Цела Македонија
                           
543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:01Промовирано

Vikendica

Se prodava vikendica


9.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 €
Кавадарци

Викенд куќи

30 сеп 12:16Apartman vo Leunovo

Izdavam namesten apartman vo Leunovo - Mavrovo vo tekot na celata god...


40 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

30 сеп 08:42Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

30 сеп 08:41Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava itno vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list...


6.900 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

29 сеп 23:41Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
29 сеп 21:42Добри Дол - Продавам викенд куќа и земјиште

Продавам викенд куќа од 150 квадрати во Добри Дол - приземје, кат и ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

28 сеп 20:20VIKENDICA

Vikendica vo golemo Konjari STRUJA,VODA OD VODOVOD BUNAR SO POTOPNA ...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 сеп 19:48Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO

VRTETE SAMO NA OVOJ BROJ KAJ GORAN 077805982 077805982 077805982 ...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

28 сеп 19:45Vikendica na Popova Sapka

Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji. Kompletno renovirana, raspol...


5 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

28 сеп 17:45plac i objekt vo "Suvi Laki" (Strumica/Berovo)

prodavam plac,objekt, i delovi od objekti po imoten list vo "Suvi Lak...


1 €
или предлог цена
Струмица

Викенд куќи

28 сеп 11:28Урбан плац со викендица во најчистиот дел од градот

Се продава плац од 1000м2 заедно со викендица со имотен лист за 32 м...


45.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

28 сеп 10:03SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

28 сеп 08:16Vikend Kuka/Vila na Ravna Reka

Prodavam Vila vo mesnosta Ravna reka vo blizina na Pehcevo. Vilata im...


25.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

27 сеп 23:47Викенд куќа во Асамати

Се продаваaт 2 викенд куќи во Преспа, Асамати. Средена документација...


32.900 €
или предлог цена
27 сеп 21:31Ljubanista ohrid kuka karabina

Kuka karabina na 2 kata vo samoto srce na planinata vo ljubanista iz...


18.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

27 сеп 09:27VIKENDICA

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.998 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

27 сеп 05:57ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица

Д 95/6 Се продава куќа-викендица (нова градба) со вкупна површина 92...


61.000 €
или предлог цена
26 сеп 21:15Prodavam Vikendica 80 m2 I plac 3700 m2 Vinice Cresevo

Odlicna lokacija nadmorska visina 550 m! Dnevna! Dve spalni! Kupat...


97.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

26 сеп 18:55apartman vo mavrovo

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort. Se naoga na prizem...


75.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

26 сеп 18:06Vikend kuka -selo Krstec

Se prodava vikend kuka 44 m2, gradina 378m2, dvor 73m2.Se naoga vo se...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

25 сеп 16:37Gorno Sonje

Se prodava, vikendica i so plac 1780 kvadrati 50 metri od glavniot pa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

25 сеп 14:44Vikendica karabina so plac 2800m2 Volkovo do obikolnica

Prodavame vikendica karabina vo Volkovo prema Orman pred obikolnicata...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

25 сеп 11:39Куќа во стар дел на Охрид

Се продава стара, но делум реновирана куќа под Горна порта, на 3 мин ...


52.000 €
или предлог цена
24 сеп 12:17Prodavame Kuka vo Nas.Radisani

Prodavame kuka vo Nas. Radisani vo vtoriot vlez na pocetokot. - Vkup...


86.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

24 сеп 07:40Купавам викендица во Преспа

Купувам викендица во Преспа , од 70- 100 м2 , со дворно место од 500-...


27 €
или предлог цена
23 сеп 17:37Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
23 сеп 16:50Vikend kuka vo s.Rastani

Se prodavaat dve kuki pred seloto rastani ednata e stara a drugata go...


23.000 €
или предлог цена
22 сеп 19:40Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


50.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:14Ze prodava vikendica vo Shupli kamen

Se prodava vikendica vo Shupli kamen do asvaltna baza.Na dva sprata e...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 сеп 19:56Се продава викендица со плац

Се продава викендица со плац во село Усје, нас.Пинтија, легализирана,...


45.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

20 сеп 18:02Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

19 сеп 23:26Se prodava luksuzna vikendica vo s.Jedoarce, Tetovo

Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna vikendica vo s.Jedoarce ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

19 сеп 19:59BARAM STARA KUKA

БАРАМ ДА КУПАМ СКРОМНА СТАРА КУЌАРКА МОЖЕ И КАМЕНА КВАДРАТУРА НЕБИТ...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

19 сеп 10:31монтажни куќи контејнери

montazen kontejner 6x2,5=15m2 2999 evra 975421491


2.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

17 сеп 18:40Се продава викендица во село Војник/Стрезовце.

Се продава викендица во село Војник/Стрезовце.


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

16 сеп 19:45Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекр...


35 €
или предлог цена
16 сеп 10:46ВИЛА АЛЕК

Се издава целосна викендица на патот кон Пониква на 1300м.надморска ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

15 сеп 14:17Vikendica Kontejner Kancelarija

Izrabotka na montazni vikendici i kontinjeri vo razni dimenzi


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Викенд куќи

15 сеп 07:55ИМПЕРИЈА – Викендица 74м²

Шифра Д 95/23 Се продава викендица со површина 74м² на приземје.Повр...


35.000 €
или предлог цена
14 сеп 21:01Куќа со двор и бавча

Легален објект со 124m^2 станбен простор - самостојно и 29m^2 помошни...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

14 сеп 19:15Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам