca) Izdavame studia za ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:51SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 09:44Apartmani Kavadarci

Izdavam apartmani za kratok i podolg prestoj vo centarot na Kavadarci


1.200 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

Денес 09:39Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:38izdavanje soba

izdavam namestena ednokrevetna soba vo sklop na 4-soben stan so dve c...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Денес 09:27SOBI VO NASELBA RACA ! POVOLNO ! VILLA D&M !

SOBITE SE DVOKREVETNI I TROKREVETNI,SO POSEBNI KUPATILA I TERASI, KAB...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:27Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:46Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:43Vila Marija Struga

Вила Марија, се наоѓа на 90 метри од градската плажа на брегот на Ох...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

Денес 08:28****APARTMANI VO OHRID****

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:23АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Комплетно опремни студиа и апартмани на извонредна локација на само ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:21Izdavam sobi

Издавам соби за ноќевање во куќа во Центарот на Скопје, веднаш спроти...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 07:53Apartmani

Iznajmuvam apartmani za prestoj


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 06:42Se iznajmuvaat ToJaGo Apartmani vo Struga

Se Prodavaat ili iznajmuvaat Apartmani vo " ToJaGo Apartmani " vo Str...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 22:32Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:41СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:09Sobi na pochetokot od charshijata,cena povolna.

➡️ 077759263 ⬅️ Izdavam sobi vo kukja na samiot pochetok od Ohridska...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:50  НОВ ОГЛАС

SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:33Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам