Цела Македонија
                           
541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:28Промовирано

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
25.000 €
Кавадарци

Викенд куќи

Денес 12:59Vikendica na Ablanica

Se prodava vikendica(karabina) od 100m2 so pomosen objekt I plac od...


1.000.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Денес 12:17Ljubanista Apartmani - LAST MINUTE PONUDA

*** СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА *** Сместување со попуст во Љубаништа! Пону...


35 €
или предлог цена
Денес 10:28Apartmani vo Ljubanista

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, на само...


1 €
или предлог цена
Денес 10:28Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


200 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Денес 09:55Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Денес 09:52Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Денес 09:49Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Денес 09:05ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е ун...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

Вчера 22:07Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 21:52Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:28Викендица со шпалир лозје

Се продава Викенд куќа од 45 м2 со гаража. Се наоѓа на 4,5км од цента...


3.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Викенд куќи

Вчера 20:59SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 19:22Agape Vila Elen Kamen

VILA AGAPE Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ele...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Струга

Викенд куќи

Вчера 18:41Se prodava vkendica vo Gradce

Se prodava vikendica vo Gradce.INFORMACII NA 077-733-583


1 €
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

Вчера 18:23  НОВ ОГЛАС

Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 18:22Vikendica so ovostarnik

Se prodava vikendica na 2 sprata, so ovostarnik na vkupna povrsina od...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 18:16Kuka na ponikva kocani

Se prodava kuka na ponikva kocani.125m3 stanbeno + 50m3 terasi. 435m3...


30.000 €
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

Вчера 17:49  НОВ ОГЛАС

Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:09Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
Вчера 14:47plac i objekt vo "Suvi Laki" (Strumica/Berovo)

prodavam plac,objekt, i delovi od objekti po imoten list vo "Suvi Lak...


1 €
или предлог цена
Струмица

Викенд куќи

Вчера 11:49Prodavame Kuka vo Nas.Radisani

Prodavame kuka vo Nas. Radisani vo vtoriot vlez na pocetokot. - Vkup...


88.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Вчера 11:47Kamelija Vikendica vonaselba Raca so Pogled na Ezero

Agemcija za nedviznosti Kamelija prodava Vikendica vo nas.Raca so pre...


60.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65.000 €
Вчера 11:03KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTE...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 10:08Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48Se prodava plac so vikendica vo selo trubarevo

placot e okolu 900 kvadrati, za podetalno info javete se zemjishtet...


25.000 €
или предлог цена
- 44 % Попуст
45.000 €
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

Вчера 08:37IZDAVAM APARTMAN VO LJUBANISTA

Se izdava apartman vo selo Ljubanista,Ohrid.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:03ВИЛА АЛЕК

Избегнете Ги Летните Горештини. Се издава викендица на патот кон Пони...


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

Вчера 06:45Prodavam plac za Vila Ljubanista Sveti Naum

Prodavam plac za Vila vo Ljubanista Sveti Naum vo najubavi...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:37Vikendica vo Bistrica

Се продава куќа во Бистрица на 500 метри оддалеченост од кубурот на п...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

09 авг 22:13Bazen za vasata proslava

Se iznajmuva Bazen pogoden za sekakov vid na proslavi: -dneven odmor...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

09 авг 19:34Se izdava vikendica pod kirija vo Ohrid

Se izdava vikendica pod kirija vo Ohrid-Leskoec na 4km od centarot, 3...


150 €
или предлог цена
09 авг 18:51ВИКЕНДИЦА ВО ВАКАВ (кратовско) со НИВА од 900 м2

Се продава викенд-куќа на два спрата, 28+28 квадрати во село Вакав, н...


1 €
или предлог цена
Кратово

Викенд куќи

09 авг 17:43Bungalov od drvo se iznqjmuva na vecer!

Bungalov so edna soba i kupatilo ,so kujna i dvor so furna i skara.K...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 15:18Vikendica

vikendica legalizirana vo golemo konjari 3 sobi zagradena vodovod str...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

09 авг 13:34Vikend kukja vo Gorna Belica, Strushko

Се продава викендица во Горна Белица, на одлична локација со надморск...


11.999 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Викенд куќи

09 авг 01:10Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


50 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

09 авг 00:52Karabina 245m/plus 4176 m/kv njva

Karabina 245 m/kv plus 4176 mkvv niva Povekje info na broj dalibor...


11 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

08 авг 19:12Prodavam Vikendica + Objekt (Povodenici)

Prodavam vikendica +objekt (farma) so 120metri kvadratni na 2 sprata ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

08 авг 17:41KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

08 авг 16:53Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам